Mapa

Apulie: zpáteční letenka z Prahy do Bari - 858 Kč.

0 komentářů
2013-12-29T15:02:07+01:00

O akci

Bari je především synonymem letní dovolené, avšak lednové klima v přímořském Bari vám bude připomínat počasí posledních dní u nás, které je jako stvořené k poznávacím výletům. Bari pro vás bude výchozím bodem k poznávání Apulie. Musíte se vydat třeba do malebného Alberobella, které je na seznamu UNESCO a najdete zde tzv. trulli domky, jedná se o unikátní architektonický styl. Dále byste se mohli vypravit na „patu“ Apeninského poloostrova do překrásného města Lecce.

Cena 858 Kč za zpáteční letenku z Prahy do Bari vaše rozhodování o cestě do Apulie jistě ulehčí. Letenky za tuto cenu jsou dostupné na jeden lednový termín, tak neváhejte.

  • Letenky rezervuj na www.wizzair.com
  • Cestovní období: leden 2014
  • Dostupnost: do vyprodání míst
V ceně letenky je malé příruční zavazadlo o maximálních rozměrech 42 x 32 x 25 cm a neomezené hmotnosti, které bohatě vystačí na kratší pobyt.

Letenky do Bari

Členství Wizz Discount Club

Avizovaná cena 858 Kč platí pro členy Wizz Discount Clubu – WDC. Členství WDC zakoupíte za 750 Kč současně s letenkami, platí 1 rok od nákupu. Jednosměrné letenky jsou levnější o 270 Kč, zpáteční letenka přinese tedy úsporu 540 Kč. Z tohoto vyplývá, že nákup členství se vyplatí již při rezervaci dvou zpátečních letenek, byť byste členství již nevyužili. Zlevněné klubové letenky můžete kupovat pro sebe a dalších 9 osob.

Ubytování v Apulii

Ubytování ve zmiňovaném Alberobellu je překvapivě levnější než v samotném Bari, nejlevnější pokoj se snídaní v trulli domku vás vyjde na cca 1.700 Kč na noc pro dva. V případě Lecce se můžete s cenou dostat na pouhých 806 Kč na noc ve dvoulůžkovém pokoji.

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2013-12-29T15:02:07+01:00

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce