Thajsko

Bangkok a zpáteční letenky z Prahy - 12.728 Kč.

21 komentářů
2014-01-01T01:27:44+01:00

O akci

Na po-sezónní cestu do jihovýchodní Asie se můžete vydat s  tarifem společností ČSA, KLM a Air France. Ti ve spolupráci nabízejí zpáteční letenky z Prahy do Bangkoku již za 12.728 Kč. Letenky jsou dostupné ve velmi omezeném množství termínů.

Příkladové termíny a ceny: Největší dostupnost termínů je v průběhu od konce dubna do června. Některé termíny zahrnují delší (20 hod) přestup v Amsterdamu, využijte tento čas k poznání nizozemského hlavního města.

Změnu dat a počtu osob provedete kliknutím na Nové hledání a změnění daných parametrů. Nevíte-li si rady, pomůže Vám náš návod případně nám napište do komentáře pod příspěvkem.

Pobyt v Thajsku

Vízum do Thajska nebudete potřebovat. Bezvízový styk platí po dobu 30 dní jak pro obyvatele České republiky, tak i Slovenska. Parkování na letišti v Praze nabízí například společnosti Goparking.cz, u které využijte speciálního promo kódu CLC001.

Ubytování v Thajsku bez problémů vyhledáte až po příjezdu do daného letoviska. Denní náklady na pobyt se pohybují okolo 300 - 500 Kč.

Ubytování v Bangkoku však doporučuji rezervovat předem, a to na hotely Bangkok. Kvalitní 3* hotely s přehledem zarezervujete do 500 Kč / noc.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2014-01-01T02:27:44+01:00

21 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele jaromir.kukucz
jaromir.kukucz
před 9 lety

Dobrý den, potřebuji 2 letenky do BKK 18.12.2014 a zpět 4.1.2015. Z KTW nebo VIE (přímý) nebo PRG. Mám kupovat hned, dokud jsou mezi 30-35t, anebo čekat na nějakou slevu?

Avatar uživatele hanci-hanci
hanci-hanci
před 9 lety

Dobry den, byvaji obcas akce bez limitovaneho navratu? Chystam se v dubnu do Bangkoku a navrat v zari ci dele. Dekuji Market

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Ano bývají, ovšem s menší frekvencí.. Ještě je možné vychytat jednosměrné letenky přes Norwegian ze Skandinávie.

Avatar uživatele t.mrazkova
t.mrazkova
před 9 lety

Dobry den, Planuji dovolenou od 19 dubna do 11 kvetna. Myslela jsem na Thajsko / Vietnam s vyletem do kambodzi ale uvazuji i o Indonesii. Videla jsem ze pro cestovani v dubnu doporucujete koupit tyto letenky, plati to i pro JV asii v 'mem' terminu nebo ma jeste cenu vyckavat? Dekuji, Tereza

Avatar uživatele
Lukáš Horák
před 9 lety

Dobrý den Terezo, momentálně je k dispozici stále platný tarif na letenky z Prahy do Bangkoku s návratem z Hongkongu do Vídně za 10.854 Kč na 22.4.-12.5. - příklad rezervace nebo z Prahy do Bangkoku s návratem do Vídně na tytéž data za 11.990 Kč - příklad rezervace. V případě potřeby lze letiště návratu změnit na Mnichov.

Avatar uživatele hoggins
hoggins
před 9 lety

ahoj Dave. prosim ta chceli by sme ist do thajska v prvej polovicu aprila. mame cakat na lepsie ceny? dakujem

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Ahoj, pokud pro Vás pohodlí má nějakou váhu, tak bych koupil tyto letenky. Na 2.-17.dubna jsou za 12.887 Kč - http://bit.ly/JAb7fh Pokud budou levnější letenky, tak i s přípoji to nebude pod 12 tisíc, tzn. že bych bral tyto lety. Jestli přijdou nějaké chyby v tarifu, na to se nedá nikdy spoléhat.

Avatar uživatele zuzan123
zuzan123
před 9 lety

Ahojte, a keď už plánujete cestu do Thajska, budete sa aj očkovať?

Avatar uživatele chvastek
chvastek
před 9 lety

Ne, o očkování do Thajska neuvažujeme... Přece jen té Asii věřím o trochu více než Africe a očkování často nese další vedlejší účinky... Možná se pletu, ale znám spoustu lidí, kteří se do Thajska neočkují a jezdí tam již několik let.

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Žloutenky + břišní tyfus, to je cestovatelský základ bez kterého se nemá ani do Polska :) Extra speciální očkování pro Thajsko, Malajsie či Indošku nejsou potřeba.

Avatar uživatele chvastek
chvastek
před 9 lety

Dobrý den, nebyl by nějaký delší termín v období konec ledna-konec února? Např. na 3 týdny?

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

V toto období již akce nebudou, je příliš pozdě - ceny od 15,5k - http://bit.ly/1hjqSFD

Avatar uživatele
Coco
před 9 lety

Dobrý den, doporučíte mi levné aerolinky pro přelety v Thajsku? Vyplatí se letenky kupovat dlouho dopředu, nebo naopak co nejpozději? Díky za odpověď!

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Dobrý den, za sebe doporučuji airasia.com a nákup min. 2 měsíce dopředu. V jihovýchodní Asii je zachován evropský standard s rezervacemi, tedy na poslední chvíli jsou letenky nejdražší.

Avatar uživatele
Coco
před 9 lety

Díky za odpověď. Na airasia jsem se dívala, ale letenky na ostrovy bohužel nejsou nijak extra levné...

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Kam a kdy směřujete? Výhodnější jsou přelety do Phuket / Krabi a dále místním busem/lodí.

Avatar uživatele
Coco
před 9 lety

Druhá půlka března/začátek dubna. Krabi a Phuket jako cíl nemáme, ostatní ostrovy zatím zvažujeme. Dívala jsem se např. na Ko Chang plus další a vše min 3000 na osobu, což mi v porovnání s vnitrostátními lety např. Malajsie přijde docela dost:-/

Avatar uživatele ela.niko
ela.niko
před 9 lety

Dobrý den, už měsíc hledám nějakou zajímavou cenu Praha/Vídeň/Mnichov - Bangkok na konec ledna, tak na 3 týdny.. Má cenu ještě čekat nebo už se to bude jen zvedat?

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

V toto období již akce nebudou a ceny se budou jen zvedat - ceny od 15,5k - http://bit.ly/1hjqSFD

Avatar uživatele 379969
379969
před 9 lety

Dobrý den, nějaká akce na Praha-Bangkok-Praha, popřípadě Praha-Bangkok, Kuala Lumpur (Singapur)-Praha ale až na srpen by nebyla? Délka pobytu cca 3-4 týdny. Děkuji za odpověď

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Dobrý den, do srpna je času dost ;) vyčkejte na nějakou zajímavější cenu,.

Další akce