Německo

Bangkok, Thajsko - 7.745 Kč.

0 komentářů
2012-05-09T15:08:36+02:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

Na následující měsíce, květen a červen, je možné zakoupit levné letenky do exotických destinací se společností Etihad Airways. Bangkok je jen 1 z mnoha. Letenky jsou dostupné s odlety ze švýcarské Ženevy a návratem do německého Frankfurtu. Máte tedy možnost v rámci exotické dovolené navštívit i evropské metropole. O tom jak cestovat na tyto letiště se dočtete v závěru příspěvku, i s orientační cenou.

Letenky zakoupíte v přehledných kalendářích s možností vždy těch nejlevnějších letů. Destinace jsou následující:

Doprava na letiště v Ženevě je následující. Pro zkušenější, ale i pro všechny ostatní kdo rádi létají, využijte trasování přes letiště jako je: Londýn Luton nebo Gatwick, Řím, Barcelona či Amsterdam. Na tyto letiště se dostanete z letiště Vámi upřednostňovaného se společnostmi Ryanair, Wizzair nebo easyJet. Poslední segment, tedy z toho přestupního letiště na letiště v Ženevě využijte služeb společnosti easyJet. Cena za cestu nebude vyšší jak 2 tisíce. Pokud poletíte z Prahy, Katowic, Krakova nebo Vratislavy přestupy vycházejí velmi dobře, bez nutnosti nocování. Z ostatních letišť (Bratislava, Brno) budete muset zvolit nocování pro dosažení přijatelné ceny. Nezapomeňte, každé další město,které navštívíte se počítá. :)

Další možností je jízda vlaky. Pro Švýcarsko tolik typické.

Cestu z Frankfurtu do Prahy elegantně vyřešíte spoji Student Agency nebo Eurolines. U společnosti Eurolines lze dosáhnout ceny 1.100 Kč za jízdenku.

Pokud budete chtít radu s konkrétními terminy, pište prosím buďto pod tento příspěvek, nebo založte téma v Diskuzi. Děkuji.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2012-05-09T16:08:36+02:00

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce