Obrázek hotelu Iolida Beach

Iolida Beach

Star Star Star Star
Kréta, Řecko

Čtyřhvězdičkový hotel Iolida Beach se nachází v letovisku Kréta, v Řecku.

ProdejceTermínStravaOdletCena za osobu
Momentálně žádná nabídka k dispozici.

O hotelu

  • Popis hotelu od CK:
v centru střediska a v blízkosti pláže
studia a rodinné apartmány
dva bazény s dětskou částí
Agia Marina
Hotelový komplex se skládá ze dvou budov propojených proskleným mostem, který umožňuje snadný přístup do všech částí hotelu. Nachází se přímo v centru střediska Agia Marina s nabídkou obchodů, barů a restaurací, cca 10 km od centra Chanie a cca 25 km od letiště v Chanii; autobusová zastávka je cca 50 m od hotelu.
Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází ve vzdálenosti cca 50-250 m (v závislosti na umístění pokoje), lehátka a slunečníky na pláži za poplatek (cca 6 EUR).
Vstupní hala, recepce, 2 restaurace, bar u bazénu a na pláži, konferenční místnost, WiFi v areálu hotelu zdarma, 4 bazény (2 pro dospělé a 2 pro děti), dětské brouzdaliště; lehátka a slunečníky u bazénů zdarma, osušky za poplatek (cca 1 EUR/den), prádelna, čistírna a parkoviště; za poplatek: internetový koutek.
Dvoulůžková studia s možností přistýlky mají vlastní příslušenství (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizaci, SAT/TV, telefon, WiFi, trezor, kuchyňský kout s toustovačem, sporákem a chladničkou, set pro přípravu kávy/čaje, balkon nebo terasu. Za příplatek je k dispozici Studio s výhledem na moře, stejně vybavené apartmány s obývací částí a s možností 2 přistýlek (rozkládací pohovka) a apartmány s výhledem na moře. Všechny naše pokoje se nachází v budově Star - přes místní komunikaci.
All inclusive zahrnuje snídaně (7:30-10:00), obědy (12:30-14:30) a večeře (18:30-21:30) formou bufetu, lehké občerstvení během dne - káva, čaj, zákusek, zmrzlina, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (10:30-22:30) v místech a časech určených hotelem.
Animační programy pro dospělé a děti, dětské hřiště, fitness; za poplatek vodní sporty na pláži, wellness centrum - masáže.
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků * transfery v destinaci * 7/14 noclehů - dle smlouvy o zájezdu * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
Cena nezahrnuje pobytovou taxu (platba v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu, výše taxy dle kategorie hotelu: 1-2* 0,50 EUR/noc, 3* 1,50 EUR/noc, 4* 3 EUR/noc, 5* 4 EUR/noc, apartmány 1 EUR/noc). Upozorňujeme, že výše taxy může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna, aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do ubytovacího zařízení.

Fotky

Iolida Beach – fotka 1
Iolida Beach – fotka 2
Iolida Beach – fotka 3
Iolida Beach – fotka 4
Iolida Beach – fotka 5
Iolida Beach – fotka 6
Iolida Beach – fotka 7
Iolida Beach – fotka 8
Iolida Beach – fotka 9
Iolida Beach – fotka 10
Iolida Beach – fotka 11
Iolida Beach – fotka 12
Iolida Beach – fotka 13
Iolida Beach – fotka 14
Iolida Beach – fotka 15
Iolida Beach – fotka 16
Iolida Beach – fotka 17
Iolida Beach – fotka 18
Iolida Beach – fotka 19
Iolida Beach – fotka 20
Iolida Beach – fotka 21
Iolida Beach – fotka 22
Iolida Beach – fotka 23

Mapa

Booking.com