Obrázek hotelu Aldemar Royal Olympian Suites

Aldemar Royal Olympian Suites

Star Star Star Star Star
Pelopones, Řecko

Pětihvězdičkový hotel Aldemar Royal Olympian Suites se nachází v letovisku Pelopones, v Řecku.

ProdejceTermínStravaOdletCena za osobu
Momentálně žádná nabídka k dispozici.

O hotelu

  • Popis hotelu od CK:
Hotel se nachází na klidném místě, u dlouhé písečné pláže v západní části Peloponésu. Mezinárodní letiště Araxos 50 km, městečko Pyrgos 12 km (spojení autobusem) a bájná Olympie cca 35 km, 3 hodiny jízdy od Athén.
Rozsáhlý komplex několika budov umístěných v udržované zahradě. Hlavní budova s recepcí, lobby s barem, nákupní galerie, hlavní restaurace Olympia, restaurace a lá carte (italská, řecká), několik barů, konferenční místnost. V udržované subtropické zahradě 2 bazény (jeden se kluzavkou) a další 2 bazény pro děti, několik sdílených bazénů u bungalovů, lehátka a slunečníky zdama, bary u bazénů.
Dvoulůžkový pokoj, Výhled zaharada: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace (polovina června - polovina září), TV/sat., telefon, minibar za poplatek, rychlovarná konvice, trezor, balkon nebo terasa, v hlavní budově, velikost pokoje 27 m2, dětská postýlka zdarma (na vyžádání)Ostatní typy pokojů (pokud není uvedeno jinak, mají pokoje výše uvedené vybavení) Dvoulůžkový pokoj, Premium, Výhled zahrada: prostornější 33 m2, v hlavní budově; Dvoulůžkový pokoj, Premium, Výhled moře: prostornější 33 m2, výhled moře, v hlavní budově; Bungalow, Výhled zahrada: v nižším patře, výhled zahrada; Bungalow, Výhled zahrada, Sdílený bazén: sdílený bazén, osuška na pláž zdarma; Rodinný pokoj, Výhled zahrada: oddělená ložnice, velikost pokoje 43 m2;
Animační programy pro děti i dospělé.
All inclusive Snídaně formou bufetu (07.30-10.00 hod.); Brzká kontinentální snídaně (06.00-07.00 hod.); Snack (11.00-12.00 hod); Oběd formou bufetu (12.30-14.30 hod.); Servis pro děti: (12.30-16.00 hod) občerstvení typu pizza, těstoviny; Večeře formou bufetu (19.00-22.00 hod.); Restaurace a la carte (večeře 1x za pobyt, rezervace nutná) - restaurace Mediterranean, Italská a Řecká; Snack (16.00-18.00 hod.); Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10.00-24.00 hod.); Gold All inclusive (All inclusive Ultra) Snídaně formou bufetu (08.00-11.00 hod.); Oběd formou bufetu (12.30-14.30 hod.); Večeře formou bufetu (19.00-22.00 hod.); Snack během dne; Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10.00-24.00 hod.); Uvítací balíček na pokoji (ovocné džusy, voda, víno); Set na přípravu kávy a čaje; Restaurace à la carte (večeře 2x za pobyt, rezervace nutná); Pool bar Elements - snack bar (10.15-20.00 hod.); Uvedené časy jsou orientační, upřesněny budou na hotelové recepci.
Široká písečná pláž s pozvolným vstupem přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky zdarma.
Zdrama: 4 tenisové kurty (hodina denně, osvětlení a vybavení za poplatek), stolní tenis, basketbal, fotbal, plážový volejbal, fitness. Za poplatek: půjčovna kol, vodní sporty na pláži, cvičení s trenérem
Dětská postýlka zdarma, dětská stolička v hlavní restauraci, dětský bufet, 2 venkovní hřiště, 2 dětské bazény, tobogán. Animační program Funtazie klubu v období 24.6.-4.9.2023 (neplatí pro produkt Fischer Dynamix).
VISA, EC/MC, AMEX, Diners Club.
https://www.aldemarolympianvillage.gr
Royal Olympian Spa & Thalasso Centrum Za poplatek: sauna, masáže, salón krásy a procedury ve spa centru.
Zdarma: WiFi na veřejných místech. Omezení 200 MB/den. Za poplatek: Premium access za poplatek.
5 hvězdiček;
V Řecku je povinnost hradit pobytovou taxu v závislosti na kategorii hotelu. Taxa není zahrnuta v ceně zájezdu a musí být uhrazena klientem přímo na recepci hotelu. Rozsah a kvalita uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Fotky

Aldemar Royal Olympian Suites – fotka 1
Aldemar Royal Olympian Suites – fotka 2
Aldemar Royal Olympian Suites – fotka 3
Aldemar Royal Olympian Suites – fotka 4
Aldemar Royal Olympian Suites – fotka 5
Aldemar Royal Olympian Suites – fotka 6
Aldemar Royal Olympian Suites – fotka 7
Aldemar Royal Olympian Suites – fotka 8
Aldemar Royal Olympian Suites – fotka 9
Aldemar Royal Olympian Suites – fotka 10
Aldemar Royal Olympian Suites – fotka 11
Aldemar Royal Olympian Suites – fotka 12
Aldemar Royal Olympian Suites – fotka 13
Aldemar Royal Olympian Suites – fotka 14
Aldemar Royal Olympian Suites – fotka 15
Aldemar Royal Olympian Suites – fotka 16

Mapa

Booking.com