Jak akci využít?

Letenky na tzv. klokaní stezce se pohybují kolem 27 tisíc za zpáteční cestu. V tuto chvíli můžete pár drahocenných tisícovek ušetřit díky následujícím promo akcím.

Letenky do Austrálie za 16.415 Kč

Nejlevnější variantou je routing letenky směřující z Říma (FCO) do Melbourne a zpáteční letenka směřující z Melbourne do Londýna na letiště Heathrow. Tuto možnost s největší pravděpodobností nezvolí začátečníci v cestování ani ti, kteří mají v plánu pouze letět do Austrálie a vynechat tak možnost si prohlédnout i evropské metropole - poté přeskočte na další tip letenek z Mnichova (o pár řádků níže). Pokud se rozhodnete absolvovat tuto cestu, můžete si vybrat z následujících variant: Tarif letenky omezuje návrat z Austrálie nejpozději 20.června 2013. Doba pobytu není omezena.

Letíme do Říma

Jistotou ceny a zavazadlem v ceně (max 15kg) je volba tuzemské nízkorozpočtové aerolinky Smart Wings. Cena se téměř nemění a je stanovena na 2.099 Kč. O něco levnější variantou bude letenka přes Wizzair. Vzhledem k dálkové cestě nepředpokládám, že si sbalíte pouze do batohu, proto počítejte s cenou letenky společně se zavazadlem kolem 1.600 Kč.

Vydáte-li se na cestu z Bratislavy nebo Polska, zvolte Ryanair. Zde neplatí tak přísné restrikce na kabinové zavazadla, proto byste se mohli vejít i do 30€ za letenku.

Letíme z Londýna

Není nic snadnějšího než si najít navazující spoj z Londýna domů. Dle Vašeho nejbližšího letiště zvolte jednoho z následujících dopravců - easyJet, Wizzair nebo Ryanair. Letenky zakoupíte do 1.000 Kč.

Stopover v Šanghaji v ceně

Aktualizace: Nyní máte možnost zakoupit letenky na předešlé trase s tím, že při zpáteční cestě budete mít 3,5 denní přestávku v Šanghaji. Díky nové vízové politice tak nebudete potřebovat řešit vstupní byrokratické podmínky, neboť na dobu kratší 72 hodin máte vstup povolen. Je tedy nutné si pohlídat těchto pár hodin, protože mezipřistání trvá 89 hodin.

Nabídku těchto letenek naleznete v přehledném kalendáři Austrálie + Šanghaj.

Austrálie z Mnichova za 20.880 Kč

Dalším tipem pro cestu na australský kontinent je letenka od společnosti Etihad. Cena za letenku na trase Mnichov - Melbourne / Sydney - Mnichov činí 20.880 Kč. Letenky do Austrálie můžete rezervovat pomocí přehledného kalendáře zde Melbourne / Sydney.

Jedeme do Mnichova

Na letiště v Mnichově se dostanete nejsnadněji spoji Student Agency, kde zpáteční jízdenku přímo na letiště zakoupíte za 950 Kč. Vydáte-li se vlastním automobilem, potom si můžete vykalkulovat cenu parkování na letišti v Mnichově zde (pravý sloupec). Parkování na 14 dní vychází pouze na 46 - 65€, dle zvoleného parkoviště.

Výprodej pokojů v Austrálii

Zvýhodněné ceny hotelů po celé Austrálii získáte na této stránce se slevou na hotely v Austrálii.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 80%
Jedem!
ušetříš až 56%
Honem, dokud jsou místa!
ušetříš až 28%
A už tam budem?
ušetříš až 28%
To budou fotky!
New York z Prahy rychlými lety
7 934 Kč
2019-08-21T16:57:00+02:00 3 komentáře
4429 starších akcí