Irsko

Babí léto v Irsku: z Prahy do Dublinu - 1.590 Kč.

4 komentáře
2014-02-07T16:14:07+01:00

O akci

Udělejte si týdenní poznávací okruh po zeleném ostrově, na kterém vás okouzlí malebná příroda s tisíce jezery, starobylá keltská města, osobitá kultura a tradice. Ve stínu babího léta ochutnejte pravou irskou whisky nebo proslulé pivo Guinness.

Láká-li vás delší návštěva tohoto ostrovního státu, vydejte se z Prahy do hlavního města Irské republiky, zpáteční letenka do Dublinu je k dispozici za neodolatelnou cenu 1.590 Kč.

  • Rezervuj letenku na www.ryanair.com
  • Cestovní období: září – říjen
  • Dostupnost: do vyprodání míst v uvedené ceně
Termíny za 795 Kč v jednom směru:
  • Praha – Dublin: 23, 30. září, 7, 14, 21. října
  • Dublin – Praha: 30. září, 7, 14, 21. října
Cena letenky zahrnuje přepravu 2 ks palubních zavazadel, přičemž první nesmí přesáhnout rozměry 55 x 40 x 20 cm a hmotnost 10 kg, druhé pak 35 x 20 x 20 cm.

Nenechte se obalamutit a zaplaťte skutečnou cenu letenky! Před rezervací doporučujeme prostudovat náš návod.

Při online odbavení vám bude taktéž zdarma přiděleno místo v letadle a pokud vás bude cestovat více na jednu rezervaci, systém vám přidělí, bude-li to možné, místa vedle sebe nebo poblíž.

Ubytování, pronájem auta

Pokud naplánujete okružní jízdu Irskem, ať už autem nebo autobusy a vlaky, nejlevnější nabídku noclehů v hotelech, penzionech, apartmánech a jiných po celém Irsku naleznete na portálu booking.com, nabídku hostelů pak hledejte na nejznámějším webu hostelworld.com.

Týdenní pronájem vozu s vyzvednutím na letišti Dublin začíná na částce 3.562 Kč.

Pokud si netroufáte usednout za volant, spojení do všech koutů Irska hledejte na webu dopravce Aircoach.

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2014-02-07T17:14:07+01:00

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele David _6
David _6
před 10 lety

Dobrý den, myslíte že bude jeste podobna slevova akce do Irska u rynairu nebo podobnych leteckych spolecnosti? Chceme s pritelkyni letet na prazky do Irska, ale hledame terminy spis cerven, cervenec - tak jestli si myslite ze hodi i nejake slevy na toto obdobi, nebo spis ne.

Avatar uživatele katevonworld
katevonworld
před 10 lety

Ahoj, myslíte, že když se ještě s koupí počká, budou časem i lepší ceny? Je pro mě zatím moc brzy na to, abych řešila říjen, a navíc jsem už rozmazlená z trasy ČR (libovolné letiště)-STN, kde jsem ještě nikdy neplatila víc než 1000 Kč za zpáteční :D

Avatar uživatele
Lukáš Horák
před 10 lety

Ahoj Katherine, na téhle trase si cenu pod tisíc korun nedokážu představit, možná tak před 3 lety. Ale kdo ví, Ryanair je nevyzpytatelný, ale v poslední době u něj nejsou ceny moc publikovatelné :-)

Avatar uživatele katevonworld
katevonworld
před 10 lety

Díky za odpověď :) Nevadí, tak hlavně, když tam podobné ceny budou ještě za pár měsíců. A kdo ví, třeba se nějakého překvapení dočkáme :)

Další akce