8 denní Egypt v 4* hotelu s All Inclusive - 7.690 Kč.

Jak akci využít?

Vzhledem k probíhajícím nepokojům v egyptské sféře padají i ceny zájezdů do této země. Pokud se chystáte na dovolenou u moře bez aktivit mimo velká letoviska, vězte, že bezpečnostní situace je stabilní a klidná. Zejména pak v jižně položených letoviskách.

Dovolenou v Egyptě nyní pořídíte od 7.295 Kč, doporučuji si však vybírat hotel nejen dle počtu hvězdiček a ceny, ale také podle hodnocení hostů. Z tohoto důvodu vybírám 4* hotel Bella Vista, kde je kvalita hotelu hodnocena 79% s pozitivními komentáři! Za cenu 7.690 Kč získáte 8 denní zájezd s odletem z Mnichova, kde obdržíte parkování zdarma, a stravování formou All Inclusive.

  • Rezervuj na dovolena.cz/egypt-allin
  • Termín 14.-21.července
  • Odlet z Mnichova (parkování na letišti zdarma)
  • Stravování: All Inclusive
  • Cena od 7.295 Kč
Přečtěte si také doporučení od MZV, kde je například napsáno, že by se cestovatelé měli vyhnout hromadným shromážděním, cest do větších měst a zároveň se vyhnout letovisku Taba.

Hotely v dnešní nabídce jsou v letovisku Hurghada, které se nachází v jižní části Egypta. Z vlastních zkušeností z roku 2011 mohu jen vyvrátit jakékoliv obavy ohledně nebezpečnosti v těchto letoviskách.

Egypt 14.7.2013

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

1 komentář

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele jan.castek

hnxbvx

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Přímé lety z Berlína do New Yorku s Lufthansou včetně zavazadla
-31 %

Tam jsi ještě nebyl!

Letecky z Prahy do jarní Budapešti
-40 %

Honem, dokud jsou místa!

Mega hit: z Benátek přes Káhiru až do Johannesburgu
-72 %
Mega akce

Hurá za zážitky!

Další akce