Obrázek hotelu Db Seabank Resort + Spa

Db Seabank Resort + Spa

Star Star Star Star
Mellieha, Malta

Čtyřhvězdičkový hotel Db Seabank Resort + Spa se nachází v letovisku Mellieha, na Maltě.

Dovolenou si můžete vybrat z 8 termínů s odletem Vídeň, Praha. Nejlevnější dovolená vychází na 12 319 Kč a naopak nejdražší zájezd stojí 22 660 Kč.

Nejlevnější nabídka
12 319 Kč
05.-10. 03. 2023, Letecky – Vídeň, All inclusive Zakoupíte přímo na dovolena.cz. Vybrat jiný termín
ProdejceTermínStravaOdletCena za osobu
dovolena.cz
05. 03. - 10. 03. 2023 / 5 nocí
All inclusive
Vídeň
12 319 Kč
dovolena.cz
16. 03. - 21. 03. 2023 / 5 nocí
All inclusive
Vídeň
12 319 Kč
dovolena.cz
12. 03. - 17. 03. 2023 / 5 nocí
All inclusive
Vídeň
12 429 Kč
dovolena.cz
14. 03. - 19. 03. 2023 / 5 nocí
All inclusive
Vídeň
12 429 Kč
fischer.cz
05. 10. - 13. 10. 2023 / 8 nocí
All inclusive
Praha
22 460 Kč
eximtours.cz
05. 10. - 13. 10. 2023 / 8 nocí
All inclusive
Praha
22 460 Kč
fischer.cz
12. 10. - 20. 10. 2023 / 8 nocí
All inclusive
Praha
22 660 Kč
eximtours.cz
12. 10. - 20. 10. 2023 / 8 nocí
All inclusive
Praha
22 660 Kč

