Barcelona z Magdeburgu - 820 Kč.
O akci
Vydejte se na výlet do Katalánska, teploty již vybízí nejen k letním výletům po okolí, ale také ke koupání v Baleárském moři. Zpáteční letenky z německého Magdeburgu do Girony zakoupíte za 32€ / 820 Kč pro květnové termíny, nebo za 40€ / 1.030 Kč v červnových termínech. Magdeburg je vzdálen pouze 3 hodiny jízdy z Prahy, pro severočechy je tento tip jasnou volbou.
Cena je konečná vč. tax a poplatků za zpáteční letenku a 1 příruční zavazadlo.
- Rezervace na ryanair.com
- Termíny v květnu: 15, 22, 25, 29. - 22, 29.května
- Termíny v červnu: celý červen, středa a sobota
Procestujte Katalánsko
Letiště v Gironě je vzdálené přibližně 100 km od Barcelony a je propojeno přímým shuttle busy. Návštěvu Barcelony však můžete vynechat a směřovat do jednoho z mnoha letovisk, například Lloret de Mar.Cestování po Katalánsku Vám usnadní vypůjčené auto na letišti. 3 denní pronájem (středa - sobota) automobilu se pohybuje okolo 1.300 Kč. Rezervujte auto na letišti v Gironě.Ubytování se po celém Katalánsku pohybuje od 500 Kč za dvoulůžkový pokoj. Rezervuj ubytování v Katalánsku s garancí nejnižší ceny. Porovnejte si ceny individuálního cestování oproti cenám zájezdů do Španělska.
Tento článek může obsahovat affiliate odkazy, ze kterých může náš redakční tým získat provizi, pokud na odkaz kliknete. Viz naše stránka s Reklamními zásadami.
Hlídač akčních letenek
Nejlepší nabídky vydrží zpravidla jen pár hodin. Dáme ti vědět ihned, jakmile se objeví