Machu Picchu

Andy: levné letenky do peruánské Limy - 10.180 Kč.

26 komentářů
2014-06-12T14:15:05+02:00

O akci

Americký dopravce Delta umožňuje evropským cestovatelům navštívit zemi s historií sahající až k počátkům říše Inků. Kromě samotného města Lima si nezapomeňte udělat výlet k ikoně země - Machu Picchu.

Levné letenky do Peru z Barcelony zakoupíte s přestupem v USA za 10.180 Kč. Standardní cena z Prahy je 24 tisíc.

Tarify Delty umožňují podniknout zdarma 1 stop-over na území USA. Pokud máte vyhledán konkrétní termín, napište nám o nastavení stop-overu.

V ceně je zahrnuto zavazadlo o hmotnosti 23 kg. Nezapomeňte na formulář ESTA kvůli přestupu v Americe (i v případě cesty bez stop-overu).

Letíme do Barcelony

Zpáteční letenky z Prahy do Barcelony se pohybují v rozmezí 3-5 tisíc. Přímé spoje operují dopravci ČSA a Vueling. V obou případech je pak výhodnější objednávat letenky přímo skrz náš vyhledávač - dbejte na dostatečnou časovou rezervu a změnu dat při návratu z Ameriky.

Z okolních měst (Drážďany, Norimberk, Mnichov) létá nejlevněji právě dopravce Vueling. Z dalších letišť snadno najdete spojení pomocí low-cost vyhledávače letenek airixo.com.

Levné hotely v Limě

Poměrně levné ubytování může individuální turisty jen překvapit. Po celém státě Peru, vesměs Jižní Ameriky, zarezervujete nocleh za pár korun, konkrétně v Limě pak již od 350 Kč.

[start][zeme]Peru[/zeme][odlet]Barcelona[/odlet][mezikrok][per][bcn][konec]

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2014-06-12T14:15:05+02:00

26 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce