Bangkok: letenky z Prahy (únor/březen) - 14.056 Kč.

Jak akci využít?

K úprku před zimními mrazy volí většina cestovatelů směr jihovýchod. Konkrétně pak zemi s bílými plážemi, křišťálovým mořem a gurmány doporučovanou kuchyní - Thajsko. Hlavním rozcestníkem je pak kosmopolitní město Bangkok, odkud se přesunete nejen na Phuket, Krabi či nějaký ostrov v Thajském zálivu, a to nočním autobusem nebo leteckým spojem.

Pro náročné cestovatele, kteří řadí krátkou dobu letu a kvalitní dopravce na první místo, připravily společnosti KLM/AF zajímavou nabídku. Z Prahy do Bangkoku a zpět poletíte za 14.056 Kč. V ceně je standardní zavazadlo o hmotnosti 23 kg.

  • Rezervuj letenky Praha - Bangkok za 14.056 Kč NEAKTUÁLNÍ!
  • Cestovní období: 15.02.-31.03.2014
  • Maximální doba pobytu 1 měsíc
  • Prodej do 30.října nebo vyprodání míst
Víza do Bangkoku vhodně doplňují omezení tarifu, tedy občané ČR a SK mohou využít bezvízový styk až po dobu 30 dní. Sleva na parkování na letišti v Praze.

Letenky Bangkok

Kam z Bangkoku za průzračným mořem?

Nejlepší volbou je oblast Krabi či Phuket, do obou destinací můžete jet nočním vlakem či autobusem. Rychlejší a pohodlnější, někdy ne příliš dražší, variantou je letecký spoj. Využít můžete například letenek dopravce AirAsia.com

Ubytování hledejte na portálu specializujícím se na hotely v jihovýchodní Asii. Konkrétně mluvím o rezervačním systému na stránkách Agoda.com

Sdílej akci s přáteli

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 39%
Honem, dokud jsou místa!
ušetříš až 72%
A už tam budem?
ušetříš až 25%
To bude jízda!
ušetříš až 23%
Tam chceš!
3809 starších akcí