Mapa

O nás

Plníme lidem cestovatelské sny

Baví nás v lidech probouzet dobrodruhy

Věříme, že prožít pozoruhodný život plný nezapomenutelných příběhů je mnohem víc než jím jen proplout bez povšimnutí. Setkat se s cizími kulturami, objevit divokou krásu naší planety, poznat sami sebe - to je touha ukrytá v každém z nás.

Tím, co děláme, chceme komukoli se srdcem dobrodruha umožnit vyrazit na cestu svého života. Levně, smysluplně a s kapsami plných zážitků, které stojí za to sdílet - ať už na nás čekají kdekoli.

Ilustrativní obrázek
Ilustrační obrázek

Akční letenky

Jsme lovci letenek. Nedojdeme klidu, dokud pro vás každý den nenalezneme alespoň jednu akci, nad kterou zajásáte.

Mrkni na akční letenky
Ilustrační obrázek

Fórum

Jsme komunita. Kdo se ztratí a zeptá, dostane u nás odpověď, radu či pomocnou ruku. Stačí navštívit fórum a zeptat se.

Zeptej se ve fóru
Ilustrační obrázek

Cestovatelský profil

Baví nás vaše cestování. Můžete se s námi o ně podělit jednoduše tak, že si založíte cestovatelský profil. Je plný překvapení!

Založ si profil
Ilustrační obrázek

Průvodce

Milujeme příběhy. Proto u nás najdete průvodce úžasnými místy, psané cestovateli, kteří zemím navždy propadli.

Mrkni na průvodce
Ilustrační obrázek

Vyhledávač letenek

Budujeme cenná partnerství. Díky tomu u nás najdete levné letenky, výhodné ubytování, spolehlivé cestovní pojištění či půjčení auta.

Najdi levné letenky
Ilustrační obrázek

Letiště a aerolinky

Jsme blázni do letištních hal a aerolinií. Proto u nás najdete odpovědi na zvídavé otázky ohledně jakéhokoli terminálu či letecké třídy.

Mrkni na Letiště / Aerolinky

Ilustrační obrázek

Blog

Známe triky baťůžkářů. Jak smlouvat. Jak se ubytovat zdarma na místě s nejlepším výhledem na světě. Můžete se o nich dočíst na blogu.

Inspiruj se na blogu
Ilustrační obrázek

Hlídač letenek

Náš hlídač letenek nikdy nespí. Můžete si jej nastavit pro vysněnou oblast nebo třeba celý svět. Dáme vám vědět, až se akční letenka objeví.

Nastav si hlídač letenek
Ilustrační obrázek

Cestopisy

Vytvářejte nádherné cestopisy s fotkami a mapami, i kdyby vám bylo 80 let a technologie vám neříkaly pane.

Začti se do cestopisů
Ilustrační obrázek

A co dál?

Cesta je cíl. Máme dlouhý seznam nápadů, jak vám dál plnit cestovatelské sny. Nezastavíme se, dokud jim všem nevdechneme život.

Napiš nám svůj nápad
Ilustrace

Vybíráme jen akční letenky, které mají smysl

Vybíráme vždy jen takové akční nabídky, které jsou smysluplně využitelné v rámci České republiky, Slovenska a okolí. Nebudeme publikovat tipy v podobě levných last-minute letenek za exotikou z Anglie, kam přípoj stojí 2x tolik než původní letenka. Ke každé akci se vždy stavíme jednotně s otázkou: „Využil bych tuto letenku i já sám?“. Pokud si odpovíme kladně, akce má zelenou.

Mrkni na akční letenky

Lidé, kteří pro vás Cestujlevně.com budují

Avatar uživatele
David v březnu 2012 založil portál cestujlevne.com s cílem šířit osvětu nezávislého cestování. Miluje prostředí letišť, kde i několik let pracoval, zároveň vystudoval inženýrská studia se zaměřením na leteckou dopravu.
Avatar uživatele
Lukáš se jako nadšený cestovatel a grafik přidal k dílu v listopadu 2012. Položil grafické základy webových stránek a vytvořil dodnes používané minimalistické logo. Lukáš miluje Evropu, procestoval ji téměř celou.
Kryštof během pár týdnů vybudoval základy dnes největších cestovatelských databází letišť a aerolinek. Létání je pro Kryštofa koníčkem. Nenajdete totiž jiného člověka, který se ráno sbalí, odletí na jih a večer se vrátí ze severu.
Avatar uživatele
Tomáš frčí na front–endu. Stará se o to, aby se spleť nul a jedniček převedla do líbivé grafické podoby. Tomášův smysl pro detail můžete objevovat na každé stránce.
Avatar uživatele
Honza jede v back–endu. Má na starosti útroby nul a jedniček, spravuje databáze a programuje funkčnost webu. Díky oblibě seskoků padákem má Honza na svém kontě více vzletů než přistání.
Avatar uživatele
Ondra nám pomáhá od prvotní myšlenky přeměnit letenkový blog na jedinečný cestovatelský portál. Jeho silnou stránkou je kombinace kreativity s daty. Odborník, bloger, ale především vášnivý cestovatel.

Co nás žene kupředu

Budování Cestujlevne.com samozřejmě stojí úsilí, čas i peníze. Projekt financujeme z odměn a provizí, které získáme z prodeje letenek a dalších služeb. Vaši cenu tím nezvyšujeme, pouze snižujeme marži konečných prodejců :) Cestujlevne.com pro vás bude vždy zdarma.

Vpřed nás ale nejvíc žene každá další cesta, kterou s námi podniknete. Děkujeme, že je s námi sdílíte, pomáháte nám vytvářet unikátní cestovatelskou komunitu a že máte touhu objevovat svět.

Inspirujete nás.

Změň svět cestovatelů s námi

Buď součástí komunity. Stačí si vytvořit profil a vyprávět jím příběh svých cest či pomáhat ostatním v cestovaleském fóru. Přidej se
Poděl se o své zkušenosti. Hledáme autory průvodců pro destinace, které ještě čekají na své zpracování. Napiš průvodce
Staň se lovcem letenek. Znáš nejtemnější zákoutí internetu, ve kterých se nacházejí ty nejskvělejší akční letenky? Ozvi se nám
Podpořte nás inzercí. Máme prostor, který lze smysluplně využít. Pokud věříte, že váš produkt sem patří, pojďme se o něm pobavit