Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Na návštěvu nejznámější vinařské oblasti ve Francii se můžete vydat se vší grácií díky společnosti Volotea. Ta jako jediná v Evropě operuje své lety dnes již raritním strojem Boeing 717. Do regionu Akvitánie, konkrétně do města Bordeaux zavítejte v nejkrásnějším období - na přelomu jara a léta.

V dnešní promo akci nabízí Volotea jednosměrné letenky za 14€ / 385 Kč. Ačkoliv z Prahy nenalezneme žádný zpáteční termín za tuto cenu, z Mnichova je situace opačná.

K dispozici je velké množství termínů, zejména vás pak jistě zaujme kombinace s odletem v pátek a návratem v pondělí.

Do Mnichova se dopravíme s několika autobusovými společnosti, jednosměrné jízdenky pak zakoupíte do 500 Kč. Vybrat si můžete z: Student Agency, EurolinesFlixBus, DB či BestBusTravel, který má každý pátek akci 1+1 zdarma! Rozhodnete-li se jet vlastním autem, zajímavé ceny za parkování na letišti naleznete na HolidayExtras.de

Hotely v Bordeaux od 960 Kč

Zajímavé nabídky na ubytování naleznete v tomto odkazu - hotely Bordeaux. Nejlevnější nabídky od 960 Kč / 2 osoby naleznete ve 2* hotelech. Za lepší kategorii však nedáte více jak 1.500 Kč v centru města.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

2 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Raven
Raven

Dobrý den, chtěl jsem si objednat letenku do Bordeaux, ale mám dvě děti (infant do 2 let) a cenu za ně to píše celkem 80 € (20 € na dítě a cestu). Nevím, zda je to pevná cena a nedá se s tím nic udělat, nebo to nějak jde snížit? Vlastně se za dítě bez sedačky platí vyšší cena, než za dospělého, u kterého je to 14 €. Děkuji za odpověď.

před 9 lety
Avatar uživatele
Lukáš Horák

Dobrý den, je to skutečně tak, nedá se s tím nic dělat, ale zase takový cenový rozdíl to není. Je to super akce, platí jen dnes, tak neváhejte!

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Dóžecí palác náměstí
ušetříš až 69%
To bude jízda!
Západ slunce na Beau Vallon
ušetříš až 26%
Tam chceš!
Kuala Lumpur
ušetříš až 30%
Jedem!
Ragusa
ušetříš až 60%
Tam jsi vždycky chtěl!
5514 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?