Autobusem ze Slovenska do celé Evropy a zpět za 35 eur - 950 Kč.

Před 2 lety

Jak akci využít?

S velmi atraktivní promo akcí přicházejí žluté autobusy na Slovensko. Akce nesoucí název "AKČNÁ EURÓPA" zahrnuje zpáteční jízdenky např. do Paříže, Londýna, Říma, Bruselu, Curychu, Osla a dalších destinací uvedených níže pouze za 35 eur, a to plošně za stejnou cenu.

Jednosměrné jízdenky pak zakoupíte za 19 eur. Akční nabídka je blíže nespecifikována a předpokládá se, že bude dostupná po celý rok vyjma odjezdů o vánočních svátcích a letních prázdninách. Za tip děkujeme ancifeikovi.

  • Rezervujte akční jízdenky ze Slovenska za 35 EUR na studentagency.sk
  • Maximální pobyt 60 dní
  • Cestovní doba úměrná vzdálenosti (i více jak 24 hodin)
V ceně je vždy zahrnuta možnost bezplatné přepravy objemnějšího zavazadla. Odjezdy platí ze všech nástupních míst na Slovensku - mapa zastávek.

Příklad nejzajímavějších destinací v akční nabídce (+ další na webu dopravce):

Příklad zpátečních jízdenek z Košic do Amsterdamu:

Do zahraničí s autobusy Fun and Relax

Zahraniční linky jsou obsluhovány autobusy Fun and Relax, které jsou vybaveny zábavním systémem se seriály, filmy a hudbou. Stejně tak během jízdy nechybí občerstvení v podobě teplých nápojů a noviny s časopisy.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

24 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Výborná akce :-))

Avatar uživatele PedroKV

6 let jsem kontroloval autobusy a náklaďáky a já osobně bych autobusem někam dál necestoval, a to ani s našima nejznámějšíma. Kdybyste tak věděli, jak ty nablýskané autobusy vypadají zespoda a jak se řidiči nemažou s přestávkama, z čehož pak na silnicích vyplývají pokuty,kauce a zdržení.

Avatar uživatele eurogiga

Potřeboval bych z Prahy nebo Plzně do Amsterdamu, ale odkaz na mapu zastávek mne posílá na Google :-(

Avatar uživatele cendislav

Super, diky. Shanel jsem jizdenku z Parize do Prahy. Ta byla za 2050. Takze koupeno do Bratislavy za 502.

Avatar uživatele Jura

Dělal jsem u Studenta dotaz, koupil jsem si jízdenku ze Žiliny do Oslo, cestu musím nastoupit v Žilině, kam se musím nějak dopravit a zpět z Oslo v Praze vystoupím a dál nebudu pokračovat, tem je přestávka skoro 6 hod. a pak jede jiný autobus do Brna, kde je též dlouhá přestávka a do Žiliny pokračuje jiný třetí autobus, stejně to je i do toho Norska 3 různými busy, ale to musím přetrpět, jinak musím cestu řešit jinou cenou.

A co tak v prahe vystupit a kupit si listok na vlak? Zaplatis o par eur viac, ale mas to do ZA priamo a rychlejsie :)

Avatar uživatele filova4

jak je to třeba s bratislava-brussel? můžu nastoupit až v praze. když je tam stejně plánovaný přestup na jiný autobus? díky

Viz níže, logicky a teoreticky to nepůjde, v praxi netuším.

Avatar uživatele gerony

1.2.5 Ak sa cestujúci nedostaví na odchod či odchod zmešká, nemá právo na vrátenie cestovného. V prípade cestovného lístka zloženého z viacerých úsekov sa nástupom do spoja rozumie nástup do prvého spoja z celej trasy. Nevyužitím akéhokoľvek úseku zo zloženej trasy cestujúci stráca nárok na prepravu ďalšími spojmi v rámci cestovného lístka alebo vrátenie nevyužitého cestovného.

Ak by sa to niekomu podarilo, dajte vediet :) kamaratka sa musi z Brna trepat do BA, aby tam nasadla na autobus do brna a tam prestupila do florencie :-D

Avatar uživatele marieblinkova

Kdyby to vezl kdokoliv jiný, tak nakupuju jak šílená, ale ty jejich autobusy Fun and Relax jsou příšerné :(. Po dvaceti minutách jízdy už nikdo (jelo nás 5) nevěděl, jak má sedět.

Řekl bych, že tohle je obecně problém autobusů :D fun relax za to určitě nemůže.

Avatar uživatele SDAN

I autobus může být pohodlný. Nejpohodlnějším autobusem jsem jel v Turecku, kdy v podobném autobuse jako má SA bylo cca 35 míst - 3 sedadla na šířku vozu a místo pro nohy téměř dvojnásobné. Cena byla taktéž příjemná.

