Bali, Phnompenh, Siem Reap, Čedžu, Busan a Tegu z Prahy - 13.325 Kč.

  • ...
  • Akční letenky
  • Bali, Phnompenh, Siem Reap, Čedžu, Busan a Tegu z Prahy - 13.325 Kč.

Jak akci využít?

Akční nabídka tarifů China Eastern v kooperaci s partnery SkyTeamu vybízí k výhodným cestám do několika žádaných destinací nejen v jihovýchodní Asii. V příštích týdnech tak můžete podniknout cestu na velmi populární Bali či do Kambodže k nejslavnějšímu a největšímu chrámu světa, Angkor Vatu. Za zařazení do nabídky stojí také letenky do Jižní Koreje, konkrétně na vulkanický ostrov Čedžu a několika dalších destinací v Jižní Koreji.

Zpáteční letenky:

Open-jaw letenky:
  • Praha – Phnompenh / Siem Reap – Praha za 14.107 Kč rezervuj>>
  • Praha – Čedžu / Busan – Praha za 13.495 Kč rezervuj>>
  • Praha – Soul / Čedžu – Praha za 13.495 Kč rezervuj>>
  • Praha – Tegu / Soul – Praha za 13.325 Kč rezervuj>>
Tarifní podmínky:
  • Cestovní období: duben - červen, září - říjen
  • Délka pobytu max. 6 měsíců
  • Prodej do vyprodání nejlevnějších tarifních tříd
Letenky v tarifu China Eastern zahrnují přepravu 2 kusů odbavených zavazadel v celkové hmotnosti 46 kg. Trasování všech itinerářů vede přes Šanghaj, kde budete mít na cestě tam nebo zpět delší mezipřistání, které využijete k prohlídce města. K tomu použijete bezplatná tranzitní víza, která umožní v případě Šanghaje až 144 hodin pobytu. Tranzitní víza obdržíte na letišti v Šanghaji. Některé lety mohou být operovány Air France, které nasazují na lince Paříž – Šanghaj největší dopravní letadlo současnosti - Airbus A380.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

14 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele anetta.konecna
anetta.konecna

Dobrý den, chci se zeptat, budou výhodné letenky na Bali nebo na Jakartu v červenci a srpnu? Děkuji

Odpovědět
před rokem
Avatar uživatele novakova - sarka
novakova - sarka

Čedžu 14.6. - 21.6. také někdo letí? Cena super, díky kluci

Odpovědět
před rokem
Avatar uživatele KarolinaL
KarolinaL

Dobrý den, Měla bych na vás otázku, omlouvám se že je to mimo aktuální téma, ale nevěděla jsem kam jinam směřovat svůj dotaz. Chystám se do Mexika, a samozřejmě se snažím najít jak nejlevnější letenku, což se mi moc nedaří. Chtěla bych jet 1.června (nejdříve jsem ale schopná odletět 20.května), datum zpáteční cesty je flexibilní, kolem 30.června. Ideálně bych chtěla letět z Londýna, ale není problém ani s odletem z Madridu nebo Paříže. Jsem si vědoma, že v tomto období už úplně levné letenky asi neseženu, ale chtěla jsem se aspoň zeptat zda nemáte nějaký tip nebo zkušenosti, které by mi mohly pomoct. Levnější než cca 15 tis jsem nenašla. Děkuji

před rokem
Avatar uživatele nemam
nemam

To je opravdu trochu mimo téma - doporučuju zkusit fórum, třeba tam někdo poradí :)

Avatar uživatele Irena Syptakova
Irena Syptakova

Dobrý den, myslite, ze se zadari i nejake vyhodne ceny do jihovychodni Asie pres cervenec a srpen. Nebo je to momentalne vesteni z kristalove koule? Dekuji.

před rokem
David Eiselt

Výhodnější než jsou nyní ne, stále se jedná o prázdniny, ačkoliv v JV Asii ne přímo o sezonu.

