Obrázek hotelu Stella Di Mare Beach & Spa

Stella Di Mare Beach & Spa

Star Star Star Star Star
Hurghada, Egypt

Pětihvězdičkový hotel Stella Di Mare Beach & Spa se nachází v letovisku Hurghada, v Egyptě.

ProdejceTermínStravaOdletCena za osobu
Momentálně žádná nabídka k dispozici.

O hotelu

  • Popis hotelu od CK:
pouze v Čedoku
hotelový komplex přímo u pláže s molem a možností šnorchlování
několik bazénů pro dospělé i děti
rodinná dovolená
optimální pro potápění (korálový útes v blízkosti)
Hurghada - Makadi Bay
Rozlehlý hotelový resort se nachází přímo na soukromé písčité pláži poblíž nádherného korálového útesu v zálivu Makadi, cca 30 km jižně od letiště v Hurghadě a cca 40 km od centra Hurghady s obchody, restauracemi a kavárnami (hotelový bus za poplatek).
Pěkná písčitá pláž se nachází přímo u hotelu, přístup do moře a přímo ke korálům po 380 m dlouhém mole; lehátka, slunečníky a osušky zdarma.
Vstupní hala, recepce, hlavní restaurace, 4 restaurace à la carte, restaurace na pláži, několik barů, WiFi v lobby zdarma. 2 bazény (1 v zimě vyhřívaný), dětské bazény, relaxační bazén; lehátka, slunečníky a osušky zdarma.
Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky pro 1 dospělou osobu nebo dítě jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizací, SAT/TV, trezorem a balkonem nebo terasou; za poplatek minibar, WiFi. Za příplatek jsou k dispozici pokoje s výhledem na bazén nebo na moře a prostornější rodinné pokoje.
All inclusive zahrnuje snídaně (7:00-10:00), obědy (12:30-15:00) a večeře (18:30-21:30) formou bufetu, pozdní snídaně (10:30-11:30), možnost lehčího oběda v restauraci na pláži, odpolední občerstvení (15:30-17:00), nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (10:00-23:00) v časech a místech určených hotelem, láhev vody denně na pokoji. 1x za pobyt možnost večeře v restauraci à la carte.
Fitness, stolní tenis, miniclub, animační programy pro děti a dospělé, diskotéka; za poplatek kulečník, tenisové kurty, minigolf, potápěčské centrum, wellness centrum - sauna, masáže, kosmetické ošetření.
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků * transfery v cíli zájezdů * 7/10/11/14 noclehů * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby česky mluvícího delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
Cena zájezdu nezahrnuje vízum. Vízum si můžete zakoupit po příletu do destinace na letišti v Egyptě za 25 USD/os. nebo předem v ČR (bližší informace u prodejce). Pro vycestování do Egypta je nutný cestovní pas, který musí mít minimální platnost ještě 6 měsíců pro návratu z Egypta. Konkrétní informace si můžete ověřit na internetových stránkách Ministerstva zahraničí www.mzv.cz nebo na zastupitelských úřadech jednotlivých států.
vstupní hala s recepcí; hlavní restaurace; 2 restaurace s obsluhou (italská a indická, za poplatek, rezervace nutná); snack bar; bar u bazénu; orientální koutek (za poplatek); Wi-Fi v lobby (zdarma); obchodní arkáda; kadeřnictví; diskotéka (za poplatek); konferenční místnost; 2 bazény (1 vyhřívaný v zimním období, lehátka, slunečníky a osušky zdarma); 2 dětské bazény; bazén s vlnobitím; bazén se skluzavkami; dětské hřiště; miniklub;
Dvoulůžkový pokoj, Výhled zahrada individuálně ovladatelná klimatizace; TV se satelitním příjmem; telefon; minibar (za poplatek); koupelna/WC (vysoušeč vlasů); trezor; balkon nebo terasa; Ostatní typy pokojů (pokud není uvedeno jinak, mají pokoje výše uvedené vybavení) Dvoulůžkový pokoj, Výhled bazén; Dvoulůžkový pokoj, Výhled moře; Rodinný pokoj, Výhled zahrada: 2 místnosti propojené dveřmi;
písčitá; vstup do moře pouze přes molo, korálové podloží; lehátka, slunečníky a osušky zdarma; plážová restaurace;
animační programy; večerní programy; stolní tenis; šipky; fitness;
SPA centrum; sauna; pára; jacuzzi; masáže; salon krásy; minigolf; kulečník; vodní sporty na pláži; potápěčské centrum;
All Inclusive Snídaně, oběd a večeře formou bufetu; Pozdní snídaně; Během dne lehký snack, káva, čaj, sladké pečivo, pizza; Restaurace á la carte (indická, italská)- 1× za týden zdarma, rezervace nutná; Vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10.00–23.00 hod.);
5 hvězdiček;
Rozsah a kvalita uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci. Rychlost internetu dle místních podmínek.

Fotky

Stella Di Mare Beach & Spa – fotka 1
Stella Di Mare Beach & Spa – fotka 2
Stella Di Mare Beach & Spa – fotka 3
Stella Di Mare Beach & Spa – fotka 4
Stella Di Mare Beach & Spa – fotka 5
Stella Di Mare Beach & Spa – fotka 6
Stella Di Mare Beach & Spa – fotka 7
Stella Di Mare Beach & Spa – fotka 8
Stella Di Mare Beach & Spa – fotka 9
Stella Di Mare Beach & Spa – fotka 10
Stella Di Mare Beach & Spa – fotka 11
Stella Di Mare Beach & Spa – fotka 12
Stella Di Mare Beach & Spa – fotka 13
Stella Di Mare Beach & Spa – fotka 14
Stella Di Mare Beach & Spa – fotka 15
Stella Di Mare Beach & Spa – fotka 16

Mapa

Booking.com