Brazílie, Chile, Peru (+NY nebo Miami) od 11.817 Kč.

Jak akci využít?

Máte v plánu navštívit kouty Jižní Ameriky v druhé půlce roku? Využijte nejen nízkých cen tarifu dopravce American Airlines, ale také možnosti přestávky v New Yorku nebo Miami. Letenky na trase Barcelona - Jižní Amerika - Berlín zakoupíte od 11.817 Kč. Možné je také cestu ukončit v Mnichově nebo Vídni (+ 600 Kč).

Pokud chcete delší stop-over ve zmíněném New Yorku nebo Miami, vyplňte 3 úseky např.  BCN - NYC / NYC - RIO / RIO - BER, adekvátně k Vašim požadavkům. O další termíny a trasy vztahující se k této akci pište do komentářů. Stop over lze uskutečnit pouze 1 (pauza delší jak 24 h).

Jak do Barcelony

Do Barcelony můžeme letět přímým spojem z Prahy za cenu startující na 65€ - 1.700 Kč - najdete na Vueling.com, případně z Katowic, Wroclawi nebo Budapešti s Ryanairem nebo Wizzairem. Z Vídně létá Air Berlin.

Z Berlína pojedeme se společností Eurolines za 600 Kč.

Další informace

Víza pro tyto cesty řešit nemusíte, nutné je však míti povolení ke vstupu do USA - tzv. ESTA. To vyřídite online za poplatek 14$.

Hotely po celé Jižní Americe můžete hledat u našeho partnera Booking.com - garantuje nejnižší ceny, možnost zrušení rezervace zdarma a česky mluvící podporu 24/7.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

14 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Ahoj, jsou jeste nějaký letenky cca okolo 15.7. do sao paula a zpět cca okola 31.8. za rozumnou cenu.díky

Avatar uživatele kajka256

nemate nejake levne letenky z chile sem k nam nebo kamkoliv okolo /frankfurt,amsterdam,cokoliv/ prilet zac.cervence odlet zac. srpna???

Avatar uživatele odvarkamartin

Ahoj, diky za tip na super vylet. Pomohli by jste mi prosim na listopad naklikat letenku do Ria a cestou tam nebo zpet par dni stop over v New Yorku? Delka cesty cca 14 dni. Nejak se mi to nedari. Mockrat diky!

Ahoj, tady máš vyhledaný let, s daty si pak můžeš hýbat jak chceš (cesta zpět). Odlet jsem nastavil tak, abys dosáhl nejlevnějšího přípoje Praha - Barcelona (6.11.) s Vueling.com

Avatar uživatele odvarkamartin

diky, ale koukam vysledek je za 27000 s asi 5 prestupama, mel jsem na mysli zhruba zachovat tu akcni cenu :) proste protahnout jeden z prestupu o par dni... ale nedari se mi to z rez systemu vydolovat, vzdycky z toho vyleze asi 5 prestupu a astronomicka cena

Mě tu háže systém 13.206 Kč ... 8-/ Screenshot z vyhledávání.

Avatar uživatele jachym.petrik

za 17 bych bral ... kde jsou? :o)

Kam chceš letět a jaký jsou požadavky ?

Avatar uživatele jachym.petrik

někdy mezi 17.8.-17.9. (pochopitelně bych to rád využil co nejvíce) a hlavním cílem je Lima ....

Lima je na druhém konci cenového rozpětí ;) za 19.7k lze dát zpátečku z Barcelony... Nic extra

Avatar uživatele najachym

Ahoj, pokud uz levnejsi nebudou tak je beru, kde je najdu? Diky moc :-)

Hele, trochu jsem to teda projel. Ta Barcelona by znamenala dalších +5k za přípoj.... Takže výsledek je následující: 18.8.-16.9. na trase Berlín - Lima - Vídeň za 22.237 Kč + je tam ta možnost 1 stopoveru v Miami nebo New Yorku. Rezervace zde

Avatar uživatele jachym.petrik

Nějaká šance odlet půlka sprpna, návrat půlka září?

Šance je, ale ne pod 17k

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Na nákupy z Prahy do Londýna s odbaveným kufrem
-37 %

To bude jízda!

Z Prahy na thajský Phuket s Turkish Airlines
-22 %

Všude dobře, co doma!

Další várka jízdenek s Flixbusem po Česku
-79 %

Jedem!

Další akce