Francie

Bordeaux, La Rochelle a Nantes najednou - 1.674 Kč.

21 komentářů
2015-02-26T08:53:12+01:00

O akci

Supervolotea jednoeurovky, které jsou dostupné pro trasu Nantes - Praha, nám daly impuls pro vytvoření vychytaného itineráře, kterým si užijete Francii a pobřeží letního Atlantiku ještě více.

Jste-li milovníky francouzského vína, nesmíte si nechat ujít návštěvu nejznámějšího vinařského regionu kolem města Bordeaux. Až se nabažíte Bordeaux, přesunete se vlakem do historického La Rochelle, v jehož blízkosti se nachází například Pevnost Boyard, známá ze stejnojmenné televizní soutěže. V La Rochelle opět sednete na vlak a pojedete rovnou do Nantes, do rodiště Julese Verna, které je proslavené muzeem podivuhodných mechanických tvorů, mezi nejznámější patří obrovský funící slon, na kterém se můžete samozřejmě projet.

Pro tento itinerář si tedy zakoupíte dvě letenky za celkovou cenu 41 € u Volotei s platným členstvím (viz níže):

  • Rezervaci provedete na www.volotea.com
  • Praha - Bordeaux za 40 € / 1.097 Kč
  • Nantes - Praha za 1 € / 28 Kč
Výběr termínů je velký, můžete nakombinovat libovolně dlouhou cestu přes letní prázdniny nebo si užít krásného babího léta. Největší dostupnost letenek je na srpen až říjen.

Ceny a příkladové termíny ilustrují následující screenshoty

Uvedené ceny platí pro vlastníky členství Supervolotea. Pokud ještě toto členství nemáte, pořídíte jej rovnou s nákupem letenek, stojí 49.99 € na rok a přináší výhody ve formě levnějších letenek pro jeho vlastníka a spolucestující pasažéry. Obě letenky jsou bez členství za 76 €, pořízení členství se vám při dvou cestujících každopádně vyplatí.

Zavazadla

Připomínáme, že aerolinie Volotea umožňují bezplatnou přepravu dvou kusů příručních zavazadel, jestliže jejichž společná hmotnost nepřesáhne 10 kg. Zavazadla jsou limitována rozměry 55 × 40 × 20 cm a 35 × 20 × 20 cm.

Přesunujeme se vlakem

Pro přejezdy mezi městy využijte spolehlivé a kvalitní francouzské železnice. Jízdenky jsou v dlouhodobém předprodeji dostupné za cenu 10 €, jak pro trasu Bordeaux-La Rochelle, tak i pro La Rochelle-Nantes. Můžete ale klidně La Rochelle vynechat a koupit jedinou jízdenku za 20 € / 548 Kč. Jízdenky lze objednat na webu SNCF v 3 měsíčním předstihu.

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2015-02-26T09:53:12+01:00

21 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce