O portálu CestujLevne

„Pomáháme vám plnit si cestovatelské sny. Chceme, aby vaše dovolená nekončila výběrem zájezdu. Věříme ve víc, než v pouhé ležení na pláži. Cestování to je plánování, spousty zážitků, objevování cizích kultur, ale především sebe sama.“

- David Eiselt, zakladatel Cestujlevne.com

Jak portál Cestujlevne.com funguje

Jsme lovci letenek. Víme, kdy a kde koupit ty nejvýhodnější letenky a stejně tak víme, odkud a kam přiletět, aby vaše náklady na cestu byly minimální.

Portál jsme však od letenkového zpravodaje za dobu jeho fungování posunuli ještě dál.

Dnes zde najdete praktické informace o jednotlivých destinacích, osobní letecký deník, dechberoucí cestopisy od vás cestovatelů a fórum, kde vám ti zkušenější pomohou s téměř každou vaší cestovatelskou potřebou či dotazem.

Jak vyděláváme? Mimo reklamy získáváme odměny za prodej letenek, hotelů či zájezdů. Prodejci nás odmění ze svého marketingového rozpočtu pokaždé, kdykoli si přes náš portál něco zakoupíte. Prokliknutím před rezervací nás podpoříte v tom, co děláme, za to vám děkujeme.

Jak portál využít na maximum

Norsko za 24 Kč, Francie za 59 Kč, Rusko za 59 Kč, USA za 2.500 Kč, Thajsko za 3.500 Kč či Pacifik za 7.500 Kč? To jsou jen některé ze skvělých akčních letenek, které jsme pro vás v minulosti již našli.

Každý den pro vás hledáme další podobně zajímavé tipy na letenky, zájezdy či hotely. Jak můžete naše schopnosti využít na maximum?

  • Nastavte si hlídače akčních letenek, který vás ihned upozorní na nové letenky a akce.
  • Věnujte pozornost tomu, kdy byl příspěvek sepsán. Nejlepší akce vydrží řádově několik hodin.
  • Využijte před cestou naše průvodce destinacemi a ušetřete nejen za cestu tam a zpátky, ale také přímo na místě.
  • Zapomeňte na cestovky, cestujte individuálně, svobodně, ale hlavně levně!

Nízké ceny neznamenají snížení kvality. Poletíte stejným letadlem, ve stejné sedačce a stejně pohodlně jako váš soused, který za letenku zaplatil mnohem více.

Budete-li nás sledovat, zjistíte, že váš dosavadní cestovatelský život byl takříkajíc v plenkách. Právě teď začíná to pravé dobrodružství – za ceny, které vás nezruinují.

Jak vybíráme akce

Denně nám projdou rukama desítky tipů na levné cestování. Pečlivě je projdeme a vybereme vždy jen takové, které jsou smysluplně využitelné v rámci České republiky a Slovenska.

Nebudeme vás zatěžovat akcemi, které se po přičtení přípojů finančně přehoupnou přes klasické nabídky.

Jednáme profesionálně tak, abyste se na nás mohli vždy spolehnout a důvěřovat nám.

Redakční tým

Nahlédněte do našich řad a seznamte se s partou pěti srdcařů pracujících na cestujlevne.com. Ne vše se točí jen kolem akčních letenek.

Redakci tvoří tři lidé, kteří denně hledají ty nejvypečenější tipy na letenky a sdílí s vámi své cestovatelské know–how.

David Eiselt

David v březnu 2012 založil portál cestujlevne.com s cílem šířit osvětu nezávislého cestování. Miluje prostředí letišť, kde i několik let pracoval, a zároveň vystudoval inženýrská studia se zaměřením na leteckou dopravu.

Lukáš Horák

Lukáš se jako nadšený cestovatel a grafik přidal k dílu v listopadu 2012. Položil grafické základy webových stránek a vytvořil dodnes používané minimalistické logo. Lukáš miluje Evropu, procestoval ji téměř celou.

Kryštof Hájek

Kryštof se k nám přidal teprve v červenci 2016, ale příliš nezahálel. Během pár týdnů vybudoval základy dnes největších cestovatelských databází letišť a aerolinek. Létání je pro Kryštofa koníčkem. Nenajdete totiž jiného člověka, který se ráno sbalí, odletí na jih a večer se vrátí ze severu.

Bez kvalitního vývojářského týmu by to nešlo. Dva lidé se od ledna 2016 starají o nové uživatelské funkce a vyšperkovanou podobu webu.

Tomáš Brzek

Tomáš frčí na front–endu. Stará se o to, aby se spleť nul a jedniček převedla do líbivé grafické podoby. Tomášův smysl pro detail můžete objevovat na každé stránce.

Jan Šrámek

Honza jede naopak v back–endu. Má na starosti útroby nul a jedniček, spravuje databázi a programuje logiku webu. Díky vášni pro adrenalinové sporty má Honza na svém kontě více vzletů než přistání.

Rádi bychom představili ještě jednu důležitou postavu, pracující na cestujlevne.com jako externista z firmy Argo22.

Ondřej Machart

Ondra nám pomáhá od prvotní myšlenky přeměnit letenkový blog na jedinečný cestovatelský portál. Jeho silnou stránkou je kombinace kreativity s daty pro vytvoření utopického uživatelského designu. Ondra je odborník, bloger, ale především vášnivý cestovatel a expat žijící na Filipínách.

Pro inzerenty

Inzerujte na nejčtenějším cestovatelském portálu v České republice a na Slovensku. S návštěvností přes 250.000 unikátních uživatelů měsíčně vám můžeme garantovat až jeden a půl milionu impresí.

Objednávky a bližší informace směřujte na: pop@spiritmedia.cz.