Avatar uživatele pazurova
pazurova

Dobrý den, ráda bych letěla na Bali na přelomu května a června, ale moc se mi nelíbí ty lety přes Shangai. Vídala jsem i lety přes Dubai, ale nyní je nemůžu najít. Taky bych mohla letět z Německa. Prosím, poradíte mi? Děkuji.

před rokem
Avatar uživatele lukas
lukas

Dobrý den, aktuálně žádná lepší nabídka letenek na Bali není. Přes Dubaj na Bali s Emirates stojí letenky 19,5 tisíce. Letenky z Německa se aktuálně pohybují na úrovni těch z Prahy.

Avatar uživatele Radule71
Radule71

Dobrý den, nikde nevidím dlouhé čekací doby v Šanghaji jak píšete, je to spíš v Paříži. Můžu prosím info, kterého letu se to týká? děkuji

před rokem
Avatar uživatele lukas
lukas

Některé itineráře zahrnují jen delší stop v Číně. Musíte se jimi proklikat. Vidím, že jsou to ty na zpáteční cestě, u nichž je cestovní doba 37:15 nebo 38 hodin.

Avatar uživatele bra.h
bra.h

Dobrý den, Bali první půlka listopadu - není nějaká akční nabídka? Děkuji

před rokem
Avatar uživatele lukas
lukas

Dobrý den, tato nabídka nezahrnuje požadované cestovní období, doporučuji vyčkat.

Avatar uživatele AndreaZ
AndreaZ

Dobrý den, bylo by Bali dostupné i v září (klidně i z Německa)? Děkuji.

před rokem
Avatar uživatele lukas
lukas

Dobrý den Andreo, není problém, jen nepatrně vyšší cena - příklad rezervace

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 38%
To musíš vidět!
ušetříš až 33%
Tam jsi ještě nebyl!
ušetříš až 68%
Tam jsi vždycky chtěl!
Zavřít boční panel
Jižní Korea  

Země kimchi

Jižní Korea je moderní zemí s odlišnými zvyky, ale jakmile zmíníte, odkud jste, dostane se vám většinou vřelého přijetí, neboť Praha je proslulá díky korejské telenovele Milenci v Praze. Možná je to i jeden z důvodů, proč naopak my v Praze potkáváme všudypřítomné fotící Korejce.

Průvodce pro Jižní Korea

Zavřít boční panel
Indonésie  

Smaragdový náhrdelník na rovníku

Indonésie je ostrovním státem v jihovýchodní Asii, který tvoří ho více než 17.000 ostrovů, z nichž největší jsou Sumatra, Jáva, Kalimantan (o ten se Indonésie dělí s Malajsií a Brunejí), Sulawesi a Nová Guinea (k Indonésii patří západní polovina ostrova). Na severu přes moře sousedí s Malajsíí a Filipínami, na jihu s Austrálií. Hlavním městem je Jakarta na ostrově Jáva.

Indonésie je neskutečně rozmanitá země, na její národní heslo „jednota v rozdílnosti“ budete narážet všude – na každém ostrově se setkáte s jinými kulturami, zvyky, jazyky, lidmi i jejich obyčeji. Ačkoliv je tato země republikou, najdete zde sultanáty, království nebo kmeny, jejichž způsob života se od doby kamenné příliš nezměnil, v kontrastu s moderními a pohodlnými velkoměsty přetíženými dopravou.

Milujete-li přírodu, jste tu správně, je to nádherná zelená země s druhou nejrozmanitější biodiverzitou na světě, mnoha přírodními parky a rezervacemi. Můžete se sem vydat s cestovkou, nebo na vlastní pěst – Indonésie vás přijme s otevřenou náručí. Jak moc dobrodružná bude vaše cesta touto zemí, záleží jen a pouze na vás.

Průvodce pro Indonésie

Zavřít boční panel
Kambodža  

Jihoasijská perla s pohnutou historií

Kambodžské království (anglicky The Kingdom of Cambodia) vás uchvátí svými starobylými památkami téměř pohlcenými džunglí, okouzlující rozmanitou přírodou, ale především přívětivostí zdejších obyvatel, kteří vás i přes smutnou historii země přivítají s úsměvem.

Průvodce pro Kambodža