Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Akční tarifní nabídka letecké společnosti Flydubai láká cestovatele toužící po africké přírodě k letům do tanzanského Dar es Salaamu. Vybírat můžete termíny k cestám v květnu a červnu tohoto roku, a to s odletem z Prahy i Bratislavy.

K dispozici jsou též zlevněné lety do Indie (Dillí, Kóčin, Thiruvananthapuram a Hyderabad) i jiných destinací pod 9.000 Kč – stránka s akcí zde.

  • Praha – Dar es Salaam za 9.325 Kč rezervuj >>
  • Bratislava – Dar es Salaam za 335 € rezervuj >>
  • Cestovní období: 10.5.–20.6.2017
Konečná cena se skládá z letenky a 3% transakčního poplatku, který jsme zahrnuli do ilustrační ceny.

Při cestách do Tanzanie počítejte s nutností víz ve výši 50 €, které obdržíte po příletu na letiště.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

3 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele pavla.mat
pavla.mat

je termin 14.4.-1.5. nevhodny pro navstevu zanzibaru? ctu ruzne nazory, ale spis se kloni k tomu nejezdit...prilis deste. neni to misleading? díky:)

Odpovědět
před 5 lety
Avatar uživatele Livingston07
Livingston07

Jen upozornim na to že by bylo vhodné doplnit články týkající se Zanzibaru/Tanzánie informací o odletové dani(Airport departure tax)ve výši 50 US $/30 US $/. http://www.zanzibartourism.net/traveltozanzibar.php http://www.tanzania-gov.de/tanzania/useful-information

před 5 lety
Avatar uživatele leveret
leveret

My odlétali ze Zanzibaru koncem ledna a žádnou daň jsme neplatili (let s Flydubai). Pouze vízum při příletu.

Přidat odpověď
před 5 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Želva v Abu Dabbab, Marsa Alam
ušetříš až 11%
Tam jsi vždycky chtěl!
Náměstí Dam
ušetříš až 36%
Hurá za zážitky!
Maják v Málaze
ušetříš až 58%
To budou fotky!
Jambiani
ušetříš až 39%
A už tam budem?
5287 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Tanzanie
Tanzanie

Afrika pro začátečníky

Tanzanie má rozlohu 947.000 km2, největší město a zároveň ekonomické centrum Dar es Salaam se nachází na východním pobřeží, vláda však sídlí v Dodomě, v centrální Tanzanii.

Tanzanci používají jako oficiální jazyk angličtinu a svahilštinu. Tanzanie sousedí na severu s Keňou a Ugandou. Západní hranici tvoří s Rwandou a Burundi, jižní hranice má se Zambií a Malawi.

Pokud někoho táhne poznání afrického kontinentu, měl by začít s Tanzanií. Tato země nabízí snad vše, co může běžný turista na své cestě po světě chtít vidět. Neuvěřitelné snímky divoké zvěře, adrenalin při stoupání na vrchol Kilimandžára či potápění s korálovými žraloky. Směs místního obyvatelstva, které je navíc k cizincům poměrně přátelské, posunuje tuto zemi v oblíbenosti na první příčky celého kontinentu. Bezpečnostní situace je velmi dobrá, nehrozí vám žádné útoky na turisty, po tanzanské divočině i ve městech se dá pohybovat bezpečně. Pro milovníky nákupů je tato země rájem, nabízí nepřeberné množství suvenýrů od sošek makonde až po umění místních malířů zvané tinga tinga. Každý si v Tanzanii najde své.

Tanzanie je se svými parky jednou z mála zemí, která lidem toužícím zažít dobrodružství a setkat se s divokými zvířaty zaručuje škálu možností. Nejnavštěvovanější Ngorongoro je sice z pohledu nezávislého cestovatele poněkud turističtější, ale můžete zde zahlédnout nosorožce dvourohého, nebo v brzkém ranním oparu sledovat Masaje se svými obrovskými stády krav sestupující do kráteru, aby zvěř napojili. To, že ve vzdálenosti 200 m od vody leží smečka lvů, Masaje, ozbrojené pouze dřevěnými palicemi, absolutně nerozruší.

Průvodce pro Tanzanie