Slovensko

Autobusem ze Slovenska do celé Evropy a zpět za 35 eur - 950 Kč.

24 komentářů
2015-10-23T11:50:52+02:00

O akci

S velmi atraktivní promo akcí přicházejí žluté autobusy na Slovensko. Akce nesoucí název "AKČNÁ EURÓPA" zahrnuje zpáteční jízdenky např. do Paříže, Londýna, Říma, Bruselu, Curychu, Osla a dalších destinací uvedených níže pouze za 35 eur, a to plošně za stejnou cenu.

Jednosměrné jízdenky pak zakoupíte za 19 eur. Akční nabídka je blíže nespecifikována a předpokládá se, že bude dostupná po celý rok vyjma odjezdů o vánočních svátcích a letních prázdninách. Za tip děkujeme ancifeikovi.

  • Rezervujte akční jízdenky ze Slovenska za 35 EUR na studentagency.sk
  • Maximální pobyt 60 dní
  • Cestovní doba úměrná vzdálenosti (i více jak 24 hodin)
V ceně je vždy zahrnuta možnost bezplatné přepravy objemnějšího zavazadla. Odjezdy platí ze všech nástupních míst na Slovensku - mapa zastávek.

Příklad nejzajímavějších destinací v akční nabídce (+ další na webu dopravce):

Příklad zpátečních jízdenek z Košic do Amsterdamu:

Do zahraničí s autobusy Fun and Relax

Zahraniční linky jsou obsluhovány autobusy Fun and Relax, které jsou vybaveny zábavním systémem se seriály, filmy a hudbou. Stejně tak během jízdy nechybí občerstvení v podobě teplých nápojů a noviny s časopisy.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2015-10-23T11:50:52+02:00

24 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Jan Šrámek
před 6 lety

Výborná akce :-))

Avatar uživatele PedroKV
PedroKV
před 7 lety

6 let jsem kontroloval autobusy a náklaďáky a já osobně bych autobusem někam dál necestoval, a to ani s našima nejznámějšíma. Kdybyste tak věděli, jak ty nablýskané autobusy vypadají zespoda a jak se řidiči nemažou s přestávkama, z čehož pak na silnicích vyplývají pokuty,kauce a zdržení.

Avatar uživatele eurogiga
eurogiga
před 7 lety

Potřeboval bych z Prahy nebo Plzně do Amsterdamu, ale odkaz na mapu zastávek mne posílá na Google :-(

Avatar uživatele cendislav
cendislav
před 7 lety

Super, diky. Shanel jsem jizdenku z Parize do Prahy. Ta byla za 2050. Takze koupeno do Bratislavy za 502.

Avatar uživatele Jura
Jura
před 7 lety

Dělal jsem u Studenta dotaz, koupil jsem si jízdenku ze Žiliny do Oslo, cestu musím nastoupit v Žilině, kam se musím nějak dopravit a zpět z Oslo v Praze vystoupím a dál nebudu pokračovat, tem je přestávka skoro 6 hod. a pak jede jiný autobus do Brna, kde je též dlouhá přestávka a do Žiliny pokračuje jiný třetí autobus, stejně to je i do toho Norska 3 různými busy, ale to musím přetrpět, jinak musím cestu řešit jinou cenou.

Avatar uživatele
kamc0
před 7 lety

A co tak v prahe vystupit a kupit si listok na vlak? Zaplatis o par eur viac, ale mas to do ZA priamo a rychlejsie :)

Avatar uživatele filova4
filova4
před 7 lety

jak je to třeba s bratislava-brussel? můžu nastoupit až v praze. když je tam stejně plánovaný přestup na jiný autobus? díky

Avatar uživatele
David Eiselt
před 7 lety

Viz níže, logicky a teoreticky to nepůjde, v praxi netuším.

Avatar uživatele gerony
gerony
před 7 lety

1.2.5 Ak sa cestujúci nedostaví na odchod či odchod zmešká, nemá právo na vrátenie cestovného. V prípade cestovného lístka zloženého z viacerých úsekov sa nástupom do spoja rozumie nástup do prvého spoja z celej trasy. Nevyužitím akéhokoľvek úseku zo zloženej trasy cestujúci stráca nárok na prepravu ďalšími spojmi v rámci cestovného lístka alebo vrátenie nevyužitého cestovného.

