Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Stále dostupný tarif společnosti Etihad airways umožňuje podniknout cesty do Thajského království nejen v čase Vánočních svátků. Na základě stále množících se dotazů a žádostí o letenky na Vánoce za teplem, jsem se rozhodl věnovat tento příspěvek právě Vánočnímu termínu. Tyto ceny odpovídají dlouhodobě nejnižší cenové nabídce pro toto časové období - letenky jsou dostupné v omezeném množství!

Letenky do Bangkoku lze zakoupit za 11.702 Kč na trase Krakov - Bangkok - Budapešť:

Jedná se o jediný termín za tuto cenu. Další zajímavou variantou mohou být tato data (rezervace kliknutím na cenu):

Jak do Krakova z Prahy za 436 Kč?

Poměrně děsivá záležitost - cesta z Prahy do Krakova - se díky novým dopravcům stává snesitelnější a především méně finančně náročnější! Zkombinujeme vlak + autobus.

Vlakem do Ostravy za 137 Kč: na stránkách společnosti Leo express si hlídejte otevření prodeje na měsíc prosinec, prozatím lze rezervovat jízdenky jen do září. Nejnižší cena, která plně časově odpovídá našim požadavkům, představuje 137 Kč. Příjezd do Ostravy by byl v 11:44, což nám dává celkem slušnou rezervu pro odlet z Krakova, který je až v 19:20.

Ostrava - Krakov letiště za 299 Kč: na stránkách společnosti Tiger express naleznete jízdenky z Ostravy nejen na letiště v Krakově. Stejně jako v předchozím případě, i zde zatím nejsou letenky v prodeji. Ale současná nabídka říjnových spojů umožňuje vyrazit z Ostravy v 13:00 s dojezdem v 16:00 na letiště v Krakově za 299 Kč.

Zároveň nevylučuji slevovou akci, v podobě 20% slevy, která je stále pro čtenáře webu Cestujlevne.com dostupná do 30.6.

Z Budapešti za 400 Kč

Autobusové spojení z Budapešti nejen do Prahy zakoupíte za 400 Kč se společností Orangeways. Při rezervaci v časovém předstihu lze docílit levnější jízdenky se společností Elines.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

9 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele radka
radka

Ahoj, je nějaká šance na levné lety do Thajska v únoru či lednu 2014. Moc díky Radka

Odpovědět
před 9 lety
Avatar uživatele marketka.vanickova
marketka.vanickova

Ahoj, jsou nějaké výhodné letenky do Bangkoku i v období cca 14.10.2013 -31.1.2014 (může být i +-týden). Děkuji moc.

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Nejlépe zatím vycházejí ČSA - http://bit.ly/18sHFll rezervuj přes jejich web, tam je to ještě o 225 Kč levnější. csa.cz/bangkok

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele petr.jurcik
petr.jurcik

Ahoj cestovatelé, podařilo se nám koupit letenky za dobré ceny s EgyptAir do Kuala Lumpur - odlet 25. 12., návrat 4. 1. Cena na osobu asi 17 500 Kč, odlet z Budapešti. Nevím, zda-li jsou ještě za obdobnou cenu, ale možná by to stálo za zhlédnutí. Podle mého názoru je to na vánoční dobu přijatelná cena.

Odpovědět
před 9 lety
Avatar uživatele
Bear

Parádní ceny, hodilo by se mi něco mezi 20.12.2013 - cca max. 15.1.2014...zkouším ty kombinace letišť Krakow + Budapešť přes vyhledávač na tomto webu a hází mi to ceny přes 100k :-) (nějak nevím, jak tam zadat více přepravců). Jinak je jasné, že můj termnín bude dražší, ale kámoš holt jinak volno nedostane a prosincové ceny jej navnadily :-)

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Jo, jak tak na to koukám, kdo nestihl koupit už nekoupí :/ TARIF BYL OPRAVEN!

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele
nika1704

Super, veľmi pekne ďakujem za pomoc. :)

Odpovědět
před 9 lety
Avatar uživatele
nika1704

Ahoj, sú za podobnú cenu termíny aj v novembri (prípadne v oktobri)? Hľadáme niečo na cca. 2 týždne. O tých z Prahy s KLM viem, ale tieto Budapešť/Krakov nám vyhovujú viac. Ďakujem :)

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Ahoj, ano jsou ;) Např.: termín 7.-21.října za 10.986 Kč termín 16.-30.října za 11.248 Kč termín 3.-17.listopadu za 12.360 Kč termín 17.-30.listopadu za 12.332 Kč

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Manchester
ušetříš až 59%
To musíš vidět!
Zátoka Ha-Long
ušetříš až 13%
To bude jízda!
Santa Maria dei Servi
ušetříš až 74%
Hurá za zážitky!
Mallorca z dronu
ušetříš až 47%
To bude jízda!
5448 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Thajsko
Thajsko

Krajina úsměvů i protikladů

Thajské království se nachází v jihovýchodní části Asie, jehož sousedy jsou ze severu Myanmar a Laos, z východu Kambodža a z jihu Malajsie.

Thajsko, to je svoboda, kterou má země přímo zakomponovanou ve svém názvu. Populárnější i dostupnější cíl dovolenkářů má rozhodně co nabídnout i nezávislým dobrodruhům a digitálním nomádům. Romantická svůdnost v kombinaci s jedinečným poznáním naservírovaná na orientálním podnose. Země mnohých možností, kde se moderní velkoměsta mísí s buddhistickou tradicí, aby tak vytvořila správný koktejl toho, co duše 21. století hledá.

Thajsko je zemí dýchající exotikou, kde pláže s bílým pískem střídají hory nebo čajovníkové plantáže. Ráj na zemi, kde starosti a problémy mizí ve vánku mořských vln nebo je přehluší pulzující džungle Bangkoku. A k tomu usměvavý národ, který svou otevřeností a pohostinností umocní sílu zažitého.

Průvodce pro Thajsko