O hotelu

  • Popis hotelu od CK:
přímo u největší písečné pláže na Maltě - Mellieha Bay
Animační program pro děti i dospělé
Vhodné pro rodiny s dětmi
Mellieha
Oblíbený resort s kvalitními službami nabízí hostům odpočinkovou i aktivní dovolenou. Moderní, kompletně renovovaný hotel přímo u moře. V dosahu je možnost vodních sportů, procházek krajinou, rybolovu, potápění, nedaleko trajekt na ostrov Gozo, tenisové kurty, golf aj. Rozkládá se na severozápadě ostrova v zálivu Mellieha Bay. Nejoblíbenější a největší písčitá pláž ostrova je od hotelu asi 30 m (přes silnici). Na kopci nad zálivem cca 2 km od hotelu se nachází městečko Mellieha s historickým centrem a barokním kostelem, uličkami s mnoha obchody a restauracemi. Autobusová zastávka se nachází jen cca 30 m od hotelu. Letiště 25km, hlavní město Valletta 20km, Sliema 15km, záliv St. ­Paul´s 8km, trajekt na Gozo 4km, Vesnička Pepka námořníka (atrakce zejména pro děti) 2 km.
Nádherná široká písečná pláž s pozvolným vstupem v zátoce Mellieha cca 30 m od hotelu. Slunečníky a lehátka jsou u bazénu a na terasách zdarma, na pláži za poplatek.
Pětipatrová budova nabízí vstupní halu s recepcí,  lobby s terasou s výhledem na moře a barem, Wi-Fi zdarma. Na recepci je směnárna a hosté si zde mohou pronajmout automobil, kola či zakoupit výlet do okolí. Hotel má hlavní restauraci, mexickou restauraci, pizzerii, restauraci "Jungle", středomořskou restauraci. Dále plážový klub Maya (restaurace, zmrzlina), bar ve vstupní hale s hudebními večery, noční klub, internetovou místnost (za poplatek), služby prádelny (za poplatek), lékař na zavolání (za poplatek), sekretářské služby (za poplatek), lázně - wellness centrum (vířivka, sauna a pára zdarma, masáže a další procedury za poplatek), vnitřní vyhřívaný bazén (v zimě vyhřívaný) s jacuzzi, kadeřníka (za poplatek), obchod, výtahy, velký venkovní bazén se sluneční terasou a dětskou částí, lehátka, slunečníky a osušky u bazénu zdarma, terasu, bar u bazénu (otevřen dle počasí).
Prostorné dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají koupelnu/WC, centrální klimatizaci/topení, stropní ventilátor, telefon, SAT/TV, fén, ledničku, vybavení pro přípravu kávy/čaje, WiFi, trezor, balkon či terasu. Výhled na moře za příplatek.
Upozorňujeme, že na večeře není možné přijít v krátkých kalhotech a tričkách.All inclusive:Snídaně, obědy, večeře formou bufetu, pozdní kontinentální snídaně (10.00–12.00), odpolední svačiny (15.00–18.00), možnost večeří v à la carte restauracích (rezervace na recepci), nápoje místní výroby 10.00–24.00 (voda, džusy, víno, pivo, koktejly, vybrané alkoholické nápoje), animační programy. Káva, čaj jen při snídani. Restaurace je otevřena od 7:30 do 21:30 h.
Fitness, bowling (4 dráhy) (za poplatek), stolní tenis, šipky, plážový volejbal, pronájem kol (za poplatek), zábavní programy. Potápěčské centrum přímo v hotelu (za poplatek) a vodní sporty (komplex Tunny Net – 100 m přes silnici od hotelu - za poplatek), tenis (200 m od hotelu - za poplatek). Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek. V okolí možnost golfu (za poplatek) a projížděk na koních (za poplatek).
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků* transfery v destinaci* počet nocí dle smlouvy o zájezdu* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu* služby virtuálního českého delegáta* pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
Dvoulůžkový pokoj klimatizace; stropní větrák; TV; telefon; Wi-Fi (zdarma); trezor (zdarma); set pro přípravu čaje a kávy; minilednička; koupelna/WC (vysoušeč vlasů); balkon nebo terasa; Ostatní typy pokojů (pokud není uvedeno jinak, mají pokoje výše uvedené vybavení) Dvoulůžkový pokoj, Výhled bazén: výhled na bazén; Dvoulůžkový pokoj, Výhled na moře: výhled na moře; Dvoulůžkový pokoj, Výhled na moře, Terasa: výhled na moře, terasa; Dvoulůžkový pokoj, Pro samostatné použití: pokoj pro 1 osobu nebo 1 osobu a 1 dítě; Dvoulůžkový pokoj, Pro samostatné použití, Výhled bazén: pokoj pro 1 osobu nebo 1 osobu a 1 dítě, výhled na bazén; Dvoulůžkový pokoj, Pro samostatné použití, Výhled na moře: pokoj pro 1 osobu nebo 1 osobu a 1 dítě, výhled na moře; Čtyřlůžkový pokoj, Výhled do krajiny: prostornější pokoj, 2 pevná lůžka, 2 přistýlky, výhled do okolí; Čtyřlůžkový pokoj, Výhled bazén: prostornější pokoj, 2 pevná lůžka, 2 přistýlky, výhled na bazén; Rodinný pokoj, Výhled do krajiny:  2 ložnice oddělené přepážkou, 4 lůžka, možná palanda, výhled do okolí; Rodinný pokoj, Výhled bazén, Balkon:  2 ložnice oddělené přepážkou, 4 lůžka, možná palanda, výhled na bazén, balkon;
