Argentina: levné letenky do Buenos Aires - 13.010 Kč.

Před 3 lety

Jak akci využít?

Výpravu ochucenou pravým argentinským steakem si můžete dopřát již v druhé polovině letošního roku. Argentina je osmým největším státem světa a kromě výborných steaků nabízí i velmi kvalitní víno. Mimo gastro-turistiky vás tato země uchvátí i národním tancem tango a svou přírodou, kterou můžete obdivovat v nejednom národním parku.

Zpáteční letenky z italského Milána do Buenos Aires naleznete po zbytek roku za cenu 13.010 Kč, v ceně je 23 kg zavazadlo. Standardní cena z Prahy činí 22 tisíc.

Cestovní pojištění do Argentiny stojí 17 Kč/den - srovnej pojišťovny a limity plnění. V případě pojištění storna cesty sjednejte výši plnění na celkovou částku letenky, neboť je nezrušitelná.

Změnu termínu či počtu cestujících provedete kliknutím na tlačítko Změnit v pravém horním rohu.

Jak na přípoj do Milána?

Lety v rámci linky Praha - Milán Malpensa denně obsluhuje několik spojů dopravce ČSA a easyJet. Pokud se chystáte letět do Argentiny s odbaveným zavazadlem, rezervujte lety u ČSA, kde za zpáteční letenku zaplatíte 2.836 Kč. V opačném případě využijte právě low-costového dopravce easyJet. Alternativou jsou cesty do nedalekého Bergama, kam letenky zakoupíte nejen z Prahy, ale i Bratislavy, Katowic či Krakova a Budapešti do 1.000 Kč / zpáteční let (pouze příruční zavazadlo).

[start][zeme]Argentina[/zeme][odlet]Miláno[/odlet][mezikrok][arg][mxp][konec]

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele lelilbac

Prošvihla jsem termín, je nějaká podobná akce na letenky do BA?

Avatar uživatele iradova

Ahoj, zkouším najít letenku na cca 14 dní v srpnu od toho 19. 8. a levné letenky mi to hledá pouze pokud je délka pobytu o den kratší než jeden měsíc. Můžeš poradit, jestli se nízká cena vztahuje i na kratší pobyty? Díky!

Avatar uživatele natalkabro

ahoj, chtela bych se zeptat, cca jak dlouho tahle akce potrva? chtela bych nejaky cas na rozmyslenou.. :)

Max do 11.6.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Low-costově z Drážďan i Vídně na Kubu do konce roku
-35 %

Tam jsi vždycky chtěl!

Filipíny po celý rok s odletem z Krakova
-20 %

To bude jízda!

Z Pardubic do Londýna za pětikilo
-48 %

Tam jsi vždycky chtěl!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Argentina  

Země stříbra

Tango, fotbal, maso – to je pravá a typická Argentina. Ale tahle země má daleko více co nabídnout. Skrývá v sobě přírodní krásy, ale i moderní projevy urbanismu. Jedinečné jsou pro tuhle zemi svatyně, zcela odlišné od ostatních. Milovníky masa potěší hovězí vyznačující se vysokou kvalitou. Sami Argentinci o sobě říkají, že jsou nejevropštějším národem celé Jižní Ameriky. Je to způsobeno italskými jídly a španělským jazykem.

Každý člověk si najde to, co ho okouzlí – horské vesničky i rušná města, příroda je zde rozmanitá. Najdete tu deštné pralesy, pampy se stády dobytka, velehory i ledovce. Národním mottem je „En Union y Libertad“ – Jednota a svoboda.  

Průvodce pro Argentina