Mapa

Amsterdam: 4* Design Hotel Artemis - 1.150 Kč.

3 komentáře
2013-04-06T17:52:28+02:00

O akci

Foto: Swimmerguy269 / wikipedia

Všichni kdo plánují letní návštěvu Amsterdamu by měli zbystřit. V aktuální promo akci portálu HRS je luxusní 4* designový hotel Artemis. Tento hotel je velmi dobře hodnocený cestovateli z celého světa (4/5 bodů na tripadvisoru)! Co Vás tedy čeká a nemine? Špičkové moderní a designově sladěné prostředí hotelu vč. pokojů, bezdrátové připojení k internetu, volný vstup do fitness centra a případně parkovací stání. Prostorné pokoje nabízejí velké manželské postele, občerstvení ve formě kávy / čaje a sušenek. Vše získáte za cenu 45€ - 1.150 Kč, což činí nabídku v Amsterdamu bezkonkurenční.

Jedinou nevýhodou může být pro některé poloha hotelu. Komu však nevadí 20 ti minutová jízda tramvají, jejíž zastávku naleznete 7 minut chůze od hotelu, případně jízda autobusem, který staví před hotelem, berte tento hotel všemi deseti.

  • Rezervace na hrs.de/amsterdam
  • Období: od konce května až do konce července na každý den
  • Nabídka platná do vyprodání kapacit / středy
Amsterdam je v těchto měsících opravdu žádanou destinací. Ceny se v průměru drží na dvojnásobné hodnotě.

Jak do Amsterdamu?

Ačkoliv mnozí nejspíše zvolí přímý let z Prahy na letiště Schipnol v Amsterdamu, určitě stojí za zvážení možnost letět z Prahy do Rotterdamu, odkud vlakem za 15€ přejede do Amsterdamu. Výhodou je, že přílet a odlet můžete samozřejmě zkombinovat. Pro odlety z Brna zvolte společnost Wizzair a její linku do Eindhovenu (EIN). Autobusem / vlakem budete v Amsterdamu za hodinu a půl, a to vše za cenu do 20€.

Letenky z Prahy do Amsterdamu rezervujte na easyJet (od 1.928 Kč) nebo na stránkách ČSA (za 3.158 Kč). Ceny budou téměř shodné, navíc pokud připočítáme počet denních spojů společnosti ČSA a samozřejmě servis klasického dopravce.

Mezi Prahou a Rotterdamem (RTM) létá společnost Transavia, která zpáteční letenky poskytuje za 40€ v jednom směru, případně 95€ zpáteční - 2.430 Kč.

Parkování na letišti v Praze

Pro výhodné ceny za parkování na letišti využijte náš promo kód CLC001 u společnosti Goparking.cz.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2013-04-06T17:52:28+02:00

3 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele vjanovsky
vjanovsky
před 10 lety

Ahoj Vašku, videl bych to celkove za dva a obe cesty cca 3000kč. Zalezi na cene nafty, znas to, ale melo by to tak nejak vyjit. Idealne bychom radi jeli na noc tak abychom tam byly 4.7. dopoledne. Odkud jste? Kdyz tak napis na email vjanovsky@gmail.com Vláďa

Avatar uživatele vjanovsky
vjanovsky
před 10 lety

Ahoj, díky za skvělý tip. Zarezervovali jsme si ubytování od 4.7. do 7.7. Plánujeme jet autem a kdyby někdo chtěl, můžeme 2 lidi za příspěvek na naftu vzít.

Avatar uživatele vaclav.vit
vaclav.vit
před 10 lety

Ahoj Láďo , s přítelkyní plánujeme stejnou cestu. Pokud by to bylo jen trošku možné ,rádi bychom se přidali. Jen orientačně ,na kolik by jsi viděl cestu?

Další akce