Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Pro cesty k pobřeží Arabského moře můžete využít zajímavý routing dopravce Royal Jordanian. K dispozici jsou totiž letenky na trase Istanbul - Bombaj - Vídeň za 9.314 Kč. Přískok do Istanbulu je otázkou několika stovek při odletu z Vídně (1.290 Kč), případně pár desítek korun při odletu z Budapešti (265 Kč).

Příkladové termíny: 4-14.10., 8-16.10., 15-24.10. a jiné (v případě zájmu o vyhledání termínu zanechte vzkaz v komentáři)

Vízum do Indie si vyřídíte na Indickém velvyslanectví v Praze. Doba vyřízení trvá přibližně 7 dní. Více informací k vízům naleznete na mzv.cz/indie. Před cestou si také prosím přečtěte varování od MZV, které platí především pro ženy.

Letenky do Bombaje

Do Istanbulu od 265 Kč

Ideálním routingem mohou tuto trasu nazvat především obyvatelé Slovenska, neboť při odletu z Budapešti zaplatí za přípoj do Istanbulu jen 265 Kč, a to u společnosti Wizzair. Takto nízkou cenu získáte pokud jste členy Wizzair Discount klubu, v opačném případě se cena nepatrně navýší v závislosti na počtu letících osob. V ceně je pouze malé příruční zavazadlo.

Z Vídně zakoupíte letenky s dopravcem Pegasus airlines již od 50€ / 1.290 Kč, v této ceně je zahrnuto taktéž zavazadlo k odbavení o maximální hmotnosti 20 kg.

V obou případech je nutné počítat s přesunem mezi letišti. Dobrodružní cestovatelé si jistě nechají alespoň den v tomto městě dělící Evropu od Asie.

Levné hotely v Indii

Ubytování v prověřených hotelech Vás nepřijde draho, nejlevnější dvoulůžkové pokoje v Bombaji totiž začínají na 145 Kč. Zažít nevídaný luxus můžete v jednom z místních 5* hotelů, ceny se pohybují okolo 1.700 Kč za dvě osoby a noc. Kompletní přehled naleznete zde - hotely Bombaj.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

2 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele panzerdragon
panzerdragon

indický národní sport opět v akci: http://www.novinky.cz/zahranicni/svet/311347-indickou-novinarku-hromadne-znasilnila-skupina-muzu.html hrozná země, bejt to můj web neměla by indie šanci..

Odpovědět
před 9 lety
Avatar uživatele panzerdragon
panzerdragon

http://www.mzv.cz/newdelhi/cz/vizove_a_konzularni_informace/teroristicky_utok_v_hyderabadu.html za letenku do indie by nám měli platit..

Odpovědět
před 9 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Manchester
ušetříš až 59%
Hurá za zážitky!
Zátoka Ha-Long
ušetříš až 13%
Tam jsi ještě nebyl!
Santa Maria dei Servi
ušetříš až 74%
Všude dobře, co doma!
Mallorca z dronu
ušetříš až 47%
To musíš vidět!
5448 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Indie
Indie

Země divů, příběhů a nekonečného objevování

Indická republika je největší zemí regionu jižní Asie. Hranice i historii sdílí s Pákistánem na západě, Nepálem, Bhútánem a Čínou na severu a Bangladéšem a Myanmarem na východě. Střechou Indie je Himálaj, přičemž její břehy omývá Bengálský záliv a Indický oceán. 

Je důležité si uvědomit, že Indie není ani černá, ani bílá, ale že je barevná. Její krásou je diverzita, jejím kouzlem nespoutanost a schopnost cestovatele vždy nečím překvapit a uvést ho v údiv. Bohatá historie od dob Harappy přes Buddhu, mocné říše a jejich maharádže, sultány, nizámy a později koloniální doby plné rozvoje i úpadku, zanechala Indii nespočet dechberoucích památek a příběhů, které touží po obdivu výměnou za nezapomenutelné zážitky. Indie je dynamická země, která se zejména v posledních letech vyvíjí závodní rychlostí a cestovateli tedy nabízí jak komfort modernity, tak půvab dávných dob.

Při cestě do Indie se člověk musí připravit na to, že uvidí věci, které nebude chápat, budou mu připadat nesmyslné, dokonce i divné. Není však setkání s něčím takovým fascinující? Indie skrývá potenciál pro každého cestovatele, ať už jde o dobrodruha, klidného dovolenkáře, sportovce či objevitele. Přijdou si zde na své jak „lowcost“ výletníci, tak milovníci luxusu. Když má správný cestovatel oči i mysl otevřené, Indie se pro něj stane místem inspirace, poznání a hlavně jedinečných zážitků.

Průvodce pro Indie