Obrázek hotelu Pollina Resort

Pollina Resort

Star Star Star Star
Sicílie, Itálie

Čtyřhvězdičkový hotel Pollina Resort se nachází v letovisku Sicílie, v Itálii.

ProdejceTermínStravaOdletCena za osobu
Momentálně žádná nabídka k dispozici.

O hotelu

  • Popis hotelu od CK:
malebné umístění na útesu
vhodné pro rodiny s dětmi
v blízkosti historického Cefalú
uspokojí i náročnější klientelu
Cefalú - Campofelice di Roccella
Hotelový komplex se nachází na útesu, cca 2,5 km od centra města Finale s řadou obchodů, cca 13 km od historického města Cefalú a cca 115 km od letiště.
Písčito-oblázková (místy s kameny) pláž Torre Conca s vymezenou hotelovou částí se nachází v krásné zátoce cca 500-700 m od hotelu v závislosti na umístění pokoje, přístup cestou nebo výtahem, lehátka a slunečníky na pláži zdarma.
Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, italské bistro (za poplatek), sushi restaurace (za poplatek), lobby bar, bar na pláži, bar na terase s výhledem na moře, Wi-Fi zdarma v celém resortu, bazén (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma), dětský bazén
Dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek pro děti mají klimatizaci, SAT/TV, telefon, Wi-Fi zdarma, trezor za poplatek, miniledničku za poplatek, vlastní sociální příslušenství (sprcha/vana, WC, vysoušeč vlasů), balkon nebo terasu
Polopenze: snídaně a večeře formou bufetu (k večeři podávaná voda). Za příplatek plná penze a plná penze plus
zdarma: animační a sportovní programy; za poplatek: tenis (7 kurtů), stolní tenis, volejbal, fotbal, vodní sporty na pláži.
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků* transfery v cíli zájezdu * počet noclehů dle smlouvy o zájezdu * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího zařízení* služby delegáta* pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
* Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa, která je splatná na místě v hotovosti v EUR. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do hotelu. * Při vstupu do bazénů (včetně hotelových) je nutné používat koupací čepici.

Fotky

Pollina Resort – fotka 1
Pollina Resort – fotka 2
Pollina Resort – fotka 3
Pollina Resort – fotka 4
Pollina Resort – fotka 5
Pollina Resort – fotka 6
Pollina Resort – fotka 7
Pollina Resort – fotka 8
Pollina Resort – fotka 9
Pollina Resort – fotka 10
Pollina Resort – fotka 11
Pollina Resort – fotka 12
Pollina Resort – fotka 13
Pollina Resort – fotka 14
Pollina Resort – fotka 15
Pollina Resort – fotka 16

Mapa

Booking.com