Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Bari je především synonymem letní dovolené, avšak lednové klima v přímořském Bari vám bude připomínat počasí posledních dní u nás, které je jako stvořené k poznávacím výletům. Bari pro vás bude výchozím bodem k poznávání Apulie. Musíte se vydat třeba do malebného Alberobella, které je na seznamu UNESCO a najdete zde tzv. trulli domky, jedná se o unikátní architektonický styl. Dále byste se mohli vypravit na „patu“ Apeninského poloostrova do překrásného města Lecce.

Cena 858 Kč za zpáteční letenku z Prahy do Bari vaše rozhodování o cestě do Apulie jistě ulehčí. Letenky za tuto cenu jsou dostupné na jeden lednový termín, tak neváhejte.

  • Letenky rezervuj na www.wizzair.com
  • Cestovní období: leden 2014
  • Dostupnost: do vyprodání míst
V ceně letenky je malé příruční zavazadlo o maximálních rozměrech 42 x 32 x 25 cm a neomezené hmotnosti, které bohatě vystačí na kratší pobyt.

Letenky do Bari

Členství Wizz Discount Club

Avizovaná cena 858 Kč platí pro členy Wizz Discount Clubu – WDC. Členství WDC zakoupíte za 750 Kč současně s letenkami, platí 1 rok od nákupu. Jednosměrné letenky jsou levnější o 270 Kč, zpáteční letenka přinese tedy úsporu 540 Kč. Z tohoto vyplývá, že nákup členství se vyplatí již při rezervaci dvou zpátečních letenek, byť byste členství již nevyužili. Zlevněné klubové letenky můžete kupovat pro sebe a dalších 9 osob.

Ubytování v Apulii

Ubytování ve zmiňovaném Alberobellu je překvapivě levnější než v samotném Bari, nejlevnější pokoj se snídaní v trulli domku vás vyjde na cca 1.700 Kč na noc pro dva. V případě Lecce se můžete s cenou dostat na pouhých 806 Kč na noc ve dvoulůžkovém pokoji.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Západ slunce na Beau Vallon
ušetříš až 26%
Tam jsi vždycky chtěl!
Kuala Lumpur
ušetříš až 30%
To budou fotky!
Ragusa
ušetříš až 60%
To budou fotky!
Gambie
ušetříš až 36%
Tam jsi ještě nebyl!
5513 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?