Francie

Bordeaux, La Rochelle a Nantes najednou - 1.674 Kč.

21 komentářů
2015-02-26T08:53:12+01:00

O akci

Supervolotea jednoeurovky, které jsou dostupné pro trasu Nantes - Praha, nám daly impuls pro vytvoření vychytaného itineráře, kterým si užijete Francii a pobřeží letního Atlantiku ještě více.

Jste-li milovníky francouzského vína, nesmíte si nechat ujít návštěvu nejznámějšího vinařského regionu kolem města Bordeaux. Až se nabažíte Bordeaux, přesunete se vlakem do historického La Rochelle, v jehož blízkosti se nachází například Pevnost Boyard, známá ze stejnojmenné televizní soutěže. V La Rochelle opět sednete na vlak a pojedete rovnou do Nantes, do rodiště Julese Verna, které je proslavené muzeem podivuhodných mechanických tvorů, mezi nejznámější patří obrovský funící slon, na kterém se můžete samozřejmě projet.

Pro tento itinerář si tedy zakoupíte dvě letenky za celkovou cenu 41 € u Volotei s platným členstvím (viz níže):

  • Rezervaci provedete na www.volotea.com
  • Praha - Bordeaux za 40 € / 1.097 Kč
  • Nantes - Praha za 1 € / 28 Kč
Výběr termínů je velký, můžete nakombinovat libovolně dlouhou cestu přes letní prázdniny nebo si užít krásného babího léta. Největší dostupnost letenek je na srpen až říjen.

Ceny a příkladové termíny ilustrují následující screenshoty

Uvedené ceny platí pro vlastníky členství Supervolotea. Pokud ještě toto členství nemáte, pořídíte jej rovnou s nákupem letenek, stojí 49.99 € na rok a přináší výhody ve formě levnějších letenek pro jeho vlastníka a spolucestující pasažéry. Obě letenky jsou bez členství za 76 €, pořízení členství se vám při dvou cestujících každopádně vyplatí.

Zavazadla

Připomínáme, že aerolinie Volotea umožňují bezplatnou přepravu dvou kusů příručních zavazadel, jestliže jejichž společná hmotnost nepřesáhne 10 kg. Zavazadla jsou limitována rozměry 55 × 40 × 20 cm a 35 × 20 × 20 cm.

Přesunujeme se vlakem

Pro přejezdy mezi městy využijte spolehlivé a kvalitní francouzské železnice. Jízdenky jsou v dlouhodobém předprodeji dostupné za cenu 10 €, jak pro trasu Bordeaux-La Rochelle, tak i pro La Rochelle-Nantes. Můžete ale klidně La Rochelle vynechat a koupit jedinou jízdenku za 20 € / 548 Kč. Jízdenky lze objednat na webu SNCF v 3 měsíčním předstihu.

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2015-02-26T08:53:12+01:00

21 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele johana.bursikova
johana.bursikova
před 9 lety

Ahoj všem, funguje Vám ten odkaz? Mě ne :(

Avatar uživatele ja.go
ja.go
před 9 lety

Dalo by sa nieco podobne vyskladat z Bratislavy? Alebo mozno len do Nantes ;)

Avatar uživatele futuresym
futuresym
před 9 lety

Neuvažoval niekto z CESTUJLEVNE.COM pridať hodnotu pre svojich čitateľov a odlíšiť sa od ostatných low fares webov? Ak je možné, objednanie leteniek cez členstvo, ktoré kúpilo CESTUJLEVNE.COM. Myslím, že by sa týmto krokom krásne predbehli aj západné weby :-). Ja by som to bral teda.

Proky
před 9 lety

Jako že by ze svých peněz nakoupili členství a ostatní by si přes ně kupovali letenky, aby mohli letět levněji a nemuseli pro to nic udělat? :D Nepleteš si to tak trochu s charitou? Navíc vlastník členství nemůže koupit jen tak letenky někomu jinému na jakékoli termíny. Musí v daný termín sám letět, takže by musel kupovat i sobě.

Avatar uživatele Karel
Karel
před 9 lety

A do toho třeba losovat denně 10 uživatelů webu, kterým by platili dovču dle jejich volby? Přátelé, tohle není charita, myslím, že už jen existence webu je hezká služba.

