Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Chybí Vám nějaký originální dárek pod stromečkem? Co darovat letenky do Nizozemí? Zpáteční letenku na trase Brno - Eindhoven zakoupíte na velké množství dat až do konce září za cenu pod 500 Kč vč. tax a poplatků, na cestu si zabalíte do menšího příručního zavazadla.

Chcete-li však využít opravdu nejlevnější letenek, budete pár vteřin hledat, ale najdete! Letenky za 274 Kč jsou k dispozici například na 22.-25.února a mnohé další termíny vč. víkendů. Rezervujte na stránkách společnosti Wizzair. Nezapomeňte platit pouze bankovním převod pro nejnižší ceny.

[important title="274 Kč za letenku"]Zaplatíte pokud jste členem Discount klubu u společnosti Wizzair. Toto členství stojí 750 Kč na rok a stačí, aby členem byla pouze 1 osoba! Dalších až 9 lidí poletí za stejné ceny, pokud jsou letenky rezervovány najednou.

Zakoupíte-li tedy 2 letenky vč. členství, zaplatíte 1.298 Kč a pro příště již poletíte téměř zadara![/important]

Eindhoven je město neměsto. Důkladné prozkoumání zvládnete za méně jak 1 den. Poté se nizozemskými dráhami přesuňte do více turisticky vytížených destinací - např. Rotterdam, Haag, Delft a v neposlední řadě Amsterdam ! Lístek na vlak se pohybuje v rozmezí 16 - 18€. Informace o letišti Eindhoven (EIN).

Pro ubytování v Nizozemí navštivte největšího celosvětového prodejce ubytování.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Díky za tip. Zakoupeno. Konečně zase něco  pro brňáky. :) Můžu mít dotaz Dejve? Mám letenky na 22.1. z Budapešti do Bruselu a ten den je prý celoevropská stávka pilotů. Nevíš jak to je nebo bude? Díky za odpověď. http://www.denik.cz/ekonomika/piloti-a-clenove-posadek-letadel-v-eu-chteji-22-ledna-stavkovat-20121130.html

před 5 lety
Avatar uživatele cestujlevne
cestujlevne

Ahoj, co se týče té stávky tak bych to moc nehrotil. Je ještě čas a rozhodně se to nebude týkat low-cost aerolinek. Piloti nejsou v pozici, kdy by mohli dělat takovéto skopičiny. Jedná se pouze o lidi co jsou chráněni odborovou smlouvou. Což v případě Ryanairu není možný ani v kocourkově ;)

Přidat odpověď
před 10 lety
Avatar uživatele legionelka
legionelka

Ahoj, moc dobrá nabídka, ostatně, jako vždy :) Uvažuji o koupě, jen by mne zajímalo, jestli bys prosím neodporučil ubytování, nemohu najít snad nic co by bylo míň než 30eur/os/noc. To se mi platit nechce :/ Myslím v Amsterdamu, děkuji :)

před 10 lety
Avatar uživatele cestujlevne
cestujlevne

Amster je spíš město pro akci, než si vyhledat ubytko. Bohužel poslední dobou nejsou na bookingu žádné výprodeje ! Doufám, že se to brzy změní.

Přidat odpověď
před 10 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Sofie
ušetříš až 60%
To musíš vidět!
Bosa
ušetříš až 67%
Honem, dokud jsou místa!
Bergamo pohled
ušetříš až 57%
Tam jsi vždycky chtěl!
Borobudur
ušetříš až 59%
Všude dobře, co doma!
5559 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?