vstupní hala s recepcí; hlavní restaurace; 6 restaurací a la carte (BBQ, brazilská, orientální, středozemní, střední východ a americká); sportovní bar; bar; bar u bazénu; 2 bazény - 1. největší na ostrově a 2. pouze pro dospělé (lehátka a slunečníky zdarma, osušky za zálohu); 2 dětské bazény; vnitřní bazén; SPA centrum; bowling; fitness; Wi-Fi (zdarma); kadeřnictví; obchody; dětský klub (pro děti od 4 do 12 let); dětská herna;
písčitá; veřejná; slunečníky a lehátka za poplatek;
večerní programy; animační programy; fitness;
vířivka; sauna; pára; SPA centrum; bowling; kadeřnictví; dětská herna;
All Inclusive: Snídaně formou bufetu 7.30-10.00, pozdní snídaně formou bufetu 10.00-12.00, oběd formou bufetu 12.00-15.00 a večeře formou bufetu 18.00-22.00; Lehké občerstvení 16.00-17.00 ; Neomezené množství rozlévaných nealkoholických a vybraných alkoholických nápojů 10.00-24.00; Možnost večeře v à la carte restauraci 1x za pobyt, nutná předchozí rezervace; Výše uvedené časy jsou určeny hotelem a mohou se změnit;
4,5 hvězdičky;
V hotelu je vybírána místní Eco taxa 0,5 €/den (max. 5 €/os./pobyt) od 18 let.Rozsah a kvalita uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.
V zálivu Mellieha Bay. Historické centrum střediska Mellieha s romantickými uličkami, obchody a kavárnami cca 1,5 km. V blízkosti hotelu menší promenáda s restauracemi a možností drobných nákupů. Hlavní město Valletta cca 20 km, autobusová zastávka cca 50 m.
Vstupní hala s recepcí, výtahy, restaurace, několik restaurací à la carte, lobby bar, obchod, kadeřnictví. Venku bazén, bar u bazénu a terasa s lehátky a slunečníky zdarma, osušky oproti kauci.
Dvoulůžkový pokoj: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), centrální klimatizace (omezený provoz), TV/sat., telefon, minibar, set na přípravu kávy a čaje, trezor, balkon nebo terasa.Ostatní typy pokojů (pokud není uvedeno jinak, mají pokoje výše uvedené vybavení) Dvoulůžkový pokoj, Výhled bazén: výhled na bazén.; Dvoulůžkový pokoj, Výhled na moře: výhled na moře.; Dvoulůžkový pokoj, Výhled na moře, Terasa: výhled na moře, terasa.; Dvoulůžkový pokoj, Pro samostatné použití: pokoj pro 1 osobu nebo 1 osobu a 1 dítě.; Dvoulůžkový pokoj, Pro samostatné použití, Výhled bazén: pokoj pro 1 osobu nebo 1 osobu a 1 dítě, výhled na bazén.; Dvoulůžkový pokoj, Pro samostatné použití, Výhled na moře: pokoj pro 1 osobu nebo 1 osobu a 1 dítě, výhled na moře.; Čtyřlůžkový pokoj, Výhled do krajiny: prostornější pokoj, 2 pevná lůžka, 2 přistýlky, výhled do okolí.; Čtyřlůžkový pokoj, Výhled bazén: prostornější pokoj, 2 pevná lůžka, 2 přistýlky, výhled na bazén.; Rodinný pokoj, Výhled do krajiny:  2 ložnice oddělené přepážkou, 4 lůžka, možná palanda, výhled do okolí.; Rodinný pokoj, Výhled bazén, Balkon:  2 ložnice oddělené přepážkou, 4 lůžka, možná palanda, výhled na bazén, balkon.;
Animační programy, večerní zábavní program.
All Inclusive Snídaně, oběd a večeře formou bufetu; Pozdní snídaně (10.00–12.00 hod.); Lehký snack (16.00–17.00 hod.); Možnost výměny večeře formou bufetu za tematickou večeři v restauracích à la carte (1x za pobyt, nutná rezervace); Vybrané místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10.00–24.00 hod.);  
Oblíbená písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, vhodná pro děti, pouze přes pobřežní komunikaci, lehátka a slunečníky za poplatek.
Zdarma: fitness, stolní tenis, šipky, miniglof, boccia, plážový volejbal; Za poplatek: biliár, bowling, půjčovna kol.;
Brouzdaliště, hřiště, miniklub, hlídání dětí za poplatek (na vyžádání), dětská postýlka zdarma (na vyžádání).
Nedaleko hotelu se nachází Pepkova vesnička – místo, kde se natáčel slavný film Pepek námořník.
VISA, EC/MC, AMEX.
http://www.dbhotelsresort.com/dbseabank
Na vyžádání pokoje přizpůsobené pro handicapované klienty. Bezbariérový pohyb v areálu včetně rampy do bazénu.
Vstup od 16 let; Zdarma: vnitřní bazén; Za poplatek: masáže, regenerační a relaxační procedury;
Zdarma: WiFi v hotelu.
4,5 hvězdičky;
Dle nařízení ministerstva cestovního ruchu bude každý klient, který přijede do země, platit tzv. pobytovou taxu a to ve výši 0,5 EUR/osoba a noc, maximálně však 5 EUR/osoba a pobyt. Pobytovou taxu budou klienti hradit přímo na recepci hotelu. Rozsah a kvalita uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Fotky

Db Seabank Resort + Spa – fotka 1
Db Seabank Resort + Spa – fotka 2
Db Seabank Resort + Spa – fotka 3
Db Seabank Resort + Spa – fotka 4
Db Seabank Resort + Spa – fotka 5
Db Seabank Resort + Spa – fotka 6
Db Seabank Resort + Spa – fotka 7
Db Seabank Resort + Spa – fotka 8
Db Seabank Resort + Spa – fotka 9
Db Seabank Resort + Spa – fotka 10

Mapa

Booking.com