Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Tato nabídka je spíše pro náročné cestovatele. Neboť se nejedná o příliš akční nabídku, ale i tak svou cenou lze zahrnout do těch levnějších variant. Letenky z Prahy na následující letní měsíce lze pořídit za 12.684 Kč se společností ČSA. Přestupovat budete v Abu Dhabi s velmi krásným časem na přestup (1h10min při cestě tam, 3h30min při cestě zpět) a následující let je provozován společností Etihad Airways. Letenky zakoupíte na webu ČSA a výběr dat uskutečníte v přehledném kalendáři s nejlevnějšími lety. Maximální pobyt je stanoven na 12 měsíců, pokud sháníte tedy letenky s odletem koncem srpna vyhledejte letenky ve vyhledávači ČSA nebo v tomto aktuálním kalendáři !

Ubytování v Bangkoku seženete od 240 Kč za noc pro 2 osoby. Zakoupit můžete například pokoj v tomto 3* hotelu Nasa Vegas.

Dovolenou nemusíte strávit jen v této metropoli, levné letenky do plážových destinacích zakoupíte za pár stokorun skrz aerolinku AirAsia.com.

Sdílejte příspěvky na facebooku a vyhrajte průvodce Bangkokem od Lonely Planet !

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Punta Cana
ušetříš až 32%
Tam jsi ještě nebyl!
Jeruzalém
Tam jsi vždycky chtěl!
St. Patrick Cathedral
ušetříš až 84%
Hurá za zážitky!
Bangkok
ušetříš až 25%
Všude dobře, co doma!
5165 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Thajsko
Thajsko

Krajina úsměvů i protikladů

Thajské království se nachází v jihovýchodní části Asie, jehož sousedy jsou ze severu Myanmar a Laos, z východu Kambodža a z jihu Malajsie.

Thajsko, to je svoboda, kterou má země přímo zakomponovanou ve svém názvu. Populárnější i dostupnější cíl dovolenkářů má rozhodně co nabídnout i nezávislým dobrodruhům a digitálním nomádům. Romantická svůdnost v kombinaci s jedinečným poznáním naservírovaná na orientálním podnose. Země mnohých možností, kde se moderní velkoměsta mísí s buddhistickou tradicí, aby tak vytvořila správný koktejl toho, co duše 21. století hledá.

Thajsko je zemí dýchající exotikou, kde pláže s bílým pískem střídají hory nebo čajovníkové plantáže. Ráj na zemi, kde starosti a problémy mizí ve vánku mořských vln nebo je přehluší pulzující džungle Bangkoku. A k tomu usměvavý národ, který svou otevřeností a pohostinností umocní sílu zažitého.

Průvodce pro Thajsko