Obrázek hotelu Porto Demo

Porto Demo

Star Star Star Star
Korfu, Řecko

Čtyřhvězdičkový hotel Porto Demo se nachází v letovisku Korfu, v Řecku.

ProdejceTermínStravaOdletCena za osobu
Momentálně žádná nabídka k dispozici.

O hotelu

  • Popis hotelu od CK:
Hotel ve svahu, postaven v typickém středomořském stylu, umístěn v klidné lokalitě, cca 200 m od turistického centra s restauracemi, bary a obchody se suvenýry a dalšími nákupními možnostmi. Hlavní město Kerkyra cca 30 km (spojení linkovým busem), letiště cca 30 km.
100 pokojů v 6 budovách, vstupní hala s recepcí, lobby bar, restaurace. Venku bazén, terasa s lehátky a slunečníky zdarma, bar u bazénu.
Dvoulůžkový pokoj, Deluxe, Výhled zahrada: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), individuální klimatizace, telefon, TV/sat., lednička, trezor, set na přípravu čaje / kávy, balkon nebo terasa.Ostatní typy pokojů (pokud není uvedeno jinak, mají pokoje výše uvedené vybavení) Dvoulůžkový pokoj, Deluxe, Výhled moře: výhled na moře.; Junior Suita: prostornější.; Junior Suita, Sdílený bazén: prostornější, sdílený bazén.;
2x týdně živá hudba.
All inclusive Snídaně, oběd a večeře formou bufetu.; Lehký snack během dne.; Káva a zákusky (16.00-18.00); Vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10.30–22.40 hod.); U večeře je požadováno formální oblečení. Uvedené časy se mohou změnit.;
Dlouhá, písečná pláž Agios Georgios s pozvolným vstupem do moře cca 200 m od hotelu. Přístup stezkou nebo bezplatným hotelovým autobusem. Lehátka a slunečníky za poplatek.
Zdarma: fitness.
VISA, EC/MC.
Za poplatek: masáže.
Zdarma: WiFi v celém hotelu a na pokojích.
4 hvězdičky;
V Řecku je povinnost hradit pobytovou taxu v závislosti na kategorii hotelu. Taxa není zahrnuta v ceně zájezdu a musí být uhrazena klientem přímo na recepci hotelu. Rozsah a kvalita uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Fotky

Porto Demo – fotka 1
Porto Demo – fotka 2
Porto Demo – fotka 3
Porto Demo – fotka 4
Porto Demo – fotka 5
Porto Demo – fotka 6
Porto Demo – fotka 7
Porto Demo – fotka 8
Porto Demo – fotka 9
Porto Demo – fotka 10
Porto Demo – fotka 11
Porto Demo – fotka 12
Porto Demo – fotka 13
Porto Demo – fotka 14
Porto Demo – fotka 15
Porto Demo – fotka 16
Porto Demo – fotka 17
Porto Demo – fotka 18

Mapa

Booking.com