Německo

Brémy: nejlevnější zpáteční letenky z Prahy - 418 Kč.

17 komentářů
2015-05-11T22:02:01+02:00

O akci

Ke krátkému červnovému výpadu do spolkové země Svobodné hanzovní město Brémy, obklopené Dolním Saskem, právě vyzývá aerolinie Ryanair. Vzhledem k nevalnému zájmu se cena letenek nečekaně propadla na nynějších 209 Kč za let v jednom směru, a to je cena, kterou jsme v Praze nějaký ten pátek neviděli. Letecké spojení do Brém můžete zkombinovat s pozemní dopravou a zavítat nejen do Brém, ale také do Hamburku či Hannoveru.

Létá se každé úterý, čtvrtek a sobotu v odpoledních hodinách. V ceně letenky je zahrnuto zavazadlo o rozměrech 55x40x20 cm a kabelka či taška na notebook. Z letiště se dopravíte do centra metra tramvajovou linkou číslo 6. Rezervujete-li letenky poprvé, přečtete si náš návod.

Ubytování si prohlédněte předem! Ačkoliv letenky jsou vskutku za hubičku, nechcete-li noci trávit v levných hostelech v Hamburku či Hannoveru, počítejte ještě s dodatečně vyššími náklady za ubytování v Brémách. Ceny v okolí města startují na 1.000 Kč za noc, v centru pak 1.500 Kč.

Poznejte Dolní Sasko v jednom dni s DB

Pro výlety po okolí, zejména v Dolním Sasku, je výhodné pořídit zemskou celodenní jízdenku u Deutsche Bahn za 23 €, každá další osoba +4 €. Jízdenka je platná ve všech regionálních vlacích a v městské dopravě. Při dvou lidech tedy zaplatíte za celodenní ježdění 370 Kč a můžete udělat i okruh Brémy - Hamburk - Hannover - Brémy. Doba jízdy činí 1,5 až 2 hodiny na jednotlivých trasách.

Tajný tip na výlet na ostrov Helgoland

Nejen na souši můžete strávit svou dovolenou v Německu. Udělejte si i jednodenní výlet na opravdu krásný ostrov Helgoland, na který se dostanete z Bremerhavenu s lodní společností Reederei Cassen Eils. Zpáteční jednodenní jízdenka vychází na 40 €, děti do 14 let jedou za 23 €, rodinné jízdné (2 + 3) je za 100 €.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2015-05-11T23:02:01+02:00

17 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce