Adventní Budapešť v 4* hotelu se snídaní - 756 Kč.

Maďarsko
Před 3 lety

Jak akci využít?

Kam na poslední chvíli za vánočními trhy do zahraničí? Zvolte perlu Dunaje - Budapešť. Prožijte víkend v luxusu a pohodlí, dopřejte si lahodný punč na místních trzích na Náměstí Hrdinů a neopomeňte návštěvu nejznámější budovy Parlamentu.

V aktuální nabídce lze nalézt kvalitní 4* ubytování v hotelu Park Inn by Radisson Budapešť s inzerovanou slevou 73%! Výsledná cena 756 Kč / noc / 2 osoby pak platí při pobytu od pátku do neděle. Rozhodnete-li se zůstat jen jednu noc, cena činí 851 Kč. V ceně je zahrnuta snídaně formou bufetů.

Na výběr máme z pokojů Standard a Business Friendly - rozdíl jsem nenašel. Hotel je situován v severní části Budapešti, je však blízko metra se kterým se do 10 minut dostanete do historického centra města.

Jak do Budapešti?

Soukromé parkování je dostupné za poplatek 10€ / den.

Nejlevnější dopravu nejen mezi Prahou a Budapeští poskytuje tuzemský autobusový dopravce EurolinesZa zpáteční jízdenky (i víkendové) zaplatíte při dostatečném předstihu pouze 680 Kč. Standardní ceny však nepřesahují hranici 800 Kč, a to ani u dopravců jako je Student Agency (950 Kč) nebo Orangeways (800 Kč). Fanoušci drážního systému mohou využít taktéž spojů ČD, při ceně do 1.000 Kč.

Autobusy Eurolines vyjíždí na prodloužený víkend v pátek v 7:00 a zpět z Budapešti v neděli v 15:00.

Průvodce destinacemi

Klikni na destinace a ponoř se do skvělých cestovatelských tipů

2 komentáře

Avatar uživatele Novis

Již jsme zakoupili v předchozí akci na posledni adventní víkend, ohromný problém byl ale s dopravou v ideálním čase, ČD nás vypekli a nakonec sme sehnali poslední 2 místa tam u maďarů a poslední 3 místa se SA. Příště budu řešit nejdřív dopravu, pak až ubytko :)

Avatar uživatele mireccc

vyprodano

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)