Argentina

Argentina: levné letenky do Buenos Aires - 13.010 Kč.

4 komentáře
2014-06-04T18:10:29+02:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

Výpravu ochucenou pravým argentinským steakem si můžete dopřát již v druhé polovině letošního roku. Argentina je osmým největším státem světa a kromě výborných steaků nabízí i velmi kvalitní víno. Mimo gastro-turistiky vás tato země uchvátí i národním tancem tango a svou přírodou, kterou můžete obdivovat v nejednom národním parku.

Zpáteční letenky z italského Milána do Buenos Aires naleznete po zbytek roku za cenu 13.010 Kč, v ceně je 23 kg zavazadlo. Standardní cena z Prahy činí 22 tisíc.

Cestovní pojištění do Argentiny stojí 17 Kč/den - srovnej pojišťovny a limity plnění. V případě pojištění storna cesty sjednejte výši plnění na celkovou částku letenky, neboť je nezrušitelná.

Změnu termínu či počtu cestujících provedete kliknutím na tlačítko Změnit v pravém horním rohu.

Jak na přípoj do Milána?

Lety v rámci linky Praha - Milán Malpensa denně obsluhuje několik spojů dopravce ČSA a easyJet. Pokud se chystáte letět do Argentiny s odbaveným zavazadlem, rezervujte lety u ČSA, kde za zpáteční letenku zaplatíte 2.836 Kč. V opačném případě využijte právě low-costového dopravce easyJet. Alternativou jsou cesty do nedalekého Bergama, kam letenky zakoupíte nejen z Prahy, ale i Bratislavy, Katowic či Krakova a Budapešti do 1.000 Kč / zpáteční let (pouze příruční zavazadlo).

[start][zeme]Argentina[/zeme][odlet]Miláno[/odlet][mezikrok][arg][mxp][konec]

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2014-06-04T19:10:29+02:00

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce