Vaše zkušeností s tímto prodejcem. .

Booking.com

Založil ve fóru Vyhledávače hotelů

Ahoj,nemáte někdo prosím volný kód na booking.

Díky Mirek

0 Citovat

Taky mám nejvyšší level genia a přesto mi kódy chodí 

 

Ala napsal(a):

[citace="hankaa"]

Ano, mailem. :) Logiku to fakt nemá, už jsem o tom četla kdesi mnoho příspěvků a úvah ... Myslíš, že posílají těm co jsou málo pečený vařený, aby je zadrápli? :D Možná jo ... 

Taky si myslím, že pečenejm vařenejm to neposílají. Já jsem pečená vařená už několik let, jsem samozřejmě nejvyšší level génia, a žádnej kód na slevu mi nikdy v životě neposlali.

[/citace]

0 Citovat

O level genia nejde, ale nejspíš to chodí jen při malém počtu rezervací za nějakou poslední dobu (a asi u těch, co dřív rezervovali víc).

0 Citovat

A nemůže to taky třeba souviset s tím, v jaké cenové hladině člověk rezervuje? Já většinou objednávám dost levné ubytování, takže těch dalších 10% by nebyla žádná významná částka, ale samozřejmě každá kačka by šetřílka potěšila, žejo.

0 Citovat

To bych zas vyvrátil na svý maličkosti ... jsem na booking.com pečenej vařenej, bookuju v docela vysoký hladině ... a že by chodily nejaky slevovky... bohužel :(

0 Citovat

Tak v tom případě je to nějaká velká záhada, jejíž fungování zatím nikdo neodhalil :-)

0 Citovat

Hele, teď mě ještě napadlo, jestli to nějak nesouvisí s nastavením účtu na bookingu. Mně kdysi na začátku chodily pořád jejich otravné spamy s "výhodnými" nabídkami na slevy na ubytování na místech, kde jsem se někdy předtím ubytovala (tedy kraviny typu "výhodné ubytování v destinaci Litvínov" a podobný perly), takže jsem ve správě svého profilu zablokovala od nich všechny zprávy mailem a chodí mi jen potvrzení rezervace a upozornění, že mám nějakou zprávu z ubytování apod., tedy jenom to, co mě skutečně zajímá ve vztahu ke mnou rezervovaným ubytováním. A teď na to koukám a vidím, že v "nastavení příchozí e-mailové komunikace" se dají nastavit nějaké "Odměny" (které jsem měla vypnuté). Nemůže to být ono?

0 Citovat

To nastavení klidně může být příčina. Mně chodí do spamu spousta mailů z bookingu (místa, na která jsem se zrovna díval). Cenou hledaného ubytování to nejspíš není, protože já hledám nejlevnější a občas nabídka chodí.

0 Citovat

V nastavení mailu mám povoleno vše (kromě dopravy) a stejně mi žádné odměny už léta nechodí...

0 Citovat

@mirjur: A jsi pečenej vařenej génius?

Jestli to nechodí ani těm, kdo si nezablokovali všechny spamy, tak už mě fakt nic jinýho nenapadá.

0 Citovat

Jsem hodně pečenej i vařenej... Genius 3... asi jsem pro ně perspektivní i bez odměn. :-)

0 Citovat

Vsechny maily mam povoleny .)

0 Citovat

Asi to bude tím, jak jsem psal, že nejspíš to chodí jen při malém počtu rezervací za nějakou poslední dobu. Já jsem rezervoval jen 1x v říjnu a 1x v prosinci oproti mnoha rezervacím před rokem a víc, ale chodím se tam dívat. Chápal bych, že to nějaký algoritmus může vyhodnotit, že sleva by mohla přitáhnout váhavého klienta.

1 Citovat

Já bookuji pravidelně a kódíky mi pravidelně i chodí.

 

Tak tady jeden do placu, aktuálně jej nevyužiji: KWUX4QS9M2

0 Citovat

tak ten malý počet rezervací bych taky asi neřekla. Na svoje poměry mám aktuálně více rezervací než v předchozích letech / měsících a kódíčky chodí, využívám já na další rezervace a ještě občas zvládnu hodit do placu. Řešilo se i na konkurenčních webech a na algoritmus zatím nikdo nepřišel.

0 Citovat

Jsem Génius 3 a kódy mi chodí zásadně POTÉ, co si něco zabookuji. Ale až  letošní  rok, předtím nikdy.

0 Citovat

Jak již jsem sem psal..posledních deset let tak 50 noci ročně přes booking a nikdy nic neprislo:)

0 Citovat

Jsou to hajzlové!!! :-D

0 Citovat

Hergot lidi, to nemůžete napsat, že jste ten kód využili? Si člověk připadá jak debil.

7 Citovat

tak tak (a poděkování k tomu taky tak nějak patří)

4 Citovat

518QBK1UGQ

- plátny do zítřka

1 Citovat

Moc diky, vyuzito.

2 Citovat

Nebyl by ještě nějaký kodik? 

1 Citovat

Tady posílám taky jeden, platný do 28.2.

F838KZHY2X

0 Citovat

Markéto, díky, využito na květen na AI v Bodrumu. Jsem od nepaměti Genius 3 a kódy mi z bookingu v životě nepřišly.

Stejně - letenky FR (Prahu nepočítám) tak na březen - květen z Vídně/Krakova/Berlína (což je snad mimo sezónu), zdražily oproti dřívějšku enormně, že to vzdávám. Máme v březnu složité trasování VIE-LPA-STN-OSR za 4.000Kc, protože zpáteční do Vídně byla nezaplatitelná tak za devítku, potom zpáteční FUE v dubnu za přijatelných  2800Kc, jediný termín, je třeba letět tak jak chtějí oni. A v květnu Dalaman z BTS za 1900, minulý rok jsem tam byl dvakrát za půlku. Pamatuju lepší časy. Chtěl jsem Rhodos mimo sezónu, ale za ty prachy opravdu ne.

A to se vůbec nezmiňuji o trasách na Španělsko/Portugalsko... to snad zdražilo o 300 procent. Takže ignoruji, nepodporuji, neletim....

2