Obrázek hotelu Grecotel Casa Marron

Grecotel Casa Marron

Star Star Star Star
Pelopones, Řecko

Čtyřhvězdičkový hotel Grecotel Casa Marron se nachází v letovisku Pelopones, v Řecku.

ProdejceTermínStravaOdletCena za osobu
Momentálně žádná nabídka k dispozici.

O hotelu

  • Popis hotelu od CK:
V rozlehlé zahradě v klidné oblasti nedaleko vesničky Lakopetra. Nákupní možnosti a posezení v tavernách v městečku Kato Achaia (cca 12 km) nebo v Patrasu (cca 30 km). Autobusová zastávka cca 2 km. Letiště 10 km.
270 pokojů, 2 hlavní budovy (výtah), bungalovy v zahradě, recepce, restaurace, lobby bar (pouze za nepříznivého počasí), vnitřní bazén, minimarket. V zahradě 2 bazény, bar, taverna, lehátka, slunečníky a osušky zdarma.
Jednolůžkový pokoj: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, telefon, TV/sat., lednička, trezor, balkon nebo terasa, hlavní budova.; Ostatní typy pokojů (pokud není uvedeno jinak, mají pokoje výše uvedené vybavení) Dvoulůžkový pokoj, Pro samostatné použití; Dvoulůžkový pokoj, Boční výhled moře: boční výhled moře; Dvoulůžkový pokoj, Výhed zahrada: výhled do zahrady; Dvoulůžkový pokoj, Výhled moře: výhled moře, balkon; Bungalow, Výhled zahrada: výhled do zahrady; Bungalow, Výhled moře: výhled na moře; Bungalow, Přízemí, Terasa: pokoje v přízemí, terasa; Family Junior Bungalow: terasa, výhled zahrada; Dvoulůžkový pokoj, Vyšší patro, Veranda: vyšší patro, výhled zahrada, veranda; Rodinný pokoj, 2 ložnice, Výhled zahrada, Přízemí: výhled zahrada, přízemí,1.patro, oddělené ložnice, balkon nebo terasa; Rodinný pokoj, 2 ložnice, Boční výhled moře: částečný výhled na moře, balkon nebo terasa; Grand Suita, 2 ložnice: terasa nebo balkon, výhled zahrada, oddělené ložnice; Suita, 2 ložnice, Přízemí: v blízkosti pláže, částečný výhled na moře, oddělené ložnice; Family Suita, Beach Front, Výhled zahrada: výhled zahrada, přízemí, oddělené ložnice, terasa; Suita, Beach Front, Přízemí: oddělené ložnice, výhled zahrada nebo částečný na moře, terasa, poblíž pláže ;
Denní a večerní animační program.
Možnost bezlepkové stravy na vyžádání; Dress code - v restauracích a barech je vyžadován Smart Casual; All inclusive Snídaně formou bufetu (7.15-10.30 hod.); Oběd formou bufetu (12.30-14.30 hod.); Večeře formou bufetu (18.30-21.30 hod.); Dětský bufet u večeře (18.30-21.30 hod.); Snacky, káva a zákusky, zmrzlina (11.30-18.00 hod.); Pizza (12.00-15.00); Půlnoční snack (23.30-24.00 hod.); Vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje místní i zahraniční výroby (10.00–24.00 hod.); Možnost večeře v à la carte restauraci (nutná rezervace);
Písečná pláž s menšími oblázky a pozvolným vstupem do moře oceněná modrou vlajkou přímo u hotelu. Lehátka, slunečníky, sprcha, osušky a převlékací kabinky zdarma.
Zdarma: 3 tenisové kurty (včetně vybavení), plážový volejbal, fotbal, basketbal, stolní tenis, šipky, boccia, lukostřelba, šlapadla, kánoe, windsurfing (pouze pro držitele licence), fitness, aerobik, sauna.1x za pobyt vstup zdarma do Aquaparku v Olympia and Riviera Resortu - nutná předchozí rezervace, doprava není hrazena Za poplatek: vodní sporty na pláži, půjčovna kol, masáže.
1 dětský bazén, miniklub, animace, hlídání dětí za poplatek, dětská postýlka zdarma (na vyžádání).
VISA, EC/MC
https://casamarron.grecotel.com/
Zdarma: WiFi ve veřejných prostorách. Za poplatek: internetový koutek.
4 hvězdičky;
V Řecku je povinnost hradit pobytovou taxu v závislosti na kategorii hotelu. Taxa není zahrnuta v ceně zájezdu a musí být uhrazena klientem přímo na recepci hotelu. Rozsah a kvalita uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Fotky

Grecotel Casa Marron – fotka 1
Grecotel Casa Marron – fotka 2
Grecotel Casa Marron – fotka 3
Grecotel Casa Marron – fotka 4
Grecotel Casa Marron – fotka 5
Grecotel Casa Marron – fotka 6
Grecotel Casa Marron – fotka 7
Grecotel Casa Marron – fotka 8
Grecotel Casa Marron – fotka 9
Grecotel Casa Marron – fotka 10
Grecotel Casa Marron – fotka 11
Grecotel Casa Marron – fotka 12
Grecotel Casa Marron – fotka 13
Grecotel Casa Marron – fotka 14
Grecotel Casa Marron – fotka 15
Grecotel Casa Marron – fotka 16
Grecotel Casa Marron – fotka 17
Grecotel Casa Marron – fotka 18
Grecotel Casa Marron – fotka 19
Grecotel Casa Marron – fotka 20
Grecotel Casa Marron – fotka 21
Grecotel Casa Marron – fotka 22
Grecotel Casa Marron – fotka 23
Grecotel Casa Marron – fotka 24
Grecotel Casa Marron – fotka 25

Mapa

Booking.com