Mapa

BOMBA: New York s odletem z Prahy - 8.724 Kč.

8 komentářů
2013-03-18T15:28:11+01:00

O akci

Foto: Jan Kábrt / honzikkk.cz

Před týdnem jsem Vás informoval o akci na západní pobřeží Spojených států amerických, konkrétně do Los Angeles za 10.577 Kč (tarif je stále aktuální). Dnes díky Virgin Atlantic a British Airways poletíme do New Yorku s odletem z Prahy a návratem do Edinburghu

nebo Manchasteru za pouhých 8.724 Kč !!! Ukončit let můžeme také v Londýně a již nepokračovat v letu.

 

Oznámení: Máte-li problémy s grafickým zobrazením vyhledávače po pravé straně, stiskněte klávestu F5 prosím.

 
  • Rezervace provádějte na stránkách prodejce letuska.cz/nyc
  • Ceny letenek na trase:
    • Praha – New York – EDI / MAN za 8.724 Kč
  • Omezení odletu: 10.října – 15.prosince
  • Maximální pobyt: 12 měsíců
  • Př. dat: 23.10. – 12.11., 6. – 18.11., 14.11.-5.12. a jiné
  • Prodej je omezen pouze do 19.3. !!!

Jak rezervovat?

Na těchto stránkách letuska.cz/nyc zaškrtněte možnost Jiný návrat a zadejte požadovaný let PRG - NYC - EDI (nebo MAN). Zvolte datum, počet osob a vyhledejte. Upozorňuji, že počet letenek je omezen a kdo dřív koupí, ten levněji letí.

Parkování na letišti v Praze se slevou

Využijte našeho promo kódu na parkování v GO parkingu a rezervujte stání za zvýhodněné ceny. Konkrétní ceník speciálně pro Cestujlevne.com naleznete zde - Go parking promo kód

Jak z Anglie

Jako návrat lze zvolit i jiná města než výše dvě jmenované. Avšak z Edinburghu a Manchesteru je nejlepší doprava zpět do Prahy. Společnosti easyJet nebo Jet2 nabízí letenky na této trase od 700 Kč za osobu. Vybízí se taktéž možnost prodloužit si dovolenou o pobyt v těchto anglických městech. Pokud nechcete letět až do Edinburghu či Manchesteru, vystupte na letišti v Londýně - jednoduše společnosti sdělíte, že nebudete pokračovat v cestě dále, např. že je Vám zle. Z Londýna pak můžete letět s lowcosty do celé Evropy.

ESTA – USA

Pro vstup na americký kontinent budete potřebovat buď vízum nebo elektronické povolení ke vstupu – ESTA. ESTU můžete získat pokud vlastníte biometrický pas, poté na stránkách americké vlády požádejte o vstup. Jakmile zaplatíte 14$ bude Vám povolení uděleno.

Cestování po východním pobřeží USA

Velmi doporučuji si vypůjčit automobil z autopůjčovny. Využijte srovnávač cen s výběrem všech největších dealerů na našem serveru – srovnávač autopůjčoven

Autobusy v USA

Dáváte-li přednost autobusům, doporučuji zvolit Megabus.com, jízdenky z New Yorku do Washingtonu DC, Filadelfie nebo Bostonu vyjdou na pár dolarů, stejně tak jako do všech destinací obsluhujících tímto dopravcem. Akční ceny začínají na 1$!

Akční letenka, akční ubytování !

Před cestou si nezapomeňte rezervovat vychytané ubytování ! Každý den aktualizované nabídky se slevou minimálně 50% po celé Americe naleznete zde USA hotely 50% off.

Pokud máte v plánu navštívit nejznámější památky New Yorku, podívejte se na slevy v podobě pasů - NY Pass nebo NY City pass

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2013-03-18T15:28:11+01:00

8 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele palovcikm
palovcikm
před 11 lety

Takže není nutné pokračovat až do Edinburghu, ale klidně skončit v Londýně a z Londýna letět do ČR?

Avatar uživatele
David Eiselt
před 11 lety

Ano, stačí dojít na transferovou přepážku, že dál nepokračujete a potřebujete zavazadla. Bude to chvíli trvat, ale dočkáte se. Nikdo Vás nemůže nutit pokračovat v letu, pokud Vám nebude dobře :) Ale většinou stačí poprosit slečnu na checkinu, aby odbavila zavazadlo jen do Londýna.

Avatar uživatele restie
restie
před 11 lety

Omlouvám se, špatně jsem to četla, místo "omezení odletu", jsem četla "omezení letu". Zadávala jsem červnové datum :) Ale děkuji za pomoc a ještě jednou se omlouvám :)

Avatar uživatele
David Eiselt
před 11 lety

Není se za co omlouvat :) od toho jsme tady!

Avatar uživatele restie
restie
před 11 lety

Nevím, zda dělám něco špatně, ale lety, které mi to vyjíždí, začínají na 14 tisících a výše. Už jsem to prošvihla, nebo dělám něco špatně? Díky za radu.

Avatar uživatele
David Eiselt
před 11 lety

Jak hledáte? Např. PRG - NYC - EDI na 6. - 11.listopadu tam je stále za tuto cenu a mnohem dalších termínů je stále k dispozici.

Avatar uživatele lenka.woll
lenka.woll
před 11 lety

Jaká jiná města lze zvolit pro návrat za tuto nebo podobnou cenu?

Avatar uživatele
David Eiselt
před 11 lety

Pouze Edinburgh nebo Manchester. Je však možnost ukončit cestu již v Londýně.

Další akce