Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Tato nabídka je spíše pro náročné cestovatele. Neboť se nejedná o příliš akční nabídku, ale i tak svou cenou lze zahrnout do těch levnějších variant. Letenky z Prahy na následující letní měsíce lze pořídit za 12.684 Kč se společností ČSA. Přestupovat budete v Abu Dhabi s velmi krásným časem na přestup (1h10min při cestě tam, 3h30min při cestě zpět) a následující let je provozován společností Etihad Airways. Letenky zakoupíte na webu ČSA a výběr dat uskutečníte v přehledném kalendáři s nejlevnějšími lety. Maximální pobyt je stanoven na 12 měsíců, pokud sháníte tedy letenky s odletem koncem srpna vyhledejte letenky ve vyhledávači ČSA nebo v tomto aktuálním kalendáři !

Ubytování v Bangkoku seženete od 240 Kč za noc pro 2 osoby. Zakoupit můžete například pokoj v tomto 3* hotelu Nasa Vegas.

Dovolenou nemusíte strávit jen v této metropoli, levné letenky do plážových destinacích zakoupíte za pár stokorun skrz aerolinku AirAsia.com.

Sdílejte příspěvky na facebooku a vyhrajte průvodce Bangkokem od Lonely Planet !

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Výroční Korunovační kapsle
ušetříš až 54%
Honem, dokud jsou místa!
Pohled ze střechy dómu
ušetříš až 60%
To bude jízda!
Wall Street
ušetříš až 36%
Jedem!
New York z Prahy během zimy
8 373 Kč
2022-08-17T08:49:00+02:00 1 komentář
Source d'Argent
ušetříš až 47%
A už tam budem?
5568 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Thajsko
Thajsko

Krajina úsměvů i protikladů

Thajské království se nachází v jihovýchodní části Asie, jehož sousedy jsou ze severu Myanmar a Laos, z východu Kambodža a z jihu Malajsie.

Thajsko, to je svoboda, kterou má země přímo zakomponovanou ve svém názvu. Populárnější i dostupnější cíl dovolenkářů má rozhodně co nabídnout i nezávislým dobrodruhům a digitálním nomádům. Romantická svůdnost v kombinaci s jedinečným poznáním naservírovaná na orientálním podnose. Země mnohých možností, kde se moderní velkoměsta mísí s buddhistickou tradicí, aby tak vytvořila správný koktejl toho, co duše 21. století hledá.

Thajsko je zemí dýchající exotikou, kde pláže s bílým pískem střídají hory nebo čajovníkové plantáže. Ráj na zemi, kde starosti a problémy mizí ve vánku mořských vln nebo je přehluší pulzující džungle Bangkoku. A k tomu usměvavý národ, který svou otevřeností a pohostinností umocní sílu zažitého.

Průvodce pro Thajsko