Babí léto ve Francii: letenky do Nantes z Prahy - 1.265 Kč.

Před 3 lety

Jak akci využít?

Prožijte zbytek léta v západní Francii u břehů Atlantiku, nedaleko kterých najdete hlavní město regionu Pays de la Loire, Nantes. Tato francouzská metropole je rodištěm Julese Verna, proto zde najdete i muzeum, jež nese název slavného spisovatele. Centrum města vám trochu bude připomínat Paříž, stačí, když budete stát před impozantní Katedrálou Petra a Pavla s nádherným gotickým portálem. Další dominantou města je Zámek vévodů bretaňských, má velmi krásné nádvoří a z jeho hradeb se můžete kochat výhledy na řeku Loiru. Nantes můžete také obdivovat z terasy, která se nachází na nejvyšší budově města, Tour Bretagne. Vyhlídka je zdarma!

TIP! Nantes je někdejší hlavní město nedaleké Bretaně, proto se můžete inspirovat mým cestopisem a vyrazit tento nádherný kus Francie prozkoumat křížem krážem.

Ale teď zpátky k letenkám! Zpáteční letenky z Prahy do Nantes jsou totiž k mání za úžasnou cenu 46 € neboli 1.265 Kč za předpokladu, že vlastníte členství Supervolotea. Nezoufejte, ani bez členství není cena nikterak vysoká – 60 € / 1.650 Kč.

Volotea umožňuje bezplatnou přepravu 2 kusů kabinových zavazadel, jejichž společná hmotnost by neměla přesáhnout 10 kg. Taktéž musíte dodržet maximální rozměry 55 × 40 × 20 a 35 × 20 × 20 cm.

Odbavení můžete provést přes zdařilou mobilní aplikaci a předložit ke kontrole na letišti palubní vstupenku zobrazenou na displeji.

Supervolotea

Členství Supervolotea stojí na rok 49.99 € / 1.390 Kč a přináší svému vlastníkovi tyto výhody:
  • levnější letenky pro člena a jeho spolucestující
  • každý měsíc exkluzivní nabídky jen pro členy
  • notifikace o nadcházejících akcích 24 hodin předem

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

5 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele kockacz

Z Nantes doporucuji udelat vlakem krasny jednodenni vylet primo k oceanu do mestecka Pornic. Jeli jsme z Nantes az primo do Pornicu, jedna cesta kolem 12 euro, trva cca 1,5h. Jizdenky se daji koupit i v predstihu pres internet zde: http://en.voyages-sncf.com/en.

Avatar uživatele Vplecka

Zpáteční letenky už to háže drahé, anebo se špatně dívám?

Avatar uživatele lubos.ruzicka

Skvělé... Na zářijový prodloužený víkend za 60E. Díky.

Avatar uživatele rubik

Dobrý den, když si koupím členství a letenku, tak mi to zas tak výhodné nepřijde. Neplánuji zatím další cesty s touto leteckou společností.

Avatar uživatele lukas

Dobrý den, kupte si tedy letenku bez členství, 1.650 Kč je super cena za zpátečku do Nantes, obvyklé ceny jsou kolem 3 tisíc. Členství má výhody, pokud máte v plánu kupovat letenky pro více osob, pro jednotlivce to asi význam nemá.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

S Voloteou do 4 francouzských měst
-78 %

Honem, dokud jsou místa!

Do konce roku z Prahy na Havaj přes Peking
-42 %

Tam to bude krásný!

S Regiojetem kamkoliv po Evropě (jen dnes)
-73 %

Hurá za zážitky!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Francie  

Země galského kohouta

Francie se nachází v západní Evropě. Sousedí se Španělskem, Itálií, Švýcarskem, Německem, Lucemburskem a Belgií. Pobřeží Francie omývá na severu průliv La Manche, na západě Atlantský oceán a na jihu Středozemní moře. 

Francie vám může nabídnout vše, po čem vaše srdce cestovatele může toužit. Je libo přírodní parky s divokou nedotčenou přírodou, nádherné dlouhé pláže, útesy či největší písečnou dunu v Evropě? To vše zde najdete. A nejen to. Pro náročnější zde existuje možnost výstupu na nejvyšší horu Evropy Mont Blanc, odkud získáte dechberoucí výhled do okolní krajiny. Milovníci historie si naopak přijdou na své při pohledu na okouzlující středověké hrady a prehistorické památky. A všichni pak zajisté ocení skvělou francouzskou kuchyni, která vám zaručí pravý gastronomický zážitek.

Průvodce pro Francie