Obrázek hotelu Royal Decameron Club Caribbean

Royal Decameron Club Caribbean

Star Star Star Star
Jamajka

Čtyřhvězdičkový hotel Royal Decameron Club Caribbean se nachází na Jamajce.

ProdejceTermínStravaOdletCena za osobu
Momentálně žádná nabídka k dispozici.

O hotelu

  • Popis hotelu od CK:
hotel přímo u písečné pláže
All inclusive
vhodný pro rodiny s dětmi
možnost šnorchlování u pláže
 
Runaway Bay
Royal Decameron Club Caribbean se nachází v Runaway Bay, asi hodinu jízdy od Montego Bay (letiště 60 km), u jedné z nejkrásnějších jamajských pláží.
Krásná písčitá pláž přímo u resortu. Lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma. Plážový bar v rámci all inclusive. Vodní nemotorizované sporty (windsurfing, kajaky, šlapadla, šnorchlování) v rámci all inclusive zdarma.
Royal Decameron Club Caribbean má vstupní halu s recepcí, připojení k internetu (za poplatek), směnárnu, butik a diskotéku. Dále zde najdete hlavní bufetovou restauraci Pepper, která se nachází u hlavního bazénu a nabízí rozmanitý výběr, formou mezinárodního bufetu. Můžete si zvolit zda využijete stolování pod širým nebem na terase nebo raději ve vnitřní části. V této restauraci se podávají snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Druhá restaurace Jasmine Delta nabízí speciality asijské kuchyně formou a la carte. Nachází se přímo u moře a otevřená je obvykle pouze ve večerních hodinách. Třetí restaurací je Nyaming Restaurant, nacházející se ve druhém patře cihlového domu a specializující se na místní jamajské speciality (včetně specialit na grilu) podávané formou a la carte. Po celý večer můžete naslouchat jamajskému reggae v podání místních hudebníků či reprodukci. V areálu dále naleznete několik barů. V hlavním hotelovém baru Souk u bazénu můžete vychutnávat osvěžující nápoje a koktejly s uchvacujícím výhledem na pláž a tyrkysové vody Karibiku. Jetty bar se nachází přímo na moři. Zde si můžete vychutnat všechny vaše oblíbené nápoje s výhledem na oceán při pravém jamajském reggae od 11:00 - 23:00. Další bar Adult Pool Bar naleznete u relaxačního bazénu, určeného pouze dospělým hostům. Tradiční English Pub najdete v prostorách hotelové diskotéky. Pro hotelové hosty jsou v zahradě k dispozici dva bazény (jeden pouze pro dospělé), lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma.
Royal Decameron Club Caribbean disponuje celkem 183 pokoji. Najdete zde tři základní typy ubytování: bungalovy ve stylu tropických chat, Courtyard pokoje, které jsou ve společné nízkopodlažní budově s nádvořím. V pokojích a bungalovech lze ubytovat až tři dospělé osoby nebo dva dospělé se dvěma dětmi. Všechny pokoje jsou umístěny tropické zahradě (12 akrů) a mají, klimatizaci, plně vybavenou koupelnu se sprchou a WC, televizor se satelitním příjmeme, telefon a trezorem (za poplatek). 110 zahradních bungalovů Garden View Cottage - samostatné bungalovy v tropickém stylu je rozmístěno po celém areálu Royal Decameron Club Caribbean. Každý bungalov poskytuje pohodlné ubytování pro dvě osoby s manželskou postelí velikosti King. V některých je možná přistýlka pro třetí osobu či dítě. 33 Ocean Front Cottage - samostatné bungalovy v tropickém stylu s fantastickým výhledem na oceán a přímým vstupem na pláž. 20 Courtyard Rooms- tyto pokoje se nachází v nízkopodlažní budově uprostřed areálu. Nabízí klidné ubytování s výhledem do rozkvetlé zahrady. Vhodné pro relaxační dovolenou. Každý pokoj je vybaven velkou manželskou postelí pro dvě osoby.
All inclusive zahrnuje snídaně, pozdní kontinentální snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Během dne lehké občerstvení, instantní kávu, čaj. Půlnoční snack (23:00-01:00). Neomezené množství rozlévaných nealkoholických nápojů (ne čerstvé džusy) a místních alkoholických nápojů 10:00-02:00. Lze čerpat v místech a časech určených hotelem. Denní organizované sportovní a zábavní aktivity. Animace pro děti i dospělé. Večerní programy. Nemotorizované vodní sporty (windsurfing, jízda na kajaku, šnorchlování, apod.), plážový volejbal, tenis, stolní tenis, fitness centrum. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu i na pláži. Aktivity v rámci dětského klubu.
V průběhu dne jsou organizovány animační programy včetně večerních. Zdarma můžete využít fitness centrum, dva tenisové kurty, stolní tenis, plážový volejbal a nemotorizované vodní sporty na pláži. Pro vaše děti je k dispozici hotelový miniklub a hřiště. Za poplatek si můžete dopřát některou s masáží.
• leteckou přepravu v turistické třídě včetně tax a příplatků• transfery v cíli• počet nocí dle výběru• stravování v rozsahu all inclusive• česky/slovensky hovořící asistence v destinaci• pojištění dle zák. č. 159/1999 Sb.

Fotky

Royal Decameron Club Caribbean – fotka 1
Royal Decameron Club Caribbean – fotka 2
Royal Decameron Club Caribbean – fotka 3
Royal Decameron Club Caribbean – fotka 4
Royal Decameron Club Caribbean – fotka 5
Royal Decameron Club Caribbean – fotka 6
Royal Decameron Club Caribbean – fotka 7
Royal Decameron Club Caribbean – fotka 8
Royal Decameron Club Caribbean – fotka 9
Royal Decameron Club Caribbean – fotka 10
Royal Decameron Club Caribbean – fotka 11

Mapa

Booking.com