Obrázek hotelu Lázeňské domy Horské Lázně

Lázeňské domy Horské Lázně

Star Star Star
Jeseníky, Česká republika

Tříhvězdičkový hotel Lázeňské domy Horské Lázně se nachází v letovisku Jeseníky, v České republice.

ProdejceTermínStravaOdletCena za osobu
Momentálně žádná nabídka k dispozici.

O hotelu

  • Popis hotelu od CK:
Ideální místo pro léčbu dýchacích cest
Lázně s mimořádnou čistotou ovzduší
Vlastní minerální uhličitá voda
Bazénové centrum s vodoléčebnými atrakcemi
V blízkosti areálu Praděd-Ovčárna
Horské lázně Karlova Studánka
V Chráněné krajinné oblasti Jeseníky v nadmořské výšce 800 m pod nejvyšší horou Moravy Pradědem (1 491 m.n.m.), v romantickém údolí říčky Bílé Opavy. K dispozici je krytý bazén s řadou vodoléčebných atrakcí – 3 chrliče k masážím, whirlpool, perličková lehátka a lavice pod vodní hladinou, dnová vřídla, dnové šampaňské perličky. Součástí bazénového centra je tepidarium, umožňující relaxaci v suchém i vlhkém teple, finská sauna, nová wellness technika vibrosauna a vacuwell.
LÁZEŇSKÝ HOTEL SLEZSKÝ DŮM - nově zrekonstruovaná budova v areálu lázní se společenskou místností. Stravování je zajištěno v centrální jídelně lázeňského hotelu Libuše cca 450 m. V objektu není výtah.LÁZEŇSKÁ VILA VLASTA - budova z roku 1894, po celkové rekonstrukci, cca 50 m od hlavní lázeňské budovy Libuše. V objektu není výtah. LÁZEŇSKÝ DŮM BEZRUČ - nově rekonstruovaná budova s jedno- a dvoulůžkovými pokoji s vlastním sociálním zařízením, TV a satelitem. V objektu se nachází lázeňská čítárna s možností využité internetu.
V jedno a dvoulůžkových pokojích Comfort se sprchou, WC a TV, které poskytuje několik lázeňských domů v areálu lázní (Slezský dům, Vlasta, Bezruč aj.). Pokoj Superior je za příplatek. Ubytování bude upřesněno při objednávce.
ZÁŽITKOVÝ WELLNESS PRO DVA - 2 nociNástup - kdykolivStrava - polopenze Program - 1x společná soukromá vířivka, sekt + mandle pro 2 , 1x masáž s bylinným termoforem, 1x bazénový komplex vstup na 90 min., 1x lázeňské oplatky, neomezený vstup do fitness Z LÁZNÍ NA PRADĚD A ZPĚT - 2 nociNástup - kdykolivStrava - polopenze Program - 2x bazénový komplex vstup na 90 min, 1x zábal z minerálního bahna Krymského jezera Saki - celá záda, 1x mapa Jeseníků, 1x vstup na rozhlednu Praděd, 1x hole Nordic Walking, neomezený vstup do hotelového fitnessPOBYT PRO ZDRAVÍ - 6 nocíNástup - kdykoliStrava - polopenzeProgram - 1x solná jeskyně, 2x bazénový komplex vstup na 90 min, 1x uhličitá koupel, 1x masáž klasická 30 min, 1x zábal z minerálního bahna Krymského jezera Saki - celá záda,neomezený vstup do hotelového fitness DRUHÝ DECH V HORSKÝCH LÁZNÍCH - 6 nocíNástup - kdykoliv Strava - polopenzeProgram - 4x inhalace, 1x solná jeskyně,neomezený vstup do hotelového fitnessHORSKÝ RELAX - 6 nocíNástup - kdykoliv Strava - polopenze Program - 2x solná jeskyně, 2x bazénový komplex vstup na 90 min., 1x uhličitá koupel, 1x masáž s bylinným termoforem, 3x inhalace, 1x voskový zábal z včelího vosku,1 x poukázka na nákup v lázeňském obchůdku v hodnotě 350,- Kč, neomezený vstup do hotelového fitness
Dle programu – jednotná plná penze nebo polopenze, případně formou bufetuStrava je podávána v centrální jídelně hlavní lázeňské budovy Libuše.
Parkování - v areálu lázní na vyhrazeném parkovišti za poplatekPříjezd - vlak i bus – st. Bruntál, dále autobusem do st. Karlova Studánka – dolní parkoviště, odtud cca 5 minut pěšky do přijímací kanceláře lázní Po příjezdu je nutné se hlásit v centrální recepci Lázeňské budovy Libuše, kde budou sděleny potřebné informace a předány klíče od pokoje. Provozní doba recepce 24 hodin. U obou příjezdových cest k budově Libuše je dopravní značení Zákaz vjezdu, ubytovaným je ale vjezd povolen. Lázeňský poplatek - není zahrnut v ceně pobytu - úhrada na místě Nástup do ubytovacího zařízení - od 11.00 hod.Procedury - mohou být načasovány již v den příjezdu od 12.30 hod. Uvolnění pokoje poslední den do 10.00 hod. V rámci pobytu je neomezený vstup do fitnescentra.

Fotky

Lázeňské domy Horské Lázně – fotka 1
Lázeňské domy Horské Lázně – fotka 2
Lázeňské domy Horské Lázně – fotka 3
Lázeňské domy Horské Lázně – fotka 4
Lázeňské domy Horské Lázně – fotka 5
Lázeňské domy Horské Lázně – fotka 6
Lázeňské domy Horské Lázně – fotka 7
Lázeňské domy Horské Lázně – fotka 8
Lázeňské domy Horské Lázně – fotka 9
Lázeňské domy Horské Lázně – fotka 10
Lázeňské domy Horské Lázně – fotka 11
Lázeňské domy Horské Lázně – fotka 12
Lázeňské domy Horské Lázně – fotka 13
Lázeňské domy Horské Lázně – fotka 14
Lázeňské domy Horské Lázně – fotka 15
Lázeňské domy Horské Lázně – fotka 16
Lázeňské domy Horské Lázně – fotka 17
Lázeňské domy Horské Lázně – fotka 18
Lázeňské domy Horské Lázně – fotka 19
Lázeňské domy Horské Lázně – fotka 20
Lázeňské domy Horské Lázně – fotka 21
Lázeňské domy Horské Lázně – fotka 22
Lázeňské domy Horské Lázně – fotka 23
Lázeňské domy Horské Lázně – fotka 24

Mapa

Booking.com