Levné letenky do Paříže přes léto s Air France - 2.290 Kč.

Francie
Před 11 měs

Jak akci využít?

Využít na lince Praha - Paříž jiného, než nízkonákladového dopravce? Do této chvíle to byla spíše utopie a hlavní slovo měl vždy easyJet s Transavií. Nyní je však do kapsy strčí s přehledem akční nabídka vlajkového dopravce Air France. Ten totiž v rámci promo akce nabízí zpáteční letenky do Paříže po celý rok jen za 2.290 Kč, což na drtivou většinu termínů nenabídnou ani low-cost aerolinky.

Chystáte-li se toto léto do Francie, akce 100% využijte! Air France více než rok nenabídlo ceny pod 3,5 tisíce.

  • Praha - Paříž za 2.290 Kč vyber termín >>
  • Prodej do 28.4. či aktualizace tarifu
V tarifu zcela chybí palivový poplatek, ten mohl vypadnout a tehdy by se jednalo o chybku.

V ceně je zahrnuto pouze příruční zavazadlo o rozměrech 55x35x25 cm a další menší v podobě kabelky či brašny. Z osobních zkušeností jsme zatím přeměřování zavazadel u klasických aerolinek nezažili.

Tip na hotely

Patříte-li do věkové skupiny 26 let a méně, rezervujte si hotely Ibis na portálu accorhotels.com, kdy cena za pokoj v centru se pohybuje okolo 45 €.

Zbytek z nás si musí vystačit s klasickými nabídkami, které nalezneme na booking.com, případně využijeme levnější varianty v podobě bytu přes airbnb.cz s aktuální slevou 830 Kč.

Průvodce destinacemi

Klikni na destinace a ponoř se do skvělých cestovatelských tipů

7 komentářů

Avatar uživatele lucie.ferdinandova

Zdravím,jaký servis nabízí Air France na své palubě? Zachovala svůj servis i na tak levných cestách,nebo se přizpůsobila trendu nízkonákladovek? Swiss Air stále nabízí občerstvení i na levných letech do Švýcarska.

Avatar uživatele katka.hor

Dobry den. Chtela bych se zeptat jak je to se slevou na hotel. Pokud budou ubytovani dva a jeden nesplnuje podminku veku do 26 let? Bude se pak menit cena nebo staci kdyz rezervaci provede osoba mladsi 26 let? Dekuji.

Dobrý večer, jak je psáno v podmínkách, věk musí splňovat oba dva :/ jinak se platí standardní cena.

aha, ďakujem

Zdravím, kde môžem nájsť tú zľavu pre vekovú skupinu pod 26 rokov na accorhotels?

Aktuální dealy 40% pro Paříž zde (platí do půlnoci, od zítra jiná akce) http://bit.ly/accor_40-off. Nutné se zdarma registrovat do Le Club programu. Jinak kategorie 26 let a méně zřejmě nebude tedy u každého hotelu, ale jen někde. viz obrázek: http://cestujlevne.com/wp-content/uploads/2016/04/accor-18-26year.png

Tak tady je konkrétně hledání pro 18-26 nabídku: http://bit.ly/accor_18-26

Avatar uživatele
Zavřít
Ikona pinu
Francie  

Země galského kohouta

Francie se nachází v západní Evropě. Sousedí se Španělskem, Itálií, Švýcarskem, Německem, Lucemburskem a Belgií. Pobřeží Francie omývá na severu průliv La Manche, na západě Atlantský oceán a na jihu Středozemní moře. 

Francie vám může nabídnout vše, po čem vaše srdce cestovatele může toužit. Je libo přírodní parky s divokou nedotčenou přírodou, nádherné dlouhé pláže, útesy či největší písečnou dunu v Evropě? To vše zde najdete. A nejen to. Pro náročnější zde existuje možnost výstupu na nejvyšší horu Evropy Mont Blanc, odkud získáte dechberoucí výhled do okolní krajiny. Milovníci historie si naopak přijdou na své při pohledu na okouzlující středověké hrady a prehistorické památky. A všichni pak zajisté ocení skvělou francouzskou kuchyni, která vám zaručí pravý gastronomický zážitek.

Průvodce pro Francie