Vaše zkušeností s tímto prodejcem. .

Booking.com

Založil ve fóru Vyhledávače hotelů

Někdo kód využil, ale nenapsal to sem.

0 Citovat

Snažila jsem se zjistit systém přidělování 10% cashback přes zákaznické centrum booking.com s tímto výsledkem (přeposílám):

Dobrý den,

pro Vaši informaci, niže uvedené jsou podmínky nároku na Odměny:

"Odměny se můžou získat s rezervováním přes vybranými ubytovately, ve kterých hostům je nabídnuta vrácení peněz od Booking.com NEBO přímo prostřednictvím partnera.

Typ odměny a její podmínky určuje ubytovatel, nikoli Booking.com.

Zákazníci, kteří si rezervují prostřednictvím ubytovatelů, mají nárok na Odměnu v případě, že je mezi Booking.com a spolupracujícím ubytovatelem vytvořena motivační kampaň, která posílá své zákazníky do inventáře Booking.com. Tím pádem zákazníci budou muset provést rezervaci prostřednictvím vyhrazené stránky spolupracujícího ubytovatele a nikoli prostřednictvím běžného rezervačního procesu na stránce Booking.com."

Mám ještě jejich další vysvětlení, v případě zájmu přepošlu . 

0 Citovat

lutynka napsal(a):

Ahoj, řeším problém s účtem na Bookingu a nemužu se se zákaznickou linkou dobrat řešení....

Ahoj, obávám se, že s tím nic nenaděláš. Stalo se mi něco podobného, když se mi z úrovně Genius 2 stal z ničeho nic Genius 1. Booking podpora na chatu mi psala stále dokola ty samé nic neříkající a neřešící rady, ale nezapomněli přidat, že je to moc mrzí, a v případě potřeby se na ně mám obrátit. Podpora na telefonu mi řekla, že to není jejich problém. Když jsem chtěl přepojit na nějakého nadřízeného nebo programátora, který by tomu mohl rozumět, tak mi řekli, že Genius program není nárokový, a zavěsili. Poté už mi nezvedali telefon. Pro útěchu mohu napsat, že po několika měsících se to samo spravilo. 

1 Citovat

8C29S3FY9M platný do 14/4 (teď to do mě valí booking pod tlakem, až budu potřebovat tak určitě nic nepřijde ;-)

2 Citovat

Použito. Díky!

0 Citovat

Ahoj, kód na bookingu se dá použít jen 1x nebo ho může použít i víc lidí? :-)

0 Citovat

Je jednorazovy.

0 Citovat

Kdyz na bookingu platim kreditem v uctu, jde tam vzit v ramci rezevace drazsi hotel a rozdil doplatim kartou nebo jen striktne do vyse kreditu? Nikdy jsem tim jeste neplatil ☹️

0 Citovat

Petr.necesany - rozdíl normálně doplatíš :)

1 Citovat

Poslední měsíce se mi docela často stává, že odešlu pomocí "chatu" na bookingu zprávu do ubytování, zpráva se jeví jako odeslaná, ale když chat zavřu a později otevřu, tak tam ta odeslaná zpráva není. Asi se úplně ztratí, protože už 2 ubytování která reagovala celkem rychle na dřívější zprávy (ty jsou v chatu  vidět), na ty ztracené neodpověděla... Nemáte nějakou fintu na to, aby k tomu nedocházelo? Někdy pomohlo poslat zprávu znovu z aplikace místo z webu, ale nedávno se zpráva ztratila i při odeslání z appky...

EDIT: na moji připomínku ohledně časté nemožnosti kontaktovat ubytování mi z podpory Bookingu mj. odepsali:

...Snažíme se, aby náš portál byl pro naše zákazníky co nejjednodušší a nejpohodlnější, ale čas od času se setkáme s technickými problémy.
V případě, že si přejete kontaktovat hotel a přímé odeslání zprávy selže, kontaktujte prosím náš zákaznický servis a my vám vždy rádi pomůžeme...

Což je pěkná rada, ale pokud člověk potřebuje informovat ubytování o času příjezdu třeba hodinu před příjezdem a jiná možnost než chat reálně neexistuje (třeba ubytování uvede jen pevnou linku a nikdo ji nebere - už se mi to stalo), tak je to rada k ničemu, protože přes podporu Bookingu to může trvat klidně den...

1 Citovat

 

Váš promo kód pro získání 10 % zpět:

Kód Booking: SSWMY94QST

 
  • Pro získání této odměny je nutné vytvořit jednu rezervaci v hodnotě minimálně 2 400 Kč
  • Maximální výše odměny je 2 400 Kč
  • Tento kód lze uplatnit jen jednou
  • Kód je třeba uplatnit před dokončením rezervace a nelze ho uplatnit na existující rezervace zpětně
  • Odměna bude vyplacena do Booking.com Peněženky v podobě kreditů na cestování
  • Kredity na cestování obdržíte do své Peněženky přibližně dva týdny po odjezdu z ubytování
  • Platnost kreditů na cestování bude 1 rok ode dne, kdy je obdržíte do své Peněženky
  • Tato nabídka končí 25. dubna 2023
0 Citovat

Tak kód už někdo stihl použít, škoda

0 Citovat

Your promo code: PB3BK4X5BR

Plati do April 15, 2023

0 Citovat

Využito, díky!!

0 Citovat

Dnes pristal v schranke dalsi:

Your 10% back promo code: D8GCK3HCZE
This promotion expires on 30 April 2023 

1 Citovat

M+rek díky využito! 

0 Citovat

Za posledne 4 roky ziaden kod, a teraz v priebehu tyzdna uz treti:

Your promo code: 23YM8NX4BD
This promotion expires on 21 April 2023

0 Citovat

Díky, uplatněn.

0 Citovat

Kdyby byl ještě nějaký volný a šel poslat třeba přes SZ, budu moc rád :-)

Nějak na mě booking s kodama kašle :D

Děkuju

0 Citovat

YWD3WYZEV1 do 25.4. (10% max. 100 Eur)

0 Citovat

Zdravím, nemá někdo navíc kód, který nevyužije? Diky 🙂

0 Citovat

C3SQNKK6RX do 27.4

2 Citovat

RZ1WVN2F59 do 2. května

0 Citovat

Využito, díky

0 Citovat

Ahoj,nemáte, prosim,niekto kód,ktorý nevyuzijete? Ďakujem.

1