Akční letenky do Německa z Prahy po celý rok za 1.360 Kč.

Německo
Před 9 měs

Jak akci využít?

Akční tarify německých aerolinií Eurowings sráží ceny letenek do Německa na historická minima. Za cenu 680 Kč si zaletíte do Kolína nad Rýnem, sousedního Düsseldorfu nebo severského Hamburku - destinace lze mezi sebou libovolně kombinovat. Za zpáteční letenky pak zaplatíte 1.360 Kč v období od srpna do prosince, tedy jak na letní prázdniny, tak třeba i adventní trhy.

  • Letenky rezervujte na eurowings.com
  • Cestovní období: 1.8. - 22.12.2016
  • Praha - Kolín nad Rýnem za 1.360 Kč
  • Praha - Düsseldorf za 1.360 Kč
  • Praha - Hamburk za 1.360 Kč
V ceně letenky je zahrnuto zavazadlo s rozměry 55x40x23 cm.

Cestujte po Porýní-Vestfálsku od 225 Kč

Pokud se rozhodnete pro multi-city variantu letů do Kolína nad Rýnem s Düsseldorfem či jen budete chtít poznat celý kraj Porýní-Vestfálsko, zakupte si denní jízdné. Platí na všechny druhy dopravy (vlaky, autobusy, metra, tramvaje) v daném kraji a to za cenu 41 € - lístek pak platí pro skupinu až 5 lidí. Cena pouze pro jednu osobu činí 28,50 €.

Ubytování v centru

Počítejte dopředu i případné náklady za ubytování, které se v Německu snadno přehoupne přes 1.500 Kč za pokoj a noc. Vedle ubytování v hotelu je samozřejmostí využít evropských hostelů za nižší ceny či aktuálně legální pronájem apartmánů skrze airbnb.cz (v Berlíně je již airbnb zakázáno).

Průvodce destinacemi

Klikni na destinace a ponoř se do skvělých cestovatelských tipů

1 komentář

Avatar uživatele Tomnacestach

skončilo :(

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)