Bangkok, Thajsko - 7.745 Kč.

Německo , Švýcarsko , Thajsko , Japonsko , Čína
Před 5 lety

Jak akci využít?

Na následující měsíce, květen a červen, je možné zakoupit levné letenky do exotických destinací se společností Etihad Airways. Bangkok je jen 1 z mnoha. Letenky jsou dostupné s odlety ze švýcarské Ženevy a návratem do německého Frankfurtu. Máte tedy možnost v rámci exotické dovolené navštívit i evropské metropole. O tom jak cestovat na tyto letiště se dočtete v závěru příspěvku, i s orientační cenou.

Letenky zakoupíte v přehledných kalendářích s možností vždy těch nejlevnějších letů. Destinace jsou následující:

Doprava na letiště v Ženevě je následující. Pro zkušenější, ale i pro všechny ostatní kdo rádi létají, využijte trasování přes letiště jako je: Londýn Luton nebo Gatwick, Řím, Barcelona či Amsterdam. Na tyto letiště se dostanete z letiště Vámi upřednostňovaného se společnostmi Ryanair, Wizzair nebo easyJet. Poslední segment, tedy z toho přestupního letiště na letiště v Ženevě využijte služeb společnosti easyJet. Cena za cestu nebude vyšší jak 2 tisíce. Pokud poletíte z Prahy, Katowic, Krakova nebo Vratislavy přestupy vycházejí velmi dobře, bez nutnosti nocování. Z ostatních letišť (Bratislava, Brno) budete muset zvolit nocování pro dosažení přijatelné ceny. Nezapomeňte, každé další město,které navštívíte se počítá. :)

Další možností je jízda vlaky. Pro Švýcarsko tolik typické.

Cestu z Frankfurtu do Prahy elegantně vyřešíte spoji Student Agency nebo Eurolines. U společnosti Eurolines lze dosáhnout ceny 1.100 Kč za jízdenku.

Pokud budete chtít radu s konkrétními terminy, pište prosím buďto pod tento příspěvek, nebo založte téma v Diskuzi. Děkuji.

Průvodce destinacemi

Klikni na destinace a ponoř se do skvělých cestovatelských tipů

Komentáře

Máš k této akci dotaz? Váháš, zda je ještě akce aktuální nebo zda bude brzy další podoboná k mání?
Zeptej se nás, pokusíme se co nejdříve odpovědět.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Zavřít
Ikona pinu
Švýcarsko  

Kousek velehor uprostřed Evropy

Švýcarská konfederace se nachází ve střední Evropě, jihozápadně od České republiky. Sousedí s Německem, Francií, Itálií, Rakouskem a Lichtenštejnskem. Vzhledem ke své snadno dostupné poloze uprostřed Evropy a alpským masivům rozléhajícím se po celé jižní polovině země je Švýcarsko vyhledávanou destinací pro všechny milovníky hor a aktivit s nimi spojených. Ale nejen to, Švýcarsko zaujme i svou bohatou historií a kulturou – města jako Ženeva, Curych či hlavní město Bern určitě stojí za návštěvu.

Průvodce pro Švýcarsko

Zavřít
Ikona pinu
Thajsko  

Krajina úsměvů i protikladů

Thajské království se nachází v jihovýchodní části Asie, jehož sousedy jsou ze severu Myanmar a Laos, z východu Kambodža a z jihu Malajsie.

Thajsko, to je svoboda, kterou má země přímo zakomponovanou ve svém názvu. Populárnější i dostupnější cíl dovolenkářů má rozhodně co nabídnout i nezávislým dobrodruhům a digitálním nomádům. Romantická svůdnost v kombinaci s jedinečným poznáním naservírovaná na orientálním podnose. Země mnohých možností, kde se moderní velkoměsta mísí s buddhistickou tradicí, aby tak vytvořila správný koktejl toho, co duše 21. století hledá.

Thajsko je zemí dýchající exotikou, kde pláže s bílým pískem střídají hory nebo čajovníkové plantáže. Ráj na zemi, kde starosti a problémy mizí ve vánku mořských vln nebo je přehluší pulzující džungle Bangkoku. A k tomu usměvavý národ, který svou otevřeností a pohostinností umocní sílu zažitého.

Průvodce pro Thajsko

Zavřít
Ikona pinu
Japonsko  

Střet moderní kultury i staré tradice, to je země vycházejícího slunce

Země vycházejícího slunce se nachází na východním okraji asijského kontinentu. Japonsko je země plná tradic a nezaměnitelné kultury. Setkává se zde moderní popkultura i staré tradice.

Průvodce pro Japonsko

Zavřít
Ikona pinu
Čína  

Nejlidnatější země světa plná kontrastů

O Číně se často mluví jako o zemi kontrastů a je tomu skutečně tak. V Číně můžete navštívit krásnou neposkvrněnou přírodu, ale i moderní metropole, chudý venkov i obrovská nákupní centra, ochutnat jídla, kde se nechává vyniknout chuť hlavní suroviny, ale i jídla, která jsou tak pálivá, až se vám zatočí hlava.

Můžete jít na tradiční představení pekingské opery, ale i na divokou rave party. V Číně může být uspokojeno srdce dobrodruha, ale i těch, kteří si potrpí na komfortnější cestování. 

Průvodce pro Čína