Bombaj z Prahy (vč. letních prázdnin) - 12.020 Kč.

Jak akci využít?

Vedle letenek do Nového Dillí za 8.725 Kč můžete také zvolit Bombaj, a to s odletem rovnou z Prahy. Výhoda tohoto tarifu kromě zmíněného místa odletu je taktéž ve větší dostupnosti. Na cestu se můžete vydat od června až do dubna 2014. Výjimku netvoří ani pobyty o letních prázdninách. Dalším bonusem může být stop-over v Istanbulu, a to zdarma. Případně zvolte delší průlet a využijte nabídky několika hodinové projížďky městem díky společnosti Turkish airlines.

  • Rezervujte na cestujlevne.com/letenky
  • Cestovní období: červen 13 - duben 14
  • V ceně: zavazadlo 30kg, stop-over v Istanbulu
Příkladové termíny:

18.-26.července, 5.-15.srpna, 10.-24.září atd., termínů je opravdu mnoho (některé prázdninové termíny stojí 12.970 Kč). Pokud nemůžete žádný najít ve Vašich datech, napište mi do komentáře.

Chcete-li využít přestávky v Istanbulu, hledejte v záložce Jiná. Zvolit přestávku můžete jak při cestě tam, tak i zpět, ovšem pouze jedenkrát. Pro cesty v následujících měsících můžete využít akce na 4* hotel v Istanbulu za 49€ na noc.

Indie víza

Vízum do Indie si vyřídíte na Indickém velvyslanectví v Praze. Doba vyřízení trvá přibližně 7 dní. Více info na mzv.cz/indie. Přečtěte si také prosím varování od MZV, především pro ženy.

Levné ubytování

Pro pobyt v Bombaji doporučuji využít ověřených hotelů a rezervovat online před odletem. Nejlevnější dvoulůžkový pokoj zakoupíte za 330 Kč / noc. Kvalitnější 3* hotely nabízí pokoje od 730 Kč. Nabídka hotelů v Bombaji.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

2 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Přidal se 17. 01. 2017
Napsal 0 příspěvků
Aktivní
Zobrazit profil
Avatar uživatele matejkasal

Čau byl by tam nějakej delší termín. Nejlépe 29.7. až 15.8.?? Díky za odkaz...

Přidal se 24. 03. 2012
Napsal 4249 příspěvků
Aktivní před 2 hod
Zobrazit profil

Ahoj - koukám, že už máme v provozu vyhledávání +/- 3 dny :) takže stačí zadat tvé data a výsledek je na světě ;) 30.7.-15.8.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Na Island během letních prázdnin z Polska
-69 %

Tam to bude krásný!

Babí léto v Miláně, Bergamu či u italských jezer
-60 %

Hurá za zážitky!

Z Ženevy na keňské safari do Nairobi
-35 %

Všude dobře, co doma!

Další akce