Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Velmi zajímavou akci přináší prémiový dopravce Qatar airways. Letenky do Bangkoku můžete zakoupit za cenu 7.312 Kč. Letenka je multicity, to znamená, že odlet je z Budapešti a návrat do Vídně. Jako příklad uvádím odlet z Evropy 13.května a návrat 28.května. Letenky zakoupíte na těchto stránkách. Zvolte návrat z jiného letiště a vyplňte. Odlet z Budapešť do Bangkok, a z Bangkok do Vídeň.

Tarifní podmínky:

  • prodej letenek - 17.-19.duben
  • cesta v období - 20.duben - 6.červen
  • min. pobyt - 3 dny
  • max. pobyt - 1 měsíc
Do Budapešti se dostanete se společností Orangeways nebo Student agency.  Obě společnosti si účtují za dopravu něco kolem 500 Kč. Z Vídně pak můžete přejet do Bratislavy a pokračovat za 290 Kč do Prahy. Nebo rovnou z Vídně se SA nebo Eurolines za 390 Kč.

A pokud dáváte přednost plážím před městem, můžete využít služeb lokální nízkonákladové jedničky Airasia.com a zaletět si k pobřeží. Ceny se pohybují ve stokorunách.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele neco
neco

 No pochybuju, že by si Luko vzal tu Tiranu, které je všude plno, od tebe. Já tvoje stránky sleduju jen proto. že mě vždy pobaví, že cokoliv zajímavé se objeví v diskuzi na AL se objeví do pár hodin i tady. Zrovna ty si myslím příkladem toho, kdo se chová nejméně férově ze všech- ban na minimálně třech diskuzních fórech toho budiž důkazem. Koncept převzatý komplet ze zaletsi, info o letištích z diskuze, snaha psát jako Luko nebo nedostatnek vlasních vyjadřovacích schopností.... opravu zajímavé.

před 10 lety
Avatar uživatele cestujlevne
cestujlevne

:D Jak si sám řekl, mám zabanované IP - nemůžu na diskuzi.. Teď teda nechápu, trochu si protiřečíš..  Pokud mě tu chceš nadále obviňovat, udělej si nějaké důkazy. Veškeré informace zde, jsem sám vyhledal a sám sepsal! Nějaké info o letištích převzaté z diskuzích, to opravdu myslíš vážně ? Snaha psát jako Luko? :))) Ještě něco pane Neco ?

Přidat odpověď
před 10 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Canal Grande most
ušetříš až 66%
To budou fotky!
Sicílie
ušetříš až 59%
To musíš vidět!
Madridská katedrála
ušetříš až 62%
Tam jsi ještě nebyl!
Bordeaux most
ušetříš až 66%
Tam to bude krásný!
5551 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?