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

:-O

Avatar uživatele futuresym
futuresym
před 9 lety

Čakal som takú reakciu. Zaplatiť 50€ za nič a kúpiť si letenky z Nantes do Prahy za 1€. To je aký zisk? Žiadny. Proste iba pasca leteckej firmy na heilov, aby sa chytili. Oni vedia prečo majú iba na jeden smer 1€ letenky. A teraz k webu - to fakt vám stojí tu používať termín CHARITA? Ad1/ doporučujete letenky za 1€ ( t.j. doporučujete charitu? ) ad2/Je podľa vás šikovný ten,čo všade prepláca namiesto, aby sa spýtal a hľadal cestu ako znížiť náklady? Ad3/ To kvôli tej charite - tento web z čoho žije? Ja by som povedal, že z predaja. Tak si nemusí predsa urážať, pokiaľ nemáme logiku Blondína alebo Robotnícke myslenie (nezjednávam a nehľadám lacnejšiu cestu). By ste neverili,aký zisk vám urobí aj 1 Kč,keď budete podnikať. Pelikán nemá náhodou akciu Happy Hour, kde odčíta 30€ a i tak zarobí. Lebo napr. o tých istých 30€, majú iné sell side weby už dávno znížené, i tak zarabú 7% alebo viac % z letenky.

Avatar uživatele futuresym
futuresym
před 9 lety

I toto tu: https://www.cestujlevne.com/hit-rio-de-janeiro-z-prahy-a-dalsich-mest-10-190-kc/ , sa dá kúpiť o 878 Kč/1 os. lacnejšie ale chápem, že podnikáte a načo vám kaziť biznis, a je len šikovnosť toho, kto to vie. Možno sa niekedy podelíte o ten zisk.

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Nejsme letecká společnost ba ani agentura, která drží peníze a může je zobchodovat. Dostáváme provize https://www.cestujlevne.com/uvod/#3 Nechápu, že jsou pořád lidi, co budou raději rýpat než aby byli rádi, že tu mají kvalitní obsah zcela zdarma. A jestli se chceš dělit o 180 Kč na letence? Skutečně to pro tebe má význam když stojí 6 a více tisíc? Ty tu máš tipy s kterými ušetříš tisíce a dělá ti problém fakt, že na tom máme příjem v řádu desítek korun.

Avatar uživatele futuresym
futuresym
před 9 lety

Nepleteš si to tak trochu s charitou? = vôbec by som nereagoval keby ste nepoužili túto vetu. Najskôr hlúpa urážka a teraz sami píšete o charite. /// Páni sami viete, že je tu viac takých webov a kľudne zarábajte i 360kč/os, ale načo urážať? Keď má 1 členstvo, načo 100 členstiev? Tam kde sú peniaze vždy ide o biznis. A buď ste ten čo prepláca, alebo ten čo získava. Lepšiu stranu si šikovnejší bude vedieť vždy vybrať.

Avatar uživatele petasfoto
petasfoto
před 9 lety

Na kolik spolucestujicich je platné členství? Diky

Avatar uživatele lukas_5
lukas_5
před 9 lety

Není to nějak omezené, spíš jde většinou o to, kolik letenek je za danou cenu k dispozici.

Avatar uživatele vlasak
vlasak
před 9 lety

Pokud někdo členství máte a budete kupovat, tak prosím napište mi na mail vlasak@barevnypodzim.cz možná bych se přidal na stejný termín a koupilo by se to najednou za využití již existujícího členství. Pokud se nepletu tak stačí 1 člověk s členstvím a může za členskou cenu kupovat víc letenek.

Avatar uživatele kak
kak
před 9 lety

aha a kolik lidi ma supervolotea clenstvi? asi tak 1, mozna 2 ? tydle prispevky...

Avatar uživatele lukas_5
lukas_5
před 9 lety

Členství mám a určitě spousta dalších, při jednourovkách se členství prostě nedalo odolat. Bez členství stojí letenky 76 €, to také není žádná horentní suma!

Avatar uživatele Morficek
Morficek
před 9 lety

Jezis marja ! No dobre, tak ve dvou nezaplatis za letenky 1150,-, ale 1800,- z prahy do Francie.. ale jo mas pravdu, je to fakt "debilni" prispevek, protoze na kole nebo stopem je to prece levnejsi.

Avatar uživatele zelezo
zelezo
před 9 lety

Tyhle komentare me vzdycky rozesmejou... ...a proc vlastne kupovat letenky, kdyz na kole nebo stopem je to prece levnejsi? To pak nezaplatis ani tech 1800,- no ne? :-D Preju pekny den vsem rejpalum...

Avatar uživatele zelezo
zelezo
před 9 lety

Ups..omluva Martinovi...jsem si to precetl znovu...a ted mi doslo jak to bylo mysleno :)

Avatar uživatele
Tomáš Fuk
před 9 lety

Zní to fajn, jen se mě nechce kupovat to čleství. Vyplatí se to ?

Avatar uživatele lukas_5
lukas_5
před 9 lety

Pokud budeš kupovat letenky pro 2 osoby, určitě se vyplatí, neboť letenky pro 2: bez členství 152 € versus letenky+členství 132 € a nepochybuji o tom, že bys jej ještě minimálně jednou nevyužil, třeba na letenky do Benátek :-)

Avatar uživatele
Tomáš Fuk
před 9 lety

Děkuji za odpověď

Další akce