Akční letenky do Paříže z Prahy během roku - 1.459 Kč.

Před rokem

Jak akci využít?

Vskutku bezkonkurenční nabídku na trase Praha - Paříž si připravil nízkonákladový dopravce Transavia. Ten nabídne zpáteční letenky již za 54 € ve vybraných termínech a v těch zbylých pouze za 63 € / 1.700 Kč. Nevýhodou jsou chybějící lety od poloviny července do konce srpna - v tomto termínu využijte nabídku ČSA.

  • Cestovní období: červen - březen 2017
  • Prodej do vyprodání
Zavazadlo v ceně je možné přepravit s sebou o maximálním rozměru 55x40x25 cm.

Letiště Orly – doprava

Z letiště Orly je doprava snadnější a levnější než z většího letiště CDG. Přímo od terminálu odjíždí tramvaj číslo 7 s konečnou zastávkou na Villejuif-Louis Aragon, tedy stanici metra na předměstí Paříže. K cestě do centra budete potřebovat 2 lístky Ticket t+.

Hotely

Ubytování v Paříži pohodlně vyhledáte a zarezervujete na portálu booking.com/paris. Doporučujeme se držet ve vnitřní části města, dojíždět každý den z okraje města není optimální.

Akční 50% slevy na hotely v řetězci Accor (Ibis, Novotel, Mercure) naleznete na accorhotels.com - nutnost bezplatné registrace do věrnostního programu.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

10 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele bkms

A máme po ptákách ruší lety z krásného víkendu v Paříži nám nabídli večerní přílet a raní odlet. K ničemu.

Avatar uživatele vorackovat

Ahoj, přes Transavii nakupuji poprvé a úplně nechápu jejich výběr sedadel. Výběr sedadel (za poplatek) jsem přeskočila, je nám jedno, kde budem sedět a rezervaci jsem provedla a zaplatila. Ve shrnutí rezervace ale nemám žádná určená sedadla. Znamená to tedy, že si stejně musím vybrat nějaké sedadlo z těch za příplatek? Snad to neformuluji moc složitě.. Děkuji moc za odpověď, Tereza

Ahoj Terez, sedadlo dostaneš při odbavení na letišti nebo on-line.

Avatar uživatele vorackovat

Super, díky za odpověď :)

Avatar uživatele zabili.kennyho

Diky za fajnovou akci, prodlouzeny vikend pro celou rodinu je na ceste :) Hura do Disneylandu!

Avatar uživatele dkuncova

Koupeny 2 letenky na konec září :-) Díky

Avatar uživatele ivomrena

Díky, koupeno :)

Avatar uživatele b3t0n

Ahojte, mám ten problém pouze já, že vidím letenky do půlky července a pak až na půlku září? Díky. Vojta

Viz první odstavec: "Nevýhodou jsou chybějící lety od poloviny července do konce srpna – v tomto termínu využijte nabídku ČSA."

Avatar uživatele b3t0n

Když někdo neumí číst a přeskakuje mezi řádky... :) Díky :)

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Na nákupy z Prahy do Londýna s odbaveným kufrem
-37 %

Tam to bude krásný!

Z Prahy na thajský Phuket s Turkish Airlines
-22 %

Tam jsi ještě nebyl!

Další várka jízdenek s Flixbusem po Česku
-79 %

Tam jsi vždycky chtěl!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Francie  

Země galského kohouta

Francie se nachází v západní Evropě. Sousedí se Španělskem, Itálií, Švýcarskem, Německem, Lucemburskem a Belgií. Pobřeží Francie omývá na severu průliv La Manche, na západě Atlantský oceán a na jihu Středozemní moře. 

Francie vám může nabídnout vše, po čem vaše srdce cestovatele může toužit. Je libo přírodní parky s divokou nedotčenou přírodou, nádherné dlouhé pláže, útesy či největší písečnou dunu v Evropě? To vše zde najdete. A nejen to. Pro náročnější zde existuje možnost výstupu na nejvyšší horu Evropy Mont Blanc, odkud získáte dechberoucí výhled do okolní krajiny. Milovníci historie si naopak přijdou na své při pohledu na okouzlující středověké hrady a prehistorické památky. A všichni pak zajisté ocení skvělou francouzskou kuchyni, která vám zaručí pravý gastronomický zážitek.

Průvodce pro Francie