Jak akci využít?

Alternativou eurovíkendům v profláknutých destinacích může být víkend v 4. největším městě Polska. Vratislav, neboli Wroclaw nabízí mnohem více, než lze očekávat. Po procházce směřující přes malebné náměstí ve starém centru, skrz ostrůvky na řece Odře až po Japonskou zahradu můžete zamířit do mé oblíbené restaurace Kuchnia Marche. Nebude-li přát počasí, vyzkoušejte místní aquapark. Velikost Vás překvapí, celodenní vstupné do 350 Kč a obědvat zde budete formou bufetů, kde kilogram jídla stojí 180 Kč. Cestopis z mé cesty do Vratislavy.

Platinum palác je umístěn 5 minut chůze od aquaparku a 10 minut od autobusového nádraží. Do starého centra Vám cesta nezabere více jak 30 minut pohodové procházky Wroclawí. V ceně 1.240 Kč je pobyt v 2 lůžkovém pokoji vč. bufetové snídaně. Zdarma je přístup do sauny, bazénu i vířivky! Jedinou nevýhodou je dostupnost ceny, pokoje naleznete od konce května do června na vybrané termíny (viz. kalendář v odkazu).

Doprava do Wroclawi

Nejlepší na tom vše je fakt, že přímý spoj z Prahy do Vratislavy jezdí několikrát denně. Osobně doporučuji společnost Polskibus, jelikož jezdí v nejlepší časy a cenově se v tuto chvíli dají lístky zakoupit v rozmezí 600 - 1.000 Kč z Prahy.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele powersonic
powersonic

Rekl bych tak podle tech odkazu atd,ze cela tahre stranka je v podstate reklamni a ty super nabidky jsou jakoby chybne,takze nalakaji na super cenu a hned v zapeti tu nabidku zrusi ! :-(

před 6 lety
David Eiselt

Ahoj, Nejspíše tu budeš nový, dole pod komentářem je upozornění, co se týče aktuálnosti akcí. Nicméně tu píšeš k akci, která byla časově omezená a nyní je týden po jejím uveřejnění. Podívej se na aktuální nabídky z hlavní stránky - https://www.cestujlevne.com Opravdu nejsme server, který slouží k reklamě či bůhví jakému klamání zákazníků :( Pevně věřím, že po prohlédnutí aktuálních příspěvků změníš názor a začneš také cestovat levně :)

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele lamik99.wf
lamik99.wf

Zdravím, mohu se zeptat, kde se dá sehnat ta celodenní aquaparková vstupenka za zmíněnou cenu? Na stránkách mají lístky na všední den za 60 PLN.

před 6 lety
David Eiselt

Ahoj, máš pravdu. Buďto je to překlep nebo cenu změnili (úvodní text jsem použil ze staršího příspěvku). Každopádně změněno, děkuji.

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 50%
Tam to bude krásný!
ušetříš až 21%
To musíš vidět!
ušetříš až 20%
Tam jsi ještě nebyl!
ušetříš až 48%
To budou fotky!
4517 starších akcí