Bangkok, Thajsko - 12.684 Kč.

Před 6 lety

Jak akci využít?

Tato nabídka je spíše pro náročné cestovatele. Neboť se nejedná o příliš akční nabídku, ale i tak svou cenou lze zahrnout do těch levnějších variant. Letenky z Prahy na následující letní měsíce lze pořídit za 12.684 Kč se společností ČSA. Přestupovat budete v Abu Dhabi s velmi krásným časem na přestup (1h10min při cestě tam, 3h30min při cestě zpět) a následující let je provozován společností Etihad Airways. Letenky zakoupíte na webu ČSA a výběr dat uskutečníte v přehledném kalendáři s nejlevnějšími lety. Maximální pobyt je stanoven na 12 měsíců, pokud sháníte tedy letenky s odletem koncem srpna vyhledejte letenky ve vyhledávači ČSA nebo v tomto aktuálním kalendáři !

Ubytování v Bangkoku seženete od 240 Kč za noc pro 2 osoby. Zakoupit můžete například pokoj v tomto 3* hotelu Nasa Vegas.

Dovolenou nemusíte strávit jen v této metropoli, levné letenky do plážových destinacích zakoupíte za pár stokorun skrz aerolinku AirAsia.com.

Sdílejte příspěvky na facebooku a vyhrajte průvodce Bangkokem od Lonely Planet !

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Máš k této akci dotaz? Váháš, zda je ještě akce aktuální, nebo zda bude brzy další podobná k mání?
Zeptej se nás, pokusíme se co nejdříve odpovědět.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

S Voloteou do 4 francouzských měst
-78 %

To musíš vidět!

Do konce roku z Prahy na Havaj přes Peking
-42 %

To musíš vidět!

S Regiojetem kamkoliv po Evropě (jen dnes)
-73 %

To bude jízda!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Thajsko  

Krajina úsměvů i protikladů

Thajské království se nachází v jihovýchodní části Asie, jehož sousedy jsou ze severu Myanmar a Laos, z východu Kambodža a z jihu Malajsie.

Thajsko, to je svoboda, kterou má země přímo zakomponovanou ve svém názvu. Populárnější i dostupnější cíl dovolenkářů má rozhodně co nabídnout i nezávislým dobrodruhům a digitálním nomádům. Romantická svůdnost v kombinaci s jedinečným poznáním naservírovaná na orientálním podnose. Země mnohých možností, kde se moderní velkoměsta mísí s buddhistickou tradicí, aby tak vytvořila správný koktejl toho, co duše 21. století hledá.

Thajsko je zemí dýchající exotikou, kde pláže s bílým pískem střídají hory nebo čajovníkové plantáže. Ráj na zemi, kde starosti a problémy mizí ve vánku mořských vln nebo je přehluší pulzující džungle Bangkoku. A k tomu usměvavý národ, který svou otevřeností a pohostinností umocní sílu zažitého.

Průvodce pro Thajsko