Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Prožijte zbytek léta v západní Francii u břehů Atlantiku, nedaleko kterých najdete hlavní město regionu Pays de la Loire, Nantes. Tato francouzská metropole je rodištěm Julese Verna, proto zde najdete i muzeum, jež nese název slavného spisovatele. Centrum města vám trochu bude připomínat Paříž, stačí, když budete stát před impozantní Katedrálou Petra a Pavla s nádherným gotickým portálem. Další dominantou města je Zámek vévodů bretaňských, má velmi krásné nádvoří a z jeho hradeb se můžete kochat výhledy na řeku Loiru. Nantes můžete také obdivovat z terasy, která se nachází na nejvyšší budově města, Tour Bretagne. Vyhlídka je zdarma!

TIP! Nantes je někdejší hlavní město nedaleké Bretaně, proto se můžete inspirovat mým cestopisem a vyrazit tento nádherný kus Francie prozkoumat křížem krážem.

Ale teď zpátky k letenkám! Zpáteční letenky z Prahy do Nantes jsou totiž k mání za úžasnou cenu 46 € neboli 1.265 Kč za předpokladu, že vlastníte členství Supervolotea. Nezoufejte, ani bez členství není cena nikterak vysoká – 60 € / 1.650 Kč.

Volotea umožňuje bezplatnou přepravu 2 kusů kabinových zavazadel, jejichž společná hmotnost by neměla přesáhnout 10 kg. Taktéž musíte dodržet maximální rozměry 55 × 40 × 20 a 35 × 20 × 20 cm.

Odbavení můžete provést přes zdařilou mobilní aplikaci a předložit ke kontrole na letišti palubní vstupenku zobrazenou na displeji.

Supervolotea

Členství Supervolotea stojí na rok 49.99 € / 1.390 Kč a přináší svému vlastníkovi tyto výhody:
  • levnější letenky pro člena a jeho spolucestující
  • každý měsíc exkluzivní nabídky jen pro členy
  • notifikace o nadcházejících akcích 24 hodin předem

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

5 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele kockacz
kockacz

Z Nantes doporucuji udelat vlakem krasny jednodenni vylet primo k oceanu do mestecka Pornic. Jeli jsme z Nantes az primo do Pornicu, jedna cesta kolem 12 euro, trva cca 1,5h. Jizdenky se daji koupit i v predstihu pres internet zde: http://en.voyages-sncf.com/en.

Odpovědět
před 7 lety
Avatar uživatele Vplecka
Vplecka

Zpáteční letenky už to háže drahé, anebo se špatně dívám?

Odpovědět
před 7 lety
Avatar uživatele lubos.ruzicka
lubos.ruzicka

Skvělé... Na zářijový prodloužený víkend za 60E. Díky.

Odpovědět
před 7 lety
Avatar uživatele rubik_1
rubik_1

Dobrý den, když si koupím členství a letenku, tak mi to zas tak výhodné nepřijde. Neplánuji zatím další cesty s touto leteckou společností.

před 7 lety
Avatar uživatele lukas_5
lukas_5

Dobrý den, kupte si tedy letenku bez členství, 1.650 Kč je super cena za zpátečku do Nantes, obvyklé ceny jsou kolem 3 tisíc. Členství má výhody, pokud máte v plánu kupovat letenky pro více osob, pro jednotlivce to asi význam nemá.

Přidat odpověď
před 7 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Výroční Korunovační kapsle
ušetříš až 54%
Honem, dokud jsou místa!
Pohled ze střechy dómu
ušetříš až 60%
Tam to bude krásný!
Wall Street
ušetříš až 36%
Tam jsi vždycky chtěl!
New York z Prahy během zimy
8 373 Kč
2022-08-17T08:49:00+02:00 1 komentář
Source d'Argent
ušetříš až 47%
Tam to bude krásný!
5568 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Francie
Francie

Země galského kohouta

Francie se nachází v západní Evropě. Sousedí se Španělskem, Itálií, Švýcarskem, Německem, Lucemburskem a Belgií. Pobřeží Francie omývá na severu průliv La Manche, na západě Atlantský oceán a na jihu Středozemní moře. 

Francie vám může nabídnout vše, po čem vaše srdce cestovatele může toužit. Je libo přírodní parky s divokou nedotčenou přírodou, nádherné dlouhé pláže, útesy či největší písečnou dunu v Evropě? To vše zde najdete. A nejen to. Pro náročnější zde existuje možnost výstupu na nejvyšší horu Evropy Mont Blanc, odkud získáte dechberoucí výhled do okolní krajiny. Milovníci historie si naopak přijdou na své při pohledu na okouzlující středověké hrady a prehistorické památky. A všichni pak zajisté ocení skvělou francouzskou kuchyni, která vám zaručí pravý gastronomický zážitek.

Průvodce pro Francie