Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

K úprku před zimními mrazy volí většina cestovatelů směr jihovýchod. Konkrétně pak zemi s bílými plážemi, křišťálovým mořem a gurmány doporučovanou kuchyní - Thajsko. Hlavním rozcestníkem je pak kosmopolitní město Bangkok, odkud se přesunete nejen na Phuket, Krabi či nějaký ostrov v Thajském zálivu, a to nočním autobusem nebo leteckým spojem.

Pro náročné cestovatele, kteří řadí krátkou dobu letu a kvalitní dopravce na první místo, připravily společnosti KLM/AF zajímavou nabídku. Z Prahy do Bangkoku a zpět poletíte za 14.056 Kč. V ceně je standardní zavazadlo o hmotnosti 23 kg.

  • Rezervuj letenky Praha - Bangkok za 14.056 Kč NEAKTUÁLNÍ!
  • Cestovní období: 15.02.-31.03.2014
  • Maximální doba pobytu 1 měsíc
  • Prodej do 30.října nebo vyprodání míst
Víza do Bangkoku vhodně doplňují omezení tarifu, tedy občané ČR a SK mohou využít bezvízový styk až po dobu 30 dní. Sleva na parkování na letišti v Praze.

Letenky Bangkok

Kam z Bangkoku za průzračným mořem?

Nejlepší volbou je oblast Krabi či Phuket, do obou destinací můžete jet nočním vlakem či autobusem. Rychlejší a pohodlnější, někdy ne příliš dražší, variantou je letecký spoj. Využít můžete například letenek dopravce AirAsia.com

Ubytování hledejte na portálu specializujícím se na hotely v jihovýchodní Asii. Konkrétně mluvím o rezervačním systému na stránkách Agoda.com

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Jambiani
ušetříš až 39%
To budou fotky!
Enna
ušetříš až 71%
Honem, dokud jsou místa!
Pickalbatros Dana Beach Resort
ušetříš až 43%
To bude jízda!
Skaftafell
ušetříš až 30%
Tam chceš!
5284 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Thajsko
Thajsko

Krajina úsměvů i protikladů

Thajské království se nachází v jihovýchodní části Asie, jehož sousedy jsou ze severu Myanmar a Laos, z východu Kambodža a z jihu Malajsie.

Thajsko, to je svoboda, kterou má země přímo zakomponovanou ve svém názvu. Populárnější i dostupnější cíl dovolenkářů má rozhodně co nabídnout i nezávislým dobrodruhům a digitálním nomádům. Romantická svůdnost v kombinaci s jedinečným poznáním naservírovaná na orientálním podnose. Země mnohých možností, kde se moderní velkoměsta mísí s buddhistickou tradicí, aby tak vytvořila správný koktejl toho, co duše 21. století hledá.

Thajsko je zemí dýchající exotikou, kde pláže s bílým pískem střídají hory nebo čajovníkové plantáže. Ráj na zemi, kde starosti a problémy mizí ve vánku mořských vln nebo je přehluší pulzující džungle Bangkoku. A k tomu usměvavý národ, který svou otevřeností a pohostinností umocní sílu zažitého.

Průvodce pro Thajsko