Bangkok: letenky z Prahy (únor/březen) - 14.056 Kč.

Před 4 lety

Jak akci využít?

K úprku před zimními mrazy volí většina cestovatelů směr jihovýchod. Konkrétně pak zemi s bílými plážemi, křišťálovým mořem a gurmány doporučovanou kuchyní - Thajsko. Hlavním rozcestníkem je pak kosmopolitní město Bangkok, odkud se přesunete nejen na Phuket, Krabi či nějaký ostrov v Thajském zálivu, a to nočním autobusem nebo leteckým spojem.

Pro náročné cestovatele, kteří řadí krátkou dobu letu a kvalitní dopravce na první místo, připravily společnosti KLM/AF zajímavou nabídku. Z Prahy do Bangkoku a zpět poletíte za 14.056 Kč. V ceně je standardní zavazadlo o hmotnosti 23 kg.

  • Rezervuj letenky Praha - Bangkok za 14.056 Kč NEAKTUÁLNÍ!
  • Cestovní období: 15.02.-31.03.2014
  • Maximální doba pobytu 1 měsíc
  • Prodej do 30.října nebo vyprodání míst
Víza do Bangkoku vhodně doplňují omezení tarifu, tedy občané ČR a SK mohou využít bezvízový styk až po dobu 30 dní. Sleva na parkování na letišti v Praze.

Letenky Bangkok

Kam z Bangkoku za průzračným mořem?

Nejlepší volbou je oblast Krabi či Phuket, do obou destinací můžete jet nočním vlakem či autobusem. Rychlejší a pohodlnější, někdy ne příliš dražší, variantou je letecký spoj. Využít můžete například letenek dopravce AirAsia.com

Ubytování hledejte na portálu specializujícím se na hotely v jihovýchodní Asii. Konkrétně mluvím o rezervačním systému na stránkách Agoda.com

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Máš k této akci dotaz? Váháš, zda je ještě akce aktuální, nebo zda bude brzy další podobná k mání?
Zeptej se nás, pokusíme se co nejdříve odpovědět.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Do konce roku z Prahy na Havaj přes Peking
-42 %

Tam chceš!

S Regiojetem kamkoliv po Evropě (jen dnes)
-73 %

Hurá za zážitky!

Černý pátek u Ryanairu aneb poslední místa v letadle po Evropě za extrémní ceny
-74 %
Mega akce

Hurá za zážitky!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Thajsko  

Krajina úsměvů i protikladů

Thajské království se nachází v jihovýchodní části Asie, jehož sousedy jsou ze severu Myanmar a Laos, z východu Kambodža a z jihu Malajsie.

Thajsko, to je svoboda, kterou má země přímo zakomponovanou ve svém názvu. Populárnější i dostupnější cíl dovolenkářů má rozhodně co nabídnout i nezávislým dobrodruhům a digitálním nomádům. Romantická svůdnost v kombinaci s jedinečným poznáním naservírovaná na orientálním podnose. Země mnohých možností, kde se moderní velkoměsta mísí s buddhistickou tradicí, aby tak vytvořila správný koktejl toho, co duše 21. století hledá.

Thajsko je zemí dýchající exotikou, kde pláže s bílým pískem střídají hory nebo čajovníkové plantáže. Ráj na zemi, kde starosti a problémy mizí ve vánku mořských vln nebo je přehluší pulzující džungle Bangkoku. A k tomu usměvavý národ, který svou otevřeností a pohostinností umocní sílu zažitého.

Průvodce pro Thajsko