Mapa

Brno - Ibiza, Mallorca, Malta, Kos atd. - 1.110 Kč.

7 komentářů
2013-03-22T14:09:35+01:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

Foto: Kristoferb / wikipedia

V tuto chvíli se vyplácí plánovat letní výpady po evropských letoviscích. Z Brna totiž můžete zakoupit na téměř jakýkoliv termín v dubnu a květnu zpáteční letenky do Milána za méně jak 800 Kč a odtud pokračovat dále například na:
  • Ibizu za 20€

  • Mallorcu za 20€
  • Kos za 20€
  • Barcelona za 28€
  • Maltu za 28€
  • Chania za 28€
  • a spoustu dalších destinací !
Všechny ceny zde uvedené jsou konečné vč. tax, poplatků a zahrnují zpáteční letenku s příručním zavazadlem o maximální hmotnosti 10 kg.

Letenky jsou dostupné na webu dopravce ryanair.com a nejlevnější ceny, kterých lze na letech mezi Brnem a Bergamem dosáhnout jsou následující:

  • 22. - 26. (29.) dubna za 598 Kč
  • duben - 718 Kč
  • květen - 778 Kč

Jak je to s přípoji

Doporučuji si nejprve vyhledat letenky Brno - Bergamo, ponechat si otevřený kalendář a následně vyhledat další letenky Bergamo - ??? a porovnat možnosti přestupů. Případě lze využít intuitivní program azair.cz

Ne vždy Vám budou lety navazovat, takže je dosti možné, že budete nuceni strávit noc v okolí Bergama. V teplejších dnech lze využít louky nedaleko letiště (osobně odzkoušeno), v těch chladnějších pak samozřejmě terminál letiště. Ihned naproti letišti najdete velké nákupní středisko, kde můžete zlikvidovat pár hodin času při čekání. Městečko Bergamo samozřejmě také stojí za prozkoumání, zejména pak Citta de Alta. Detailní informace k letišti Bergamo (BGY).

Ale např. letenky Brno - Bergamo - Chania (Kréta) zvládnete pouze s 3 hodinovým přestupem! Pokud máte další tipy na zajímavé destinace, neváhejte se s nimi pochlubit (samozřejmě až poté, co si letenku zakoupíte, aby Vám jí někdo nevyfoukl :) )

POZOR: letenky rezervujte vždy POUZE s JEDNOU otevřenou stránkou webu ryanair.com a překontrolujte si v posledním kroku danou letenku (zejména pak odlet a návrat). Může se stát, že v případě práce dvou a více oken, Vám budou skákat předchozí vyhledané destinace.

Jak tedy rezervovat?

Letenky musíte zakoupit na dvakrát. Tedy letenky Brno - Bergamo a zpět, poté zakoupíte Bergamo - ??? a zpět. Mějte na paměti, že za odbavené zavazadlo se platí vysoká částka, která se v tomto případě bude násobit 4x (4 lety). Proto bez výhrad doporučuji cestovat pouze s příručním. Před odletem si nezapomeňte vytisknout palubní vstupenku, kterou získáte provedením internetového online check-inu na stránkách dopravce.

A co Praha / Bratislava ?

Z Prahy máte možnost využít služeb dopravce Wizzair. Samozřejmě vhodnou kombinací dosáhnete podobných cen jako při letech z Brna, s největší pravděpodobností však půjde o multicity Praha / Brno. Bratislava je na tom úplně stejně. Problém těchto dvou měst je v tom, že levné letenky nejsou na tolik termínů, jako z Brna, kde je naleznete opravdu vždy. Více už zjistíte při vyhledání možných variant na azair.cz

Ty rezervuješ ubytování, Ty podporuješ tento web

Pokud si ke svému pobytu vyberete ubytování prostřednictvím portálu Booking.com, rezervujte prosím pomocí některého z prvků na našem portálu nebo pod tímto odkazem - hotely Booking.com

Zajistíte tím nejen finanční podporu tomuto serveru, ale především lepší vyjednávací pozice, které přinesou kladné výsledky pro všechny fandy nízkonákladového cestování. Tým Cestujlevne.com děkuje za podporu!

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2013-03-22T15:09:35+01:00

7 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce