Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

S vůní belgických vaflí přichází velmi atraktivní nabídka na lety mezi Prahou a Bruselem od společnosti Jetairfly. Zpáteční letenky lze nyní pořídit za rekordně nízkou cenu, a to pouze 1.640 Kč! Toto je více než polovina ceny dlouhodobé nabídky, kterou můžete vidět u jiných dopravců.

K celkové ceně letenky, která činí 60€, je připočítán poplatek 15€ / 410 Kč nezávisle na počtu osob. V ceně je taktéž zavazadlo o hmotnosti 15 kg.

Parkování na letišti od 8 Kč / týden.

Linka je v provozu od 4.dubna, a to každou středu, pátek a neděli - ideální k eurovíkendu v Bruselu.

Doprava z letiště Charleroi: přímý shuttle bus jezdí z letiště každých 30 minut a maximální cena za jeden směr činí 14€. Při včasném nákupu lze dosáhnout ceny i 5€. Další variantou je využití belgických drah - z letiště pojedete autobusem A na nádraží Charleroi a odtud vlakem do Bruselu.

Květinový koberec v Bruselu 2014

Chtěli byste vidět na vlastní oči koberec sestavený z tisíce květin, který každoročně zaplní bruselské náměstí? Vydejte se na cestu v období 15. - 17.srpna 2014. Tvorba květinového koberce proběhne den před zahájením.

Kde se ubytovat v Bruselu

Mimo již zmíněné nabídky na hotely ve slevě je výběr hotelů podél Bruselu velmi rozmanitý. Kvalitnější hotely nabízí pokoj s cenou za noc od 900 Kč.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

ušetříš až 60%
Tam to bude krásný!
Space Needle
ušetříš až 49%
Tam to bude krásný!
Eiffelova věž se zamilovanými holuby
ušetříš až 48%
Tam jsi vždycky chtěl!
Vancouver
ušetříš až 25%
To budou fotky!
Vancouver z Prahy levně s KLM
11 208 Kč
2021-10-15T10:31:42+02:00 0 komentářů
5150 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Belgie
Belgie

Království čokolády, piva i historie

Belgické království (nizozemsky: Koninkrijk België, francouzsky: Royaume de Belgique, německy: Königreich Belgien), běžně označované pouze jako Belgie, leží v západní Evropě. Jeho břehy omývá Severní moře, nejdelší hranici má na jihu s Francií, na východě sousedí s Lucemburskem a Německem a jeho severním sousedem je Nizozemsko.

Co vás napadne první, když se řekne Belgie? Čokoláda? Pivo? Brusel a Evropská unie? Belgie je rozmanitá země, která nabízí spoustu možností poznávání i relaxace. Je plná středověkých památek, je místem, kde tvořili přední světoví umělci. Její města pulzují rušným životem a v jejich ulicích se potkávají různé národy a kultury. Každý z belgických regionů má svá specifika, vlastní jazyk a obyvatele s rozličnými povahami. A to všechno dohromady dodává Belgii její jedinečnost.

Průvodce pro Belgie