Bangkok, Thajsko - 7.312 Kč.

Jak akci využít?

Velmi zajímavou akci přináší prémiový dopravce Qatar airways. Letenky do Bangkoku můžete zakoupit za cenu 7.312 Kč. Letenka je multicity, to znamená, že odlet je z Budapešti a návrat do Vídně. Jako příklad uvádím odlet z Evropy 13.května a návrat 28.května. Letenky zakoupíte na těchto stránkách. Zvolte návrat z jiného letiště a vyplňte. Odlet z Budapešť do Bangkok, a z Bangkok do Vídeň.

Tarifní podmínky:

  • prodej letenek - 17.-19.duben
  • cesta v období - 20.duben - 6.červen
  • min. pobyt - 3 dny
  • max. pobyt - 1 měsíc
Do Budapešti se dostanete se společností Orangeways nebo Student agency.  Obě společnosti si účtují za dopravu něco kolem 500 Kč. Z Vídně pak můžete přejet do Bratislavy a pokračovat za 290 Kč do Prahy. Nebo rovnou z Vídně se SA nebo Eurolines za 390 Kč.

A pokud dáváte přednost plážím před městem, můžete využít služeb lokální nízkonákladové jedničky Airasia.com a zaletět si k pobřeží. Ceny se pohybují ve stokorunách.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele neco

 No pochybuju, že by si Luko vzal tu Tiranu, které je všude plno, od tebe. Já tvoje stránky sleduju jen proto. že mě vždy pobaví, že cokoliv zajímavé se objeví v diskuzi na AL se objeví do pár hodin i tady. Zrovna ty si myslím příkladem toho, kdo se chová nejméně férově ze všech- ban na minimálně třech diskuzních fórech toho budiž důkazem. Koncept převzatý komplet ze zaletsi, info o letištích z diskuze, snaha psát jako Luko nebo nedostatnek vlasních vyjadřovacích schopností.... opravu zajímavé.

Avatar uživatele cestujlevne

:D Jak si sám řekl, mám zabanované IP - nemůžu na diskuzi.. Teď teda nechápu, trochu si protiřečíš..  Pokud mě tu chceš nadále obviňovat, udělej si nějaké důkazy. Veškeré informace zde, jsem sám vyhledal a sám sepsal! Nějaké info o letištích převzaté z diskuzích, to opravdu myslíš vážně ? Snaha psát jako Luko? :))) Ještě něco pane Neco ?

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Cestovatelská výzva: Z Prahy přes Bratislavu a Balkán do Asie s Emirates
-56 %

To bude jízda!

Nejlevnější letenky z Prahy nejen na Benátský karneval
-54 %

To bude jízda!

Nejlevnější lety z Prahy do Izraele
-70 %

Tam jsi ještě nebyl!

Další akce