Akvitánie: Bordeaux s odletem z Mnichova - 769 Kč.

Jak akci využít?

Na návštěvu nejznámější vinařské oblasti ve Francii se můžete vydat se vší grácií díky společnosti Volotea. Ta jako jediná v Evropě operuje své lety dnes již raritním strojem Boeing 717. Do regionu Akvitánie, konkrétně do města Bordeaux zavítejte v nejkrásnějším období - na přelomu jara a léta.

V dnešní promo akci nabízí Volotea jednosměrné letenky za 14€ / 385 Kč. Ačkoliv z Prahy nenalezneme žádný zpáteční termín za tuto cenu, z Mnichova je situace opačná.

K dispozici je velké množství termínů, zejména vás pak jistě zaujme kombinace s odletem v pátek a návratem v pondělí.

Do Mnichova se dopravíme s několika autobusovými společnosti, jednosměrné jízdenky pak zakoupíte do 500 Kč. Vybrat si můžete z: Student Agency, EurolinesFlixBus, DB či BestBusTravel, který má každý pátek akci 1+1 zdarma! Rozhodnete-li se jet vlastním autem, zajímavé ceny za parkování na letišti naleznete na HolidayExtras.de

Hotely v Bordeaux od 960 Kč

Zajímavé nabídky na ubytování naleznete v tomto odkazu - hotely Bordeaux. Nejlevnější nabídky od 960 Kč / 2 osoby naleznete ve 2* hotelech. Za lepší kategorii však nedáte více jak 1.500 Kč v centru města.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

2 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Raven

Dobrý den, chtěl jsem si objednat letenku do Bordeaux, ale mám dvě děti (infant do 2 let) a cenu za ně to píše celkem 80 € (20 € na dítě a cestu). Nevím, zda je to pevná cena a nedá se s tím nic udělat, nebo to nějak jde snížit? Vlastně se za dítě bez sedačky platí vyšší cena, než za dospělého, u kterého je to 14 €. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, je to skutečně tak, nedá se s tím nic dělat, ale zase takový cenový rozdíl to není. Je to super akce, platí jen dnes, tak neváhejte!

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Cestovatelská výzva: Z Prahy přes Bratislavu a Balkán do Asie s Emirates
-56 %

Tam jsi vždycky chtěl!

Nejlevnější letenky z Prahy nejen na Benátský karneval
-54 %

Hurá za zážitky!

Nejlevnější lety z Prahy do Izraele
-70 %

Tam jsi ještě nebyl!

Další akce