Mapa

BOMBA ! Letenky od Alitalie se slevou 250€: PEKING - 2.500 Kč, TOKIO - 3.350 Kč, RIO nebo Sao Paulo - 10.200 Kč.

14 komentářů
2012-12-17T08:31:18+01:00

O akci

Italská společnost vypustila do éteru další skvělý kiks! Tentokrát můžeme využít slevu ve výši 250 € (pro ekonomickou třídu) na linkách z Itálie do Sao Paula, Rio de Janeira, Pekingu, Tokia a Osaky ! A jak tomu již bývá zvykem, při kombinaci multi-city letenek a tohoto kódu poletíme ZADARA ! V nadneseném slova smyslu. Čtěte dále...

Promokód Alitalia

Tentokrát máme na výběr ze tří promokódů! Sleva 250€ na lety v ekonomické třídě při zadání XMASECO, dále pak v economy plus 350€ s kódem XMASPLUS a poslední sleva ve výši 500€ na lety v obchodní třídě s kódem XMASBIZ. Kupóny lze uplatnit pouze na italské mutaci webu společnosti Alitalia. Jak jsem již uvedl, kód lze využít pouze na lety  z Itálie do Sao Paula, Rio de Janeira, Pekingu, Tokia a Osaky ! Současně platí, že kupón lze použít od 15. do 23.prosince s cestou ukončenou nejpozději 30.dubna ! Současně je nutné kupón uplatnit pouze na lety operované jenom společností Alitalia.

[alert]Více informací naleznete také v našem diskuzním fóru, kde naleznete i AKTUÁLNÍ termíny.

Stáhněte si prohlížeč SAFARI. Rezervovat lze bez problémů :)[/alert]

Nejlevnější letenky do Pekingu

Let zadejte v multi-city sekci na 3x ! Neboť je nutné přenocovat v Římě a klasický routing VCE - PEK - PRG by Vám systém nenašel. Letenky by na tomto routingu měly být k dispozici za 100€ !
  • 28.1. Benátky VCE - Peking PEK
  • 4.2. Peking PEK - Řím FCO
  • 5.2. Řím FCO - Praha PRG
Pro vstup do Pekingu je nutné si obstarat vízum. Bezvízový styk platí jen pro cestující, kteří pokračují ve svém letu dále.

Aktualizace: momentálně nejlevnější cenu jsem našel 131 € !

Nejlevnější letenky do Japonska

Na výběr máme ze dvou měst. Tokio a Osaka! Komu nestačí navštívit jen jedno z výše uvedených letišť, může si dát multi-city i na japonském území. Tedy letenky za 138€ na trase:
  • 12.1. Benátky VCE - Tokio NRT
  • 18.1. Tokio NRT - Řím FCO
  • 19.1. Řím FCO - Praha PRG

 

Levné letenky do Jižní Ameriky

Pokud chcete využít této akce pro cestu do Jižní Ameriky, vyjdou Vás nejlevněji letenky v kombinaci Sao Paula a Rio de Janeira. V následujícím routingu lze zakoupit tuto cestu za poměrně zajímavých 413€. Výhodou je poměrně značná část dostupných termínů.
  • odlet kdykoliv (př. 22.2.) Benátky VCE - Sao Paulo SAO
  • 8.3. Rio de Janeiro RIO - Praha PRG
Pokud se rozhodnete navštívit pouze jednu z těchto destinací, připlatíte si 10€ na Rio a 20€ na Sao Paulo. Obě města jsou od sebe vzdálena přibližně 150km.

 

[notice]Jistě se ptáte Jak do Benátek ?[/notice]

Není nic lepšího a levnějšího než to vzít přímo z Prahy se společností Wizzair na letiště Treviso (TSF). Letenky vyjdou doslova na pár desítek korun! Přejezd mezi letišti zvládnete místní autobusovou linkou za 5€. Případně leťte se společností AirOne přímo na letiště Venice. Další možností je noční vlak z Vídně za 30€.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2012-12-17T09:31:18+01:00

14 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce