Zdravím, nemáte náhodou někdo nevyužítý kód od Bookingu na 10% cash back ? Chodí to občas do emailu (mně teda často), ale zrovna když chci kupovat ubytování u kterého se to hodí, tak ho zrovna nemám. Pokud by někdo měl tak můžete poslat do zprávy, budu vám vděčný. Díky   .

Booking 10% cash back

Založil ve fóru Vyhledávače hotelů

Ala pisu SZ hned, jak to pujde, hlasi odstavku

0 Citovat

Luci, mas ode me SZ, z mobilu nejde poslat, ale z notebooku mi to slo, tak uz staci jen na ni odpovedet, moc diky!!!

0 Citovat

Ahoj prosím nemáte někdo volný kód potřebuji dnes koupit hotel a vyuziju celych 100 usd Dík moc pokud možno do sz

0 Citovat

Ahoj, také uvítám kód, případně odkaz na stránku Čsob slibující slevu. Díky 

0 Citovat

Ahoj, kód na10% (max. 100 €) pro nejrychlejšího: 9XW6R2V3VY

Přišel teď, platnost uvádí do 5.3. Po využití dej vědět pro ostatní, aby to už nezkoušeli. Hezkou neděli. 

0 Citovat

zkusila jsem to a kod od pavel.zahora uz nekdo pouzil, ale nenapsal to sem

0 Citovat

Přitom co by to komu udělalo? Asi ví, že je anonymní a chybí základní slušnost :-(.

Kód byl určitě aktivní.

0 Citovat

pavel.zahora napsal(a):

Přitom co by to komu udělalo? ...

Toto fórum je dostupné aj bez registrácie,  Pri zadaní textu na googli "booking 10% sleva" vyskakuje medzi prvými odkazmi. Kód veľmi pravdepodobne použil niekto, kto tu ani nie je registrovaný, čiže ani nemal ako napísať, Proste hľadal cez google, otvoril pár odkazov, na jednom našiel funkčný kód, tak ho použil..

0 Citovat

WQUKZQ6DDX platný do dnes...

0 Citovat

20 minuta po zveřejnění, někdo použil a nic nenapsal. Nemusíte zkoušet.

0 Citovat

Ahoj, také bych velmi uvítala kód na 10% cashback. Najde se někdo kdo by mi ho poslal do SZ? Děkuji mnohokrát!

0 Citovat

Ahojte, ak sa u niekoho nájde dáky booking code ktorý nevyužije, budem rád ak si ho nájdem v správe, ja sa už o kód postarám 🙃. Ďakujem držte sa a cestujte.

0 Citovat

Zdravím, kdyby se našla nějaká dobrá duše s volným kódem na Booking, rád jej využiji. Stačí napsat SZ.

0 Citovat

Ahoj, kdyby byl volný kód tak pro něj najdu využití, případně SZ. Děkuji :)

EDIT: už vyřešeno, díky uživateli abeceda!

 

0 Citovat

4W9SQEGF9F

1 Citovat

Ahoj, prosím, nemáte někdo jeden volný kód do SZ? Moc děkuji!

0 Citovat

ondar napsal(a):

4W9SQEGF9F

děkuji, využito ;) 

 

1 Citovat

AlenaZ, Hanka K, lucii.cr, P_P, hugonovak

Pokud z vás pěti někdo potřebujete kód, tak mi napište SZ. Kód platný do 19.3. 23:59h

3 Citovat

Zdravím uživatele CL.

Bohužel patřím mezi ty, kterým kódy na cashback nechodí. Čeká mě teď služebka a docela rád bych si vzhledem k vyšší ceně hotelu těch 10 % vytáhl.

Poprosím, pokud máte volný kód, který nevyužijete, budu rád za jeho postoupení do SZ. Rád jako protislužbu pošlu menší odměnu 100 CZK.

Díky!

Edit: Neaktuální 

0 Citovat

Ahoj pokud by mel někdo kód ktery nevyuzije a propadl by, tak já ho určitě vyuziju:)prosím případně do SZ, předem děkuji.

Jirka

0 Citovat

732NYMBTWV
do 10.03.2024

0 Citovat

OLMC1 diky pouzito

0 Citovat

Škoda propasl jsem to, jsem v Koreji a nemohu to hned kontrolovat, měl by někdo do SZ?:)

0 Citovat

Stejně to sou šmejdi, já už mám 3 accounty, jeden kde mám 60-80 nocí ročně a dva fejkový na jiné jméno a email, jeden na mobilu jeden na PC, každý týden tam rozdělám a nedokončím nějakou objednávku, ale pořád mi jen chodí maximálně upozornění ať to dokončím, ale žádný kupon :D  Už to praktikuju několik měsíců. Možná přes ten fake zkusím něco i koupit příště, jinak už nevím co můžu dělat víc :D 

3 Citovat

Ví někdo jak je to s těmi VISA cashbacky? Již párkrát se to tu omílalo, má s tím někdo zkušenosti?

Jako příklad zde:

ma.visamiddleeast.com/en_MA/visa-offers-and-perks/bookingcom/151306

Ale co se pamatuji tak existují až 10% (dle regionu VISA klienta)

0