Obrázek hotelu Paleo Art Nouveau

Paleo Art Nouveau

Star Star Star Star
Korfu, Řecko

Čtyřhvězdičkový hotel Paleo Art Nouveau se nachází v letovisku Korfu, v Řecku.

ProdejceTermínStravaOdletCena za osobu
Momentálně žádná nabídka k dispozici.

O hotelu

  • Popis hotelu od CK:
Na skalnatém útesu v klidné části letoviska, cca 1.5 km od centra oblíbeného letoviska Paleokastritsa. Letiště vzdáleno cca 23 km.
Vstupní hala s recepcí, lobby, 2 bary, restaurace, směnárna, výtah, parkování u hotelu zdarma. V zahradě bazén, lehátka a slunečníky zdarma, bar u bazénu.
Dvoulůžkový pokoj, Výhled zahrada: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace a trezor za poplatek, telefon, lednička za poplatek, TV/sat., balkon nebo terasa.Ostatní typy pokojů (pokud není uvedeno jinak, mají pokoje výše uvedené vybavení) Dvoulůžkový pokoj, Boční výhled moře: boční výhled výhled na moře.; Dvoulůžkový pokoj, Výhled moře: výhled na moře.; Dvoulůžkový pokoj, Executive, Výhled moře: prostornější, výhled na moře.; Dvoulůžkový pokoj, Promo, Výhled zahrada: menší pokoj, méně výhodné umístění v rámci areálu.; Bungalov, Boční výhled moře: v bungalovu, prostornější, boční výhled na moře a bazén.; Bungalov, Panoramatický výhled: v bungalovu, prostornější, panoramatický výhled na moře.; Bungalov, Luxury, Výhled moře: modernější, v bungalovu, výhled na moře.;
Hotel pořádá pravidelné animační programy pro děti i dospělé.
Snídaně Snídaně formou amerického bufetu. ; Polopenze Snídaně a večeře formou bufetu. ; All inclusive Snídaně, oběd a večeře formou bufetu.; Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10.00–23.00 hod.); Zmrzlina (11.00–18.00 hod.); Lehký snack (11.00–12.30 a 15.00–18.00 hod.); Odpolední káva, čaj a zákusky.; U večeře je požadováno formální oblečení. Uvedené časy se mohou změnit. ;
Menší oblázková pláž cca 300 m od hotelu.
Zdarma: aquaerobik, pétangue, volejbal, badminton, basketbal, fotbal.Za poplatek: motorizované vodní sporty na pláži.
Dětský klub, animační program, dětský bazén.
VISA, EC/MC
http://paleo.cnhotelgroup.com
Zdarma: WiFi v areálu hotelu.
4 hvězdičky;
V Řecku je povinnost hradit pobytovou taxu v závislosti na kategorii hotelu. Taxa není zahrnuta v ceně zájezdu a musí být uhrazena klientem přímo na recepci hotelu. Rozsah a kvalita uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Fotky

Paleo Art Nouveau – fotka 1
Paleo Art Nouveau – fotka 2
Paleo Art Nouveau – fotka 3
Paleo Art Nouveau – fotka 4
Paleo Art Nouveau – fotka 5
Paleo Art Nouveau – fotka 6
Paleo Art Nouveau – fotka 7
Paleo Art Nouveau – fotka 8
Paleo Art Nouveau – fotka 9
Paleo Art Nouveau – fotka 10
Paleo Art Nouveau – fotka 11
Paleo Art Nouveau – fotka 12
Paleo Art Nouveau – fotka 13
Paleo Art Nouveau – fotka 14

Mapa

Booking.com