BOMBA: New York s odletem z Prahy - 8.724 Kč.

Jak akci využít?

Foto: Jan Kábrt / honzikkk.cz

Před týdnem jsem Vás informoval o akci na západní pobřeží Spojených států amerických, konkrétně do Los Angeles za 10.577 Kč (tarif je stále aktuální). Dnes díky Virgin Atlantic a British Airways poletíme do New Yorku s odletem z Prahy a návratem do Edinburghu

nebo Manchasteru za pouhých 8.724 Kč !!! Ukončit let můžeme také v Londýně a již nepokračovat v letu.

Oznámení: Máte-li problémy s grafickým zobrazením vyhledávače po pravé straně, stiskněte klávestu F5 prosím.

  • Rezervace provádějte na stránkách prodejce letuska.cz/nyc
  • Ceny letenek na trase:
    • Praha – New York – EDI / MAN za 8.724 Kč
  • Omezení odletu: 10.října – 15.prosince
  • Maximální pobyt: 12 měsíců
  • Př. dat: 23.10. – 12.11., 6. – 18.11., 14.11.-5.12. a jiné
  • Prodej je omezen pouze do 19.3. !!!

Jak rezervovat?

Na těchto stránkách letuska.cz/nyc zaškrtněte možnost Jiný návrat a zadejte požadovaný let PRG - NYC - EDI (nebo MAN). Zvolte datum, počet osob a vyhledejte. Upozorňuji, že počet letenek je omezen a kdo dřív koupí, ten levněji letí.

Parkování na letišti v Praze se slevou

Využijte našeho promo kódu na parkování v GO parkingu a rezervujte stání za zvýhodněné ceny. Konkrétní ceník speciálně pro Cestujlevne.com naleznete zde - Go parking promo kód

Jak z Anglie

Jako návrat lze zvolit i jiná města než výše dvě jmenované. Avšak z Edinburghu a Manchesteru je nejlepší doprava zpět do Prahy. Společnosti easyJet nebo Jet2 nabízí letenky na této trase od 700 Kč za osobu. Vybízí se taktéž možnost prodloužit si dovolenou o pobyt v těchto anglických městech. Pokud nechcete letět až do Edinburghu či Manchesteru, vystupte na letišti v Londýně - jednoduše společnosti sdělíte, že nebudete pokračovat v cestě dále, např. že je Vám zle. Z Londýna pak můžete letět s lowcosty do celé Evropy.

ESTA – USA

Pro vstup na americký kontinent budete potřebovat buď vízum nebo elektronické povolení ke vstupu – ESTA. ESTU můžete získat pokud vlastníte biometrický pas, poté na stránkách americké vlády požádejte o vstup. Jakmile zaplatíte 14$ bude Vám povolení uděleno.

Cestování po východním pobřeží USA

Velmi doporučuji si vypůjčit automobil z autopůjčovny. Využijte srovnávač cen s výběrem všech největších dealerů na našem serveru – srovnávač autopůjčoven

Autobusy v USA

Dáváte-li přednost autobusům, doporučuji zvolit Megabus.com, jízdenky z New Yorku do Washingtonu DC, Filadelfie nebo Bostonu vyjdou na pár dolarů, stejně tak jako do všech destinací obsluhujících tímto dopravcem. Akční ceny začínají na 1$!

Akční letenka, akční ubytování !

Před cestou si nezapomeňte rezervovat vychytané ubytování ! Každý den aktualizované nabídky se slevou minimálně 50% po celé Americe naleznete zde USA hotely 50% off.

Pokud máte v plánu navštívit nejznámější památky New Yorku, podívejte se na slevy v podobě pasů - NY Pass nebo NY City pass

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

8 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele palovcikm

Takže není nutné pokračovat až do Edinburghu, ale klidně skončit v Londýně a z Londýna letět do ČR?

Ano, stačí dojít na transferovou přepážku, že dál nepokračujete a potřebujete zavazadla. Bude to chvíli trvat, ale dočkáte se. Nikdo Vás nemůže nutit pokračovat v letu, pokud Vám nebude dobře :) Ale většinou stačí poprosit slečnu na checkinu, aby odbavila zavazadlo jen do Londýna.

Avatar uživatele restie

Omlouvám se, špatně jsem to četla, místo "omezení odletu", jsem četla "omezení letu". Zadávala jsem červnové datum :) Ale děkuji za pomoc a ještě jednou se omlouvám :)

Není se za co omlouvat :) od toho jsme tady!

Avatar uživatele restie

Nevím, zda dělám něco špatně, ale lety, které mi to vyjíždí, začínají na 14 tisících a výše. Už jsem to prošvihla, nebo dělám něco špatně? Díky za radu.

Jak hledáte? Např. PRG - NYC - EDI na 6. - 11.listopadu tam je stále za tuto cenu a mnohem dalších termínů je stále k dispozici.

Avatar uživatele lenka.woll

Jaká jiná města lze zvolit pro návrat za tuto nebo podobnou cenu?

Pouze Edinburgh nebo Manchester. Je však možnost ukončit cestu již v Londýně.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Na nákupy z Prahy do Londýna s odbaveným kufrem
-37 %

Hurá za zážitky!

Z Prahy na thajský Phuket s Turkish Airlines
-22 %

Hurá za zážitky!

Další várka jízdenek s Flixbusem po Česku
-79 %

Tam jsi vždycky chtěl!

Další akce