Brémy: nejlevnější zpáteční letenky z Prahy - 418 Kč.

Jak akci využít?

Ke krátkému červnovému výpadu do spolkové země Svobodné hanzovní město Brémy, obklopené Dolním Saskem, právě vyzývá aerolinie Ryanair. Vzhledem k nevalnému zájmu se cena letenek nečekaně propadla na nynějších 209 Kč za let v jednom směru, a to je cena, kterou jsme v Praze nějaký ten pátek neviděli. Letecké spojení do Brém můžete zkombinovat s pozemní dopravou a zavítat nejen do Brém, ale také do Hamburku či Hannoveru.

Létá se každé úterý, čtvrtek a sobotu v odpoledních hodinách. V ceně letenky je zahrnuto zavazadlo o rozměrech 55x40x20 cm a kabelka či taška na notebook. Z letiště se dopravíte do centra metra tramvajovou linkou číslo 6. Rezervujete-li letenky poprvé, přečtete si náš návod.

Ubytování si prohlédněte předem! Ačkoliv letenky jsou vskutku za hubičku, nechcete-li noci trávit v levných hostelech v Hamburku či Hannoveru, počítejte ještě s dodatečně vyššími náklady za ubytování v Brémách. Ceny v okolí města startují na 1.000 Kč za noc, v centru pak 1.500 Kč.

Poznejte Dolní Sasko v jednom dni s DB

Pro výlety po okolí, zejména v Dolním Sasku, je výhodné pořídit zemskou celodenní jízdenku u Deutsche Bahn za 23 €, každá další osoba +4 €. Jízdenka je platná ve všech regionálních vlacích a v městské dopravě. Při dvou lidech tedy zaplatíte za celodenní ježdění 370 Kč a můžete udělat i okruh Brémy - Hamburk - Hannover - Brémy. Doba jízdy činí 1,5 až 2 hodiny na jednotlivých trasách.

Tajný tip na výlet na ostrov Helgoland

Nejen na souši můžete strávit svou dovolenou v Německu. Udělejte si i jednodenní výlet na opravdu krásný ostrov Helgoland, na který se dostanete z Bremerhavenu s lodní společností Reederei Cassen Eils. Zpáteční jednodenní jízdenka vychází na 40 €, děti do 14 let jedou za 23 €, rodinné jízdné (2 + 3) je za 100 €.

Sdílej akci s přáteli

17 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele stastnym
stastnym

V tomto okamžiku nenajdu nižší cenu za letenku v červnu než 499,- jedním směrem... :-((. Tak si počkám jestli se to časem zase nesníží..

Odpovědět
před 3 lety
Avatar uživatele adamos
adamos

"Vzhledem k nevalnému zájmu se cena letenek nečekaně propadla." ... nedivím se, ten letový řád je prakticky takovej aby to nešlo absolutně nakombinovat s nějakým návazným letem snad krom Dublinu.

před 3 lety
mikir

No to je klasika u ryanairu ,, ale i tak jsou nejlepsi...u tech Brem je to ale sila kdyby treba jen jedna noc ale casto i dve noci do nekterych mist ,,napriklad Lisabon stejne dny odletu ale tak ze casove nestihnes ,,, takze tam mysis zustat 2 noci,,, ale jinak proc tady pisou neaktualni,,, vcera jsem se dival 314 Kc ,,,, kam z Brem za levno ? )

před 3 lety
mikir

Tak fakt na prd za ceny do 30 euro je Stockholm Madrid nebo Korfu v cervnu ale musi se spat v tech Bremach prakticky vesmes 2 noci ,, Korfu by slo noc ale let je pak v cervnu za 599 v sobotu a pak v nedeli na Korfu za 25 euro ,,ale tak ceny kolem 50 euro jsou porad zajimave ,,,jen uz to nejsou 300 )

Přidat odpověď
před 3 lety
Avatar uživatele S4TW
S4TW

To už je trochu moc, cena poskočí o 70,-Kč!!! A všem to láme srdce :D... škoda, že to není zadarmo...

Odpovědět
před 3 lety
Avatar uživatele klarag
klarag

stihla jsem to v 21.33 :) 426 celkove :)

Odpovědět
před 3 lety
Avatar uživatele as
as

a v Soltau vyskočit z vlaku a jít do Heide Parku se trochu pobavit :)

Odpovědět
před 3 lety
Avatar uživatele v.tabor
v.tabor

Tak ono i za 500 je pecka, jen škoda že se nedá sehnat levné ubytování.. nebo že není odlet brzo ráno a návrat ten samý den večer

před 3 lety
mikir

No vcera to bylo na nektere dny za 314,, ale s tim ubytovanim mas pravdu hledal jsem pres booking.com ale pod 40 za dvouluzak jsem nenasel mozna nocleharna nebo o prazdninach pak skolni zarizeni ,,ale z Brem jinam stejne zatim nic moc vyber,, i kdyz je fajn ze je dalsi moznost,,, doted bylo nejrozumnejsi Bergamo pak Brusel Charleroi a ted ze by Bremy ... predtim byl Frankfurt Hann skoda ho ,,byl i za 80 Kc i kdyz tusim ze v 22.30...ale porad se neco da u ryanairu najit,,,,

Přidat odpověď
před 3 lety
Avatar uživatele msimonak
msimonak

změnili to 499

Odpovědět
před 3 lety
Avatar uživatele lupadavid
lupadavid

Díváš se špatně :)

před 3 lety
Avatar uživatele mi
mi

A jak se mám dívat :-)

Přidat odpověď
před 3 lety
Avatar uživatele mi
mi

Já vidím i ty 200 - z odkazu na hlavní straně. Ale přepočítá se to.

Odpovědět
před 3 lety
Avatar uživatele stefan.dzurec
stefan.dzurec

akurát som to kúpil za 418CZK, btw dík cestujlevne za tip

před 3 lety
David Eiselt

A vidíš tuto cenu i teď? Vypadá to, že došlo k aktualizaci ceny - i já vidím 499 Kč... :( každopádně věřím, že je to jen chvilková nerovnost a brzy zase ceny půjdou dolů.

Přidat odpověď
před 3 lety
Avatar uživatele mi
mi

V okamžiku, kdy dám "book", mi naskočí 500. Škoda.

Odpovědět
před 3 lety
Avatar uživatele denystar
denystar

Já vidím ceny za let 499 CZK.

Odpovědět
před 3 lety
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 35%
Všude dobře, co doma!
ušetříš až 36%
To musíš vidět!
ušetříš až 27%
Tam jsi vždycky chtěl!
3812 starších akcí