Avatar uživatele m.alexander.krul

Já mám asi nejlepší zkušenosti s cestováním s Megabusem v Itálii. Funkční Wi-Fi, elektrické zásuvky a v praxi to vypadalo tak, že si jeden člověk zabral dvousedačku a měl tak místa habaděj. Standardně tam všichni leželi s nohami do uličky. To udělat v SA, tak Tě z autobusu div pomalu nevyhodí. Ty jejich sedačky jsou opravdu nekomfortní na nějaké delší cestování. Sedí se v nich dobře, ale když se chce člověk o něco víc opřít a udělat si více pohodlí, tak to prostě nejde.

Avatar uživatele sosak

Super, prikupeno :-)

Avatar uživatele Devil.robertek

Výborná akce. Jen se mě nezda, že by vám nikdo že Studenta nedal vedet o této akci, a vdecite za tip ''ancifejkovi''! Vždyť přes Studenta prodávate vaše letenky. Odkaz na akci je samozřejmě podpořen provizi - tomu nerozumim z hlediska marketingu Studenta, ze by vam nedal vedet!? Kdy bude podobná akce z CR?

Komunikace od Studenta byla trochu zmatená a předpokládal jsem, že bude stejná jako pro ČR (https://jizdenky.studentagency.cz/web/akcni-nabidky/podstranky-akcni-nabidky/akce-tydny-slev-podzim-2015.html?0) a proto jsem s touto informací nezačal pracovat. Ancif pak poslal zprávu (https://www.cestujlevne.com/wp-content/uploads/2015/10/ancifeik.png) a ceny byly prostě super! Samozřejmě oba zdroje hovořily o shodné akci, nicméně díky Ancifeikovi jsem začal tvořit a tím mu patří i mé díky. :) ps: a děkovat tu firmě asi nemá obecný význam ;)

Avatar uživatele tom.brumla

Nevíte jestli se dá nastoupit jen na část cesty, nebo je to jak u letenek? Bratislava - Florencie jede totiž Bratislava - Brno a Brno - Florencie.

Vzhledem k tomu, že stejný bus s nástupem v Brně stojí 69 eur bych v tom viděl zádrhel.

Avatar uživatele tom.brumla

Myslel jsem si to, ale studovat obchodní podmínky se mi nechtělo. Tak jen jestli někdo neví. Naštěstí to mám do Brna i Bratislavy rozdíl 25km a na oboje dálnici. Jen se mi nechtělo jet tu cestu zbytečně. Tak to pro mě bude Bratislava - Florencie - Brno :-)

Avatar uživatele petras.martin.sr

Ahoj, dik za super tip! Pls, nikde neviem najst informaciu, do kedy to plati. Vo februari letim z Milana, mate info, ze to je aktualne aj na to obdobie? VDAKA! :)

Podmínky blíže nespecifikují platnost, takže osobně si myslím, že to platit bude. Prodej bývá max na 2 měsíce dopředu.

Avatar uživatele smokecz

To je pěkná cena, jen škoda že z autobusu se mě dělá zle :D Ale ovšem DOBRÁ PRÁCE !!

:-)) Nikdy nezapomenu, jak jsem ohodil spolužačku Evu B. cestou na lyžák... Od té doby také bus moc nemusím.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Z Prahy na thajský Phuket s Turkish Airlines
-22 %

A už tam budem?

Další várka jízdenek s Flixbusem po Česku
-79 %

To musíš vidět!

Low-costem z Berlína do Singapuru i Perthu během prázdnin
-29 %

A už tam budem?

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Slovensko  

Malé velké Slovensko

Slovensko je s přibližně 49.000 km2 rozlohou malá velká země na hranici mezi střední a východní Evropou. Uvidíte zde skoro všechno – na malém území můžete projít lužní lesy i alpské kopce, udělat si selfie na hradbách středověkého hradu i ochutnat lokální víno. Můžete si užít atmosféru města i venkova a přitom být stále v EU a platit eurem. Největší město Bratislava má jen 0,5 milionu obyvatel.

Leží mezi Maďarskem (na jihu), Ukrajinou (na východě), Polskem (na severu) a Českem a Rakouskem (na západě). Země mě tvar obdélníku, kde osa západ–východ je delší strana a osa sever–jih kratší strana. Společně se svými sousedy (kromě Ukrajiny a Rakouska) tvoří tzv. země Višegrádské čtyřky neboli V4.

Slovensko je rozděleno do 8 krajů, kterým se lidově říká župy. Hlavním městem je Bratislava, která má i vlastní kraj. Ostatní kraje nesou název lokálního centra, tedy Trnava, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Košice a Prešov. Často se však používají historické názvy pro jednotlivé oblasti Slovenska jako Hont, Abov, Gemer, Spiš, Zemplín apod.

Proč obětovat dny těžko získané dovolené a přijet na Slovensko? Zde nenarazíte na každém rohu na Starbucks, ale mix kultury a přírody který opravdu stojí za to, protože zde najdete dobré víno a lokální pivovary, vše je blízko a protože setkání západu a východu Evropy se podařilo právě na Slovensku. 

Užít si můžete relax v lázních, procházky ve starých uličkách měst, ale i moderní nákupní centra, adrenalin na horách a pohodu při dobrém jídle.

Průvodce pro Slovensko