Moskva

Jezero Bajkal: letenky do Ulan Ude a Irkutska 11.283 Kč.

0 komentářů
2014-10-28T10:19:35+01:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

Bajkalské jezero neboli „perla Sibiře“ je nejhlubší a podle objemu největší sladkovodní jezero na světě, kde žije na 50 druhů ryb, sladkovodní tuleň a další živočichové a rostliny. Tento nádherný přírodní skvost můžete navštívit díky letecké společnosti Aeroflot, která létá z Berlína do měst Ulan Ude a Irkutsk. Letenky je možné zakoupit již za 11.283 Kč včetně všech tax a poplatků.

Cena letenky zahrnuje jeden kus odbaveného zavazadla o maximální hmotnosti 23 kg.

  • Ubytování ve městech Ulan Ude a Irkutsk
  • Cestovní pojištění do Ruska si v případě zájmu můžete sjednat zde >>
Před cestou do Ruské federace si nezapomeňte vyřídit ruská víza.

Jak se dostat do Berlína

Do Berlína se můžete pohodlně dopravit s dopravci Eurolines, Meinfernbus, Orangeways nebo Student agency. Možné je také využít dopravu vlakem s Českými drahami.

Oblast Bajkalu

Jezero Bajkal se nachází v jižní části Východní Sibiře v Rusku. Jedná se o nejhlubší a nejstarší jezero na zemi. V jezeře žije přibližně 600 druhů rostlin, 1200 druhů živočichů, z nichž některé jsou endemické. Město Ulan Ude je hlavním městem Burjatské republiky, které leží na Transsibiřské magistrále. Místní obyvatelé - Burjaté jsou lidé, kteří zde žijí stále v souladu s místními tradicemi a přírodou. Ve městě se nachází Chrám Hodigitrija, Muzeum historie v Ulan Ude, divadlo nebo také památník Leninova hlava. Město Irkutsk bývalo zázemím pro exilanty. Nyní se stává moderní metropolí, která je také součástí Transsibiřské magistrály. Ve městě je možné obdivovat místní dřevěnou architekturu, kostel Nanebevstoupení a další.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2014-10-28T11:19:35+01:00

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce