
Do Atlantiku na ostrov Madeira - 3.089 Kč.
O akci
Vydejte se v listopadu na rajský ostrov uprostřed Atlantiku - Madeira ležící ve stejnojmenném souostroví. Překrásná přírodní scenérie ve stylu mořských útesů, rozeklaných horských štítů a exotických květin potěší každého fotografa.
Spojíte-li cestu na Madeiru s návštěvou portugalského Porta, vyjdou Vás zpáteční letenky z Norimberku na Funchal jen na 3.089 Kč.
- Rezervuj letenku Norimberk - Porto za 40€ / 1.029 Kč (ryanair.com)
- Rezervuj letenku Porto - Funchal za 80€ / 2.060 Kč (transavia.com)
Pokud nechcete podniknout delší přestávku v Portu, budete muset alespoň jednou přečkat noc na letišti. Jelikož spoj z Norimberku do Porta přilétá těsně před půlnocí a nejbližší možný spoj na Madeiru je následující den po 7. hodině ranní. Při zpáteční cestě na sebe spoje vhodně navazují.
Pro připomenutí se jedná o tyto termíny (Norimberk - Porto):
- tam: 5, 9, 12, 16, 19, 23, 26.listopad
- zpět: 9, 12, 16, 19, 23, 26, 30.listopad
Ubytování ve Funchalu od 509 Kč
Výhodnou nabídku Vám nepokazí ani ubytování na Madeiře. Ve městě Funchal totiž můžete rezervovat dvoulůžkové pokoje od 509 Kč za noc! Přehled nejnižších cen hotelů ve Funchalu.Plánujete-li větší průzkum ostrova, půjčte si auto. Pěti denní pronájem přijde na 3.800 Kč. Srovnat ceny autopůjčoven na Funchalu.

2 komentáře
Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.
OT
OT