Avatar uživatele
kamc0
před 7 lety

Ak by sa to niekomu podarilo, dajte vediet :) kamaratka sa musi z Brna trepat do BA, aby tam nasadla na autobus do brna a tam prestupila do florencie :-D

Avatar uživatele marieblinkova
marieblinkova
před 7 lety

Kdyby to vezl kdokoliv jiný, tak nakupuju jak šílená, ale ty jejich autobusy Fun and Relax jsou příšerné :(. Po dvaceti minutách jízdy už nikdo (jelo nás 5) nevěděl, jak má sedět.

Avatar uživatele
David Eiselt
před 7 lety

Řekl bych, že tohle je obecně problém autobusů :D fun relax za to určitě nemůže.

Avatar uživatele SDAN
SDAN
před 7 lety

I autobus může být pohodlný. Nejpohodlnějším autobusem jsem jel v Turecku, kdy v podobném autobuse jako má SA bylo cca 35 míst - 3 sedadla na šířku vozu a místo pro nohy téměř dvojnásobné. Cena byla taktéž příjemná.

Avatar uživatele m.alexander.krul
m.alexander.krul
před 7 lety

Já mám asi nejlepší zkušenosti s cestováním s Megabusem v Itálii. Funkční Wi-Fi, elektrické zásuvky a v praxi to vypadalo tak, že si jeden člověk zabral dvousedačku a měl tak místa habaděj. Standardně tam všichni leželi s nohami do uličky. To udělat v SA, tak Tě z autobusu div pomalu nevyhodí. Ty jejich sedačky jsou opravdu nekomfortní na nějaké delší cestování. Sedí se v nich dobře, ale když se chce člověk o něco víc opřít a udělat si více pohodlí, tak to prostě nejde.

Avatar uživatele Petr _5
Petr _5
před 7 lety

Super, prikupeno :-)

Avatar uživatele Devil.robertek
Devil.robertek
před 7 lety

Výborná akce. Jen se mě nezda, že by vám nikdo že Studenta nedal vedet o této akci, a vdecite za tip ''ancifejkovi''! Vždyť přes Studenta prodávate vaše letenky. Odkaz na akci je samozřejmě podpořen provizi - tomu nerozumim z hlediska marketingu Studenta, ze by vam nedal vedet!? Kdy bude podobná akce z CR?

Avatar uživatele
David Eiselt
před 7 lety

Komunikace od Studenta byla trochu zmatená a předpokládal jsem, že bude stejná jako pro ČR (https://jizdenky.studentagency.cz/web/akcni-nabidky/podstranky-akcni-nabidky/akce-tydny-slev-podzim-2015.html?0) a proto jsem s touto informací nezačal pracovat. Ancif pak poslal zprávu (https://www.cestujlevne.com/wp-content/uploads/2015/10/ancifeik.png) a ceny byly prostě super! Samozřejmě oba zdroje hovořily o shodné akci, nicméně díky Ancifeikovi jsem začal tvořit a tím mu patří i mé díky. :) ps: a děkovat tu firmě asi nemá obecný význam ;)

Avatar uživatele Tomáš Brumovský
Tomáš Brumovský
před 7 lety

Nevíte jestli se dá nastoupit jen na část cesty, nebo je to jak u letenek? Bratislava - Florencie jede totiž Bratislava - Brno a Brno - Florencie.

Avatar uživatele
David Eiselt
před 7 lety

Vzhledem k tomu, že stejný bus s nástupem v Brně stojí 69 eur bych v tom viděl zádrhel.

Avatar uživatele Tomáš Brumovský
Tomáš Brumovský
před 7 lety

Myslel jsem si to, ale studovat obchodní podmínky se mi nechtělo. Tak jen jestli někdo neví. Naštěstí to mám do Brna i Bratislavy rozdíl 25km a na oboje dálnici. Jen se mi nechtělo jet tu cestu zbytečně. Tak to pro mě bude Bratislava - Florencie - Brno :-)

Avatar uživatele petras.martin.sr
petras.martin.sr
před 7 lety

Ahoj, dik za super tip! Pls, nikde neviem najst informaciu, do kedy to plati. Vo februari letim z Milana, mate info, ze to je aktualne aj na to obdobie? VDAKA! :)

Avatar uživatele
David Eiselt
před 7 lety

Podmínky blíže nespecifikují platnost, takže osobně si myslím, že to platit bude. Prodej bývá max na 2 měsíce dopředu.

Avatar uživatele smokecz
smokecz
před 7 lety

To je pěkná cena, jen škoda že z autobusu se mě dělá zle :D Ale ovšem DOBRÁ PRÁCE !!

Avatar uživatele
cali
před 7 lety

:-)) Nikdy nezapomenu, jak jsem ohodil spolužačku Evu B. cestou na lyžák... Od té doby také bus moc nemusím